The Godfather

مشکل با ریدایرکت ناخواسته صفحه اصلی سایت به آدرس اشتباه

3 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با درود و روز بخیر به شما

من یک سایتی رو بر روی وکیل|مشاوره حقوقی|آنلاین حقوقی| اماده کرده بودم که وقتی این ادرس رو باز می کردیم، خیلی راحت این سایت باز میشد.

اما بدون این که هیچ تغییری در این سایت به وجود بیارم و هیچ تغییر کدی بدم یا هر مسئله دیگه ای ،وقتی وکیل|مشاوره حقوقی|آنلاین حقوقی| رو باز می کنیم به طور خودکار به 404 ریدایرکت میشه که وقتی دوباره همین /pl2 اضافی رو پاک کنیم و Enter کنیم ادرس سایت بدون مشکل باز میشه.

فایل .htaccess و بخش ریدایرکت های دایرکت ادمین رو هم چک کردم، ولی چیزی پیدا نکردم که مرتبط با ریدایرکت به ادرس 404 باشه

ممنون میشم راهنمائی کنید

------------------

پاسخ این مشکل رو بدست اوردم. مشکل از SH404SEF بود که با تنظیمات درستش کردم. لطفا یکی از مدیران این تاپیک رو پاک کنه

ویرایش شده در توسط The Godfather

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

ارسال شده در (ویرایش شده)

این رو هم بگم که وقتی ادرس رو با www. باز می کنم مشکلی وجود نداره، ولی وقتی که بدون www میزنم، این مشکل به وجود میاد و به pasargod.org/pl2/pl2 ریدایرکت میشه

------------------

پاسخ این مشکل رو بدست اوردم. مشکل از SH404SEF بود که با تنظیمات درستش کردم. لطفا یکی از مدیران این تاپیک رو پاک کنه

ویرایش شده در توسط The Godfather

مشكلتون همچنان باقي است

به احتمال زياد يه صفحه index.html مبني بر وجود يك صفحه سايت نت افراز تو سايت شما وجود دارد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری