vahed:n

علت کاهش امار سایت

14 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان

تقریبا 2 ماه پیش یه سایت درست کردم و با اینکه هر روز 2 3 تا مطلب میزارم ولی روز به روز امار سایت میاد پایین (مخصوصا الکسا)

لطفا بگین چیکار کنم

روز های اول روزانه 2000 تا بازدید داشتم ولی الان هر کاری میکنم بیشتر از 1000 نمیشه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

نقشه سایت؟

والا راستشو بخوایی تو ماژول هام یه ماژول هست به همین اسم و فعاله ولی نمیدونم چیه

یعنی من اگه تبلیغات نداشته باشم و بخوام فقط با گذاشتن مطلب امار سایتم بره بالا نمیشه؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

برای اینکه آمار سایت بره بالا اول باید صفحات و لینک های سایتتون در گوگل یا الکسا ایندکس بشه

اگه نقشه ی سایت رو درست کنید سریع تر ایندکس میشه

یه سری هم به این تاپیک بزنید

در ضمن تبلیغات رو فراموش نکنید

ویرایش شده در توسط amirparvaneh

بزرگترین مشکل سایت شما سرعت لود پایین سایت شماست.باید به این توجه کنیم که همه ی مردم از اینتنت پر سرعت بهره مند نیستند و در نتیجه خیلی ها حتی قبل از ورود به سایت شما سایت را میبندند.

اما مهمترین عامل موتور های جستجو هستنداما عواملی که در این موثر هستند این است که کاربر چه مدت در وب سایت شما بماند و به خاطر سرعت سایتتان رتبه در الکسا و گوگل پایین می اید و در نتیجه کاربر کمتری به سایت شما ارسال خواهد شد. سوالی بود در خدمتم

فراموش کردم که بگم راستی مطالبت از خودت هست یا از جایی کپی میکنی؟

خیلی ممنون دوست عزیز

چیکار کنم تا سرعت سایت بره بالا؟

البته میتونم سرعت اسلاید شو رو ببرم بالا ولی سرعت کل سایت رو نمیدونم

مطالب سایت رو هم بیشترشو از خیاطا گرفتم ولی کپی هم کردم

در مورد سرعت لود سایتت که اطلاع کافی ندارم:auau: ولی سعی کن کد هاتو فشرده کنی اما درمورد مطالبت که کپی کردی،وقت مطلبی رو کپی میکنی یه مدت کوتاهی تاثیر داره و بعدش میبینی که امار و رتبه ی سایتت پایین میاد البته seo ی سایتت هم پایین هست اون رو هم مشکلش رو حل کن اگه از کمک هام راضی بودی میپسندم رو کلیک کن

ممنون دوست عزیز

قبل از اینکه بگی تمام پاسخاتو لایک کرده بودم

برادر سایتت یسری مشکلات عمده داره ...

فکر کنم اگه اینارو حل کنی 90% راهو رفته ای.

1. نقشه سایت نداری... خیلی مهمه... اینو نصب کن http://sambook.ir/mahyar/xmap.zip و بعد اگر اکانت وب مستر تو گوگل داری بهش معرفی کن.... اگرمنداری درست کن(رایگانه) و بهش معرفی کن.

2. داداش من سایت شما اصلا keyword نداره... این خیلی مهمه که تو هر صفحه شما یسری keyword مناسب همون صفحه داشته باشی... (حتما این مساله رو حل کن.)

3. یه مشکل بزرگ دیگه م داری... سایتت پر از عکسه... خوب شما که اینقدر عکس داری چرا واسشون"alt attribute" نذاشتی؟ تاثیر زیادی تو سئو داره.

4.اگه گوگل آنالیتیکس نداری حتما درست کن."google analytics"

حالا که داری کاراتو درست میکنی اینارم درست کن. meta description سایتت نسبتا کمه... بیشترش کن.....نسبت متن به html سایتت هم 19.17%.... اگه میتونی متنتو بیشتر کن.

حالا اگه پسندیدی روی دکمه شم کلیک کن.:motat:[sibil]:auizz3ffy9vla57584x:35:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری