aynalserat

ماژول چت بسیار قدرتمند و ساده برای سایت کم حجم همچون livezilla

12 پست در این موضوع

سلام خدمت دوستان عزیزم امروز ماژولی رو براتون آماده کردم که خیلی از دوستان به اون نیازی مبرم دارند.

اوایل خیلی دنبال چنین چیزی بودم اما بعد همونطور که می گن خواستم توانستن است من این جمله ی زیبا رو کردم خواستن پیدا کردن است ماژول زیبایی که به یه نرم افزار متصل می شه روی که نرم افزارو روی کامپیوترت نصب می کنی مشخصات رو بهش می دی و بعد می تونی با کاربرانت صحبت کنی پاسخگویی آنلاین ، مشاوره و پشتیبانی فروش دوستان از حرف زدن بگذرم ماژول رو بهتون می دم استفاده کنید و لذتش رو ببرید حتی می شه صفحه گفتگوی سایت رو اختصاصی کرد.

دوستان دانلود کنن و ما رو از دعای خو محروم نکنن .

آموزش تصویری رو هم براتون آماده کردم. هرکس مشکلی داشت اعلام کنه بتونم در خدمت دوستان هستم.

نسخه هایی که می خواین روی سیستمتون نصب کنین رو از اینجا انتخاب کنید و دانلود بفرمایید .

http://websitechat.net/en/download

این نسخه از ماژول که برای دانلود گذاشتم برای جوملا 2.5 و 1.7 هست نسخه های دیگه رو می تونید از اینجا دانلود کنید.

http://websitechat.net/en/3rd-party

اموزش هم از این قراره که شما اول وارد ماژول می شید و ماژول شروع به لود کردن می کنه بعد از مدتی کوتاه براتون دوتا کادر میاره اگه قبلاً ثبت نام کردید نام کاربریتون که همون ایمیلتون هست رو وارد می کنید و رمز عبورتون رو می زنید و اگر ثبت نام نکردید گزینه Register now رو می زنید وارد سایت سازنده می شید که برای ثبت نام نیاز به تکمیل گزینه های روبرو هست تو سایت تولید کننده ثبت نام می کنید وقتی ثبت نام کردید وارد سایت می شید که هم از این طریق می تونید با کاربراتون در ارتباط باشید و هم از نسخه نصب شده روی دسکتاب بعد وارد ماژول می شید این بار ایکونی که دوست دارید کاربرانتون اونو فشار بدند و با شما گفتگو کنند رو انتخاب می کنید اگه هم از هیچکدوم خوشتون نیومد که مطمئناً نمیاد می رید وارد سایت می شید و از اون طریق ایکون آن و آفتون رو آپلود می کنید بعد وارد ماژول می شید و می بینید که بله اون آیکونهایی که شما تو اون سایت آپلود کردید تو ماژولتون هست انتخاب می کنید و موقعیت ماژول رو مشخص می نمایید انتشار می دید و همین!

حالا برای کانفیت کردن نرم افزار روی دسکتاب از این قراره که :

1- وارد سایت سازنده می شید با نام کاربری و رمز ورود

2- کادر chat operators روی ایکونی که روبروی اسمتون شبیه یه چرخ دنده هست کلیک می کنید یه کادر باز می شه روی گزینه Edit profile کلیک می کنید یه کادر باز می شه گزینه SIP info رو کلیک می کنید / SIP Username و SIP Password و SIP domain رو یاداشت می کنید و می رید سراغ نرم افزار ، نرم افزار رو اجرا می کنید گزینه tools / آپشن options رو کلیک می کنید وارد بخش تنظیمات که شدید ادونست global proxy و اون مشخصات یوزر و پسورد که گفتم یاداشت کید رو بنویسید بعد گزینه دوتا مونده به آخر provisioning و در این قسمت هم یوزر و پسوردی که با اون در سایت ثبت نام کردید رو وارد کنید.

و در آخر منو دعا کنید

لازم می دونم چند نکته رو در آخر توصیه کنم که اصلاً و به هیچ عنوان کدهایی که برای آیکون، ماژول یا خود سایت اصلی میده رو در قالبتون قرار ندید چو تمام قالب رو بهم می ریزه و باید قالب رو از نو بزارید و فقط از طریق انتخاب آیکون گفتگو آیکون مورد نظرتون رو انتخاب کنید.

دانلود :

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

از همه دوستانی که برای این تایپیک نظرات فراوان دادند و به زحمتی که کشیدم دست مریضاد گفتند خواهشمندم دیگر اینهمه ما رو شرمنده نکنن استقبال ظاهراً فراوان بوده و مدیران انجمن حتی برای برجسته کردن عنوان چنان زحمت کشیدند که مطلب ترکید .......................:ooof::ooof::ooof::ooof::ooof::ooof:shotupshotupshotupshotupshotupshotup

منو بگو دیروز همه وقتم رو گذاشتم کارم رو ول کردم گفتم این ماژول واین آموزش رو بزارم بچه ها نیاز دارند :image177::image177::image177::image177::image177:

از زحمتی که کشیدی ممنونم

اما کار را برای رضای خدا و نشر علم انجام بدهید

ضمن اینکه اگه دوستان بخواهند مثل من از شما تشکر کنند اسپم تلقی میشه و مخالف قوانین انجمنه

موفق باشید - واقعا افزونه ای بود که همه بهش نیاز دارند

از زحمتی که کشیدی ممنونم

اما کار را برای رضای خدا و نشر علم انجام بدهید

ضمن اینکه اگه دوستان بخواهند مثل من از شما تشکر کنند اسپم تلقی میشه و مخالف قوانین انجمنه

موفق باشید - واقعا افزونه ای بود که همه بهش نیاز دارند

اقای امیر جان به نظر من شما دارید توهین می کنید وقتی شما می گید افزونه ای هست که واقعاً همه به اون نیاز دارند برای چی اسپم محسوب می شه؟

شما با این حرفتون کاری می کنید که نه فقط من بلکه دیگران هم از کار کردن مایوس بشن . عزیز بلد نیستی روحیه بدی لااقل حرف نزن. کسی که به شما چیزی نمی گه.

حالا شما بفرما چرا مخالف قوانین انجمن هست ؟ و اما ما برای نشر کار می کنیم نه برای تشکر ، من انتظار داشتم مدیران انجمن موضوع رو تیتر کنند و کاربرانی که بنده با مشکلشون آشنا هستم مشکلشون رو رفع کنم تا حداقل گام کوچکی در توسعه طراحی وب برداشته باشم. چون ندیدم هیچ سایتی از این افزونه استفاده کنه.

ارسال شده در (ویرایش شده)

اقای امیر جان به نظر من شما دارید توهین می کنید وقتی شما می گید افزونه ای هست که واقعاً همه به اون نیاز دارند برای چی اسپم محسوب می شه؟

شما با این حرفتون کاری می کنید که نه فقط من بلکه دیگران هم از کار کردن مایوس بشن . عزیز بلد نیستی روحیه بدی لااقل حرف نزن. کسی که به شما چیزی نمی گه.

حالا شما بفرما چرا مخالف قوانین انجمن هست ؟ و اما ما برای نشر کار می کنیم نه برای تشکر ، من انتظار داشتم مدیران انجمن موضوع رو تیتر کنند و کاربرانی که بنده با مشکلشون آشنا هستم مشکلشون رو رفع کنم تا حداقل گام کوچکی در توسعه طراحی وب برداشته باشم. چون ندیدم هیچ سایتی از این افزونه استفاده کنه.

دوست عزیز منظور کاربر گرامی amirhacker این بود که چون اسپم تلقی میشه مخالف قوانین انجمن هست و نمیشه بیهوده پست داد.درضمن شما این کارو برای رضای خدا انجام دادی.

به عنوان مثال من فروشگاه ساز قاصدک و باران رو ادیت کردم,گذاشتم برای دانلود.تا الان هر کدومشون رو حدود 1730 نفر دانلود کردن اما فقط 11 نفر تشکر کرده اند.

قطعا من این کارهارو برای امتیاز گرفتن انجام نمیدم چون با این امتیاز ها نه چیزی از آدم کم میشه نه چیزی زیاد میشه.همین که همون 1730 نفر منو دعا کنن یا حداقل راضی باشن برام کافیه.

به نظر من این انجمن وسیله ایه تا بتونی هم کسب درآمد کنی هم یه کار نیک انجام بدی تا گره از مشکلات برخی از افراد بازبشه

بنده از شما و تمامی عزیزانی که در این زمینه همکاری میکنند صمیمانه تشکر می کنم

ویرایش شده در توسط amirparvaneh
تصحیح متن

ارسال شده در (ویرایش شده)

امیر جان من اون دفعه که این پست رو دیدم و بد قضاوت کردم معذرت می خوام با برادرمون آقا امیر پروانه صحبت کردم منظور شما رو به بنده فهماند پس من از شما بابت برخورد بسیار بدم معذرت خواهی می کنم. امیدوارم که منو به بزرگواری خودت ببخشی و بتونیم در فضای اینترنت و همچنین انجمن دوستان خوبی باشیم.

ویرایش شده در توسط aynalserat

امیر جان هکر من اون دفعه که این پست رو دیدم و بد قضاوت کردم معذرت می خوام با برادرمون آقا امیر پروانه صحبت کردم منظور شما رو به بنده فهماند پس من از شما بابت برخورد بسیار بدم معذرت خواهی می کنم. امیدوارم که منو به بزرگواری خودت ببخشی و بتونیم در فضای اینترنت و همچنین انجمن دوستان خوبی باشیم.

و از امروز شعار خود را به افتخار شما می گذارم : هروقت اشتباه کردی به اشتباه خود اقرار کن.

سلام

آقایون لطف کنید....لطفا

یه بحث هایی شده که ما رو از مبحث اصلی به کلی جدا کرده !!

از سر تاپیک تا اومدن به تهش به کلی سوالمو فراموش کردم.

سپاس از شما برای معرفی و انتشار افزونه .. در خصوص بولد شدن تاپیک هم اگر قرار باشه تایپکها همشون بولد بشن انجمن کلا میترکه! چون ما روزانه تاپیکهای مهمی داریم که بولد باید بشه

اگر تاپیکی زدید که احساس کردید باید برجسته بشه به مدیران انجمن پ/خ بدید اینکار رو انجام بدهند

ضمن سپاس

دوست عزیز وقتی فعال میکنم هرچی روی آیکن کلیک میکنم عمل نمیکنه ولی وقتی در قالب کد و قرارمیدم اون موقع اونی آیکنی که کد و قبراش قرار دادم کار میکنه. ولی اون حالتی که شما گفتید یعنی انتخاب آیکن از داخل خود ماژول کار نمیکنه. چرا؟

من زوپیم رو ترجیح میدم هم کامپوننتش واسه جوملا هست. هم اینکه امکانات بالایی داره

ضمن سپاس

دوست عزیز وقتی فعال میکنم هرچی روی آیکن کلیک میکنم عمل نمیکنه ولی وقتی در قالب کد و قرارمیدم اون موقع اونی آیکنی که کد و قبراش قرار دادم کار میکنه. ولی اون حالتی که شما گفتید یعنی انتخاب آیکن از داخل خود ماژول کار نمیکنه. چرا؟

سلام در صورتی که تنظیمات را به درستی انجام داده اید و همچنین مطمئنیید در تنظیمات مشکلی نیست و نرم افزار تحت ویندوز را اجرا کرده اید. اطلاع دهید. تا مجدداً برسی کنم.

در ضمن آدرس سایتتون رو بدید ببینم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری