olduz1

یه سوال در مورد سئو خواهشا جواب بدین

8 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان من امروز یه قالب با این عنوان تو انجمن منتشر کردم

دانلود رایگان قالب زیبای محرم برای جوملا 2.5

قبل اینکه تو انجمن منشر کنم توسایت خودم منتشر کردم حالا تو گوگل همون عنوانرو سرچ کردم(دانلود رایگان قالب زیبای محرم برای جوملا 2.5 ) تو صفحه اول گوگل این قالب پیدا شد منتها تو سایت انجمن ولی سایت من تو نتایج وجود نداشت حالا میشه یکی عل

تشو بگه خودتتونم میتونین امتحان کنین.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:dadad4::dadad4::dadad4::dadad4::dadad4::dadad4::dadad4::dadad4::dadad4::dadad4::dadad4::dadad4::dadad4::dadad4::dadad4:

ویرایش شده در توسط olduz1

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

قبل اینکه تو انجمن منشر کنم توسایت خودم منتشر کردم حالا تو گوگل همون عنوانرو سرچ کردم(دانلود رایگان قالب زیبای محرم برای جوملا 2.5 ) تو صفحه اول گوگل این قالب پیدا شد منتها تو سایت انجمن ولی سایت من تو نتایج وجود نداشت حالا میشه یکی عل

اولین دلیل اینکه ممکنه پست شما هنوز ایندکس نشده در گوگل

دوم اینکه انجمن دارای سئو بالا و همچنین بازدید و رنکینگ خوبی در گوگل است و همچنین انعطاف پذیری بالا در ایندکس مطالب دارد

تست کنین تو سایت مپتون لینکش وجود داشته باشه

بعدشم واسه اطمینان بیشتر میتونی سایت مپت رو دوباره کانفرم کنی توی گوگل وبمستر.

البته همه ی اینا وقتی چواب میدن که رتبه سایتت تو گوگل تا حد کافی خوب باشه...

انچمن دارای رنک 5 هستش و تمام پستها و مطالبش سریع ایندکس میشه توسط گوگل ولی سایت شما زمان میبره تا موتورهای جستجو بخواهند ایندکس کنند

بعد از ایندکس شدن در گوگل هم اول انجمن را می یاره بعد سایت شما را. گوگل نمی فهمه شما نویسنده این مطلب بودید یا انجمن جوملا. ولی چون اول انجمن را دیده و انجمن بازدید بالایی داره اولیت می ره برای انجمن شما هم کاری نمی تونید کنید . اگرچه اگر لینک مستقیم به مطلب شما شده باشه . شاید شما را بالاتر بیاره ولی باز هم احتمال داره.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری