ali09366

صفحه اینترو

17 پست در این موضوع

سلام دوستان

به دنبال یک صفحه اینترو هستم

تو اینترنت نتونستم صفحات اینترو مناسبی پیدا کنم

لطفا اگر صفحه اینترو مناسبی دارین یا میتونید راهنمایی کنید کمکم کنید

با تشکر :25:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فراموش کردم بگم

به صفحه اینترو نیاز دارم که یک اسلاید شو داشته باشه و یه بکراند و چند تا آیکون برای لینک به سایت انگلیسی و فارسی...

فراموش کردم بگم

به صفحه اینترو نیاز دارم که یک اسلاید شو داشته باشه و یه بکراند و چند تا آیکون برای لینک به سایت انگلیسی و فارسی...

درود

علی جان شما هر صفحه HTML که داشته باشی و فایل index.html رو توی روتت بزاری اول اون لود میشه . می تونی خیلی راحت با dreamweaver یا هر نرم افزار ساخت HTML قالب دلخواهتو درست کنی . می تونی هم از هر قالب جوملایی که خوشت اومد بزاریش صفحه اولت و اونو بکنی اینترو .

اگه تو نت چیزی پیدا نکردی دقیقا بگو چه شکلی میخوای برات درست کنم

موفق باشی

من این صفحه اینترویی که گفته بودید رو دارم اگه هنوز مشکلت رفع نشده اعلام کن برات آپ کنم.

این صفحه اینترو که از پارس جوم گرفتم و برای دوستان می زارم.

البته تاکید می کنم و اعلام می کنم که تو بعضی از صفحات اینترو مشخصاتی برای سئو وجود داره که کاربر باید اونها رو عوض کنه.

دانلود اینترو پست:

منم همونهایی که گفتید رو انجام دادم اما نمیشه...روی لوکال تست میکنم

localhost/name sait

اما نمیشه...قالب اینترو هم توی ریشه گذاشتم

ممنون راهنماییم کنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

عزیز برو اینجا کلی اینترو فارسی داره و دلخواه تو رو داره ..

----------------------

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

منم همونهایی که گفتید رو انجام دادم اما نمیشه...روی لوکال تست میکنم

localhost/name sait

اما نمیشه...قالب اینترو هم توی ریشه گذاشتم

ممنون راهنماییم کنید

قالب اینترو در صورتی که بصورت html*باشه توی روت قرارش بدید عمل میکنه اگه دارید از قالب های جوملایی استفاده میکنید باید از مدیریت نصبش کنید .

ضمنا اگه قالبتون HTML هست از داخل پوشه باید بیرونش بیارید یعنی فایل index.html* باید توی روت پوشه www باشه

قالب اینترو در صورتی که بصورت html*باشه توی روت قرارش بدید عمل میکنه اگه دارید از قالب های جوملایی استفاده میکنید باید از مدیریت نصبش کنید .

ضمنا اگه قالبتون HTML هست از داخل پوشه باید بیرونش بیارید یعنی فایل index.html* باید توی روت پوشه www باشه

امیر فک نکنم لینک پارس جوم مشکلی داشته باشه ....!!!!!!!!

توی روت ریختم---از پوشه هم در آوردم بصورت html هست

اما نشون نمیده...شاید چون روی لوکال هست نشون نمیده؟؟؟؟

خیر . ارتباطی به لوکال نداره . اولویت با html هست . الان یه تست بزنید کل محتویات html رو داخل یک پوشه بریزید مثلا به نام HTML

بعد توی مرورگرتون تست کنید مسیر بدید ببینید نشونش میده ؟

localhost/HTML/index.html

اینجوری نشون میده...میخوام بدون ذکر index صفحه اینترو رو نشون بده

مثلا بنویسم localhost/name sait صفحه اینترو اول بیاد

اینجوری نشون میده...میخوام بدون ذکر index صفحه اینترو رو نشون بده

مثلا بنویسم localhost/name sait صفحه اینترو اول بیاد

تو لوکال حتما باید index.html تایپ کنید ولی روی هاست نیازی نیست

دوست عزیز شما اول از همه باید کل اطلاعات جوملایی تون رو به پوشه ای مثلاً fa انتقال بدید و روت هاست رو خالی کنید بعد صفحه ای که توی پست قبلی برای دانلود گذاشتم یا هر صفحه اینترو دیگه ای رو توی روت هاست آپلود کنید حالا آدرس سایتتون رو که بزنید صفحه اینترو میاد و به وقتی fa/ اضافه کنید وارد خود سایتتون می شید البته گزینه های فارسی انگلیسی و یا هرچیز دیگه ای توی صفحه اینترو موجود باشه شما باید با ویرایشگر نود پد ++ اونو باز کنید و آدرس سایتتون که fa/ هست رو توش ذخیره کنید حالا کاربر وقتی توی صفحه اینترو روی گزینه فارسی کلیک کنه وارد سایت فارسی شما می شه وقتی روی گزینه انگلیسی و یا عربی و ... کلیک کنه بنا به آدرسی که به هر عبارت دادید وارد همون سایتی که شما می خواید می شه .

البته ناگفته نماند بک آپ قبل از جابجایی یادتون نره

و همچنین آدرس tmp و log رو حتما و حتماً باید عوض کنید تا برای نصب و حذف افزونه با مشکل مواجه نشید

یا علی

بسیار زیباست بنظر شما چطور شده ازمن

click-samaneh.ir

رنگ دکمه ها رو چه رنگی بزنه قشنگتر میشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری