eng

قالب jp-professionals

8 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان یک سوال.. وقتی که این قالبو نصب میکنم وبه صفحه ایندکس قالب میرم بیشتر از 4 تا موضوع نمیشه تو صفحه ی ایندکس گذاشت اینم عکس ...... حالا میخام ببینم راهی هست بیشتر از 4 تا مطلب بشه

تو صفحه ی ایندکس قالب گذاشت ممنون:yeah:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

از قسمت مدیریت مطالب>انتخابها>بلاگ یا طرح بندی مطالب ویژه >تعداد ستونها رو افزایش بده ببین درست میشه یا نه

دوست عزیز تمام کارای که گفتین رو انجام دادم اما وقتی که میخام مطلب جدید بذارم نشون داده نیمشه اگر هم جزئ مطالب ویژه کنم جایگزین قبلی میشه.:13:

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیز من رو لوکال نصب کردم بعدش زیر مجموعه مطلب هم میزارم زیر مجموعه ای که مطالب تو عکس در صفحه ایندکس هست.:128fs318181:

ویرایش شده در توسط eng

دوست عزیز از طریق مدیریت منو >منوی اصلی>خانه>انتخاب>گزینه طرح بندی بلاگ مجموعه>بعد از سمت چپ مجموعه ی مورد نظرتو انتخاب کن ببین درست میشه یا نه ؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

خیلی ممنون دوست عزیز مشکلم حل شد. امام حسین اجرتو بده . خدا گره ها رو از کارتون باز کنه.

ویرایش شده در توسط eng

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری