Fahrenheit

درخواست شمارنده ، تایمر یا روزشمار از تاریخ مشخص تا بی نهایت!

10 پست در این موضوع

سلام

من به دنبال یه افزونه (یا حتی کد) هستم که مثلا یه تاریخ بهش بدم و اون هی اضافه کنه به سمت بالا

مثه این سایت:

چهارپولیس

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
از خود سایت میتونستید برداشت کنید

من برداشت کردم براتون از این فایل استفاده کنید

ممنون از لطفتون

یه سوال داشتم ، توی این فایل زیپ ، چندتا فایل هست ، منم میخوام مثلا این کد رو در یه ماژول دستی htmlیی در صفحه اول سایتم قرار بدم ، نه که کل سایت بشه.

میشه کمک کنید باید چیکار کنم ؟

چرا لینکی که دادی نمیاد؟ مثل این که هاستش تموم شده

اینم شانس منه!

اون فایلی که دوستمون داد رو دانلود کنی ، متوجه میشی موضوع چیه.

سلام باید اول فایل جی کوئری داخل پوشه رو به قالبت وصول کنی

بعد متن بین تگ های body را از فایل html برداشت کن و درون ماژول html دستی قرار بده

به امید خدا درست میشه

ولی بهترین کار اینه که این رو از حالت ماژول خارج کنی و توی خود قالب پیاده سازیش کنی عزیز ( این نظر شخصی منه )

به این صورت که یه دایو درون قالبت درست کنی و با سی اس اس بهش استایل مورد نظر رو بدی و خیلی راحت تر ازش استفاده کنید

موفق باشی

نشد :( هرکاری میکنم جور در نمیاد.

ببینین

من به دنبال یه کد هستم که مثلا یه تاریخ و ساعت بهش بدم و اون هی اضافه کنه به سمت بالا و انتها نداشته باشه (مثه عید نوروز و .. نباشه)

یعنی مثلا استارت بزنه از امروز ساعت مثلا 18:00:00 و هی ثانیه به ثانیه بهش اضافه شه ... ( یه جور ثبت رکورده!)

همچین کدی نیست ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری