yarigar

نصب جوملا

11 پست در این موضوع

سلام دوستان

از دوستان کسی هست که به من کمک کنه و راهنمایی بده که چجوری میتونم بسته نصبی جوملام رو تهیه کنم و چجوری روی هاست نصبش کنم؟ممنون میشم اگر راهنمایی بصورت مرحله به مرحله باشه تا بتونم راحت تر نصب کنم .اگر شماره تماس بتونید بدید خیلی خیلی ممنون میشم.

با سپاس

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیز خیلی ساده است برای دانلود بسته ی جوملا به آدرس زیر برو:

بعد نسخه رو در حالت زیپ دانلود کن.بعد از آن به هاستت برو و در بالا سمت چپ بالا(البته اگه انگلیسی باشه و فارسی در بخش سمت راست بالا قرار داره) برو و فایل زیپت رو روی هاست اپلود کن.بعد از زیپ درش بیار و به آدرس سایتت برو و مراحل نصب که خیلی ساده است رو دنبال کن و برا این یه سرچ کوچولو تو همین انجمن بکنی کار تمومه

جوملا داخل انجمن هست لینک خود انجمن رو قرار بدید

http://joomlaforum.ir/showthread.php/11628-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-2.5-%D8%A7%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%28%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%81%D8%B1%D8%B6%29?p=68769#post68769

ویرایش شده در توسط saber

دوست عزیز طریقه نصب و استفاده از جوملا بارها در انجمن مطرح شده است

اگر میخواهید سریعتر به نتیجه برسید قبل از ایجاد پست جستجو کنید

در نطر داشته باشید زریقه نصب بسته نصبی همچون نصب خود جوملاست.

اگر باز هم مشکلی بود من و دیگر دوستان در خدمت هستیم

موفق باشید

با سپاس از راهنمایی های سریع شما

آیا برای نصب جوملا فرق دارد که هاست لینوکس دایرکت ادمین باشد یا فقط سی پنل باشد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید که دقیقا چه هاستی تهیه کنم.

همانطور که دوستمون گفتن از هاست های لینوکسی باید استفاده کنید.

سعی کنید از یک شرکت معتبر خرید کنید و قیمت و ارزانی را فدای کیفیت نکنید.

از اینکه پاسخ دادید متشکرم اما راهنمایی نفرمودید که از کدام هاست لینوکس استفاده کنم چون هم هاست لینوکس دایرکت ادمین دارند و هم هاست cpanel+direct admin

لینک قرار ندید

ویرایش شده در توسط saber

شما بهتره که از هاست سیپنل(cpanel) استفاده کنید و بهترین شرکت هاست دهی شرکت اینجا هست به خاطر پاسخگویی بالا و قیمت بسیار مناسب تر نسبت به سایر سرویس ها.

بعد از رفتن به سایت به قسمت هاست لینوکس معمولی بروید و به نسبت نیاز خود خرید کنید برای رفتن به سایت شرکت هم بر روی اسم اینجا کلیک کنید و صد البته قیمت پنل های طلا هاست از اون سایتی که خودتون گفتید پایین تره

ویرایش شده در توسط sajadszm

شما بهتره که از هاست سیپنل(cpanel) استفاده کنید و بهترین شرکت هاست دهی شرکت تبلیغ هست به خاطر پاسخگویی بالا و قیمت بسیار مناسب تر نسبت به سایر سرویس ها.

بعد از رفتن به سایت به قسمت هاست لینوکس معمولی بروید و به نسبت نیاز خود خرید کنید برای رفتن به سایت شرکت هم بر روی اسم طلا هاست کلیک کنید و صد البته قیمت پنل های طلا هاست از اون سایتی که خودتون گفتید پایین تره

لطفا از قرار دادن لینک سایتهای مختلف خودداری نمایید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری