olduz1

اموزش سئو

11 پست در این موضوع

سلام کسی از تکنیک سئو مخفی چیزی بلده لطفا اگه اطلاع دارین راهنمائئ کنید؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام کسی از تکنیک سئو مخفی چیزی بلده لطفا اگه اطلاع دارین راهنمائئ کنید؟

سئو مخفی اگر منظور شما Cloaking است

یک راهکار عالی برای رشد سریع سایت و افزایش آمار است اما این روش خیلی سریع توسط گوگل (بقیه موتورهای جستجوگر رو نمی دونم ولی بینگ هم دست به کار شده ) شناسایی میشه و از تمامی لیست نتایج حذف خواهید شد

Cloaking - Wikipedia, the free encyclopedia

گوگل از وقتی که این سئو مخفی رو گرفته توجه کنید پیج رنک دیگه آپدیت نمی کنه و الگوریتم هاش رو آپدیت می کنه و خیلی از سایت هایی که از این روش استفاده می ککنند یا دیگه تو لیست نتایج نیستند و یا رتبه های خیلی پایینی دارند

تیم سئو قالبفا اصلا این روش رو به شما پیشنهاد نمی دهد ...

سلام خدمت اساتید محنرم من توی گوگل وبمستر تولز در قسمت content keyword ام گوگل یه سری کلمه های اشتباه را به جای کلمات کلیدی سایتم پیدا کرده چطوری میتونم اینارو درست کنم جوری که مثلا کلمه ی "را" که گوگل جزو کلمات کلیدی من حساب رده رو ویرایش کنم یا چیکار باید بکنم که گوگل کلمات اشتباه رو از سایت به عنوان کلمات کلیدی در نظر نگیره

و سوال دومم اینه که چطوری میشه زمانی که مثلا از جستجوی سایت استفاده میکنیم اون آدرسی که در بالای صفحه نشون میده را ویرایش کنیم که مثل این نباشه:

component/search/...

ویرایش شده در توسط temptation

درود

قسمت اول سوال شما مربوط به خود گوگل هست پیشنهاد من به شما تکنیک لینک بیلدینگ است

قسمت دوم هم مربوط می شه به طراحی و کدنویسی که اگه بلد باشید می تونید طبق سلایق خود آرایش کنید(ممکن است پلاگینی باشد سرچ کنید)

1 کاربر پسند دیده است

درود

قسمت اول سوال شما مربوط به خود گوگل هست پیشنهاد من به شما تکنیک لینک بیلدینگ است

قسمت دوم هم مربوط می شه به طراحی و کدنویسی که اگه بلد باشید می تونید طبق سلایق خود آرایش کنید(ممکن است پلاگینی باشد سرچ کنید)

ممنون از راهنماییتون ولی من دقیقا نمیدونم برای لینک بیلدینگ چیکار باید بکنم یعنی از کجا باید شروع کنم؟و اینکه سایتم قبلا توی گوگل صفحه 9 میومد بعدکم کم به عقب رفت و الان دیگه در هیچ صفحه ای نیست البته چون منوهای اضافه رو پاک کردم یه سری صفحاتم 404 شده حدس میزنم تا گوگل index کنه طول میکشه و به خاطر همین نمیادبه نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه؟

در خصوص سوال دومم هم میشه بیشتر راهنمایی کنید من طبق جستجوهایی که کردم گفته بودن در فایل htaccess میشه فولدر کامپوننتارو بست طوری که نخونه ولی توضیح ندادن چطوری:21: ببخشید که سوالام زیاده چون من تازه کارم ممنون میشم راهنمایی کنیدgift

درود

لینک بیلدینگ بطور کلی یعنی لینک سازی داخلی سایت، بین صفحات سایت خود از لینک لینک اتباط ایجاد کنید البته با کلمات کلیدی اصلی همان صفحات

برای اینکه هم گفتید قبلا صفحه 9 بودید و الان ناپدید شدید بخاطر الگوریتم های جدید گوگل است(فیلمی در دست ساخت است در همین مورد که یکی از مشتریان اخیر من مواجه شدن با آن و بزودی قرار میگیره تو انجمن) می بایست اعتبار و شهرت صفحات و لینکهای سایت خود را بالا ببرید با همین لینک بیلدینگ و دریافت لینک از سایت های دیگر - ساخت نقشه سایت و ارائه به گوگل - بروزرسانی سایت بطور منظم و طبق برنامه ریزی خاص- عدم کپی کاری

به تمامی صفحات سایت خود توجه نکنید نه یکی یا چند مورد .....

برای مورد دوم هم تو انجمن با مدیران متخصص این امر مشورت کنید (خیلی از کارهای غیرممکن جوملا با فایل htaccess عملی و واقعی می شوند):ds6a5d:

به قسمت کامپوننت ها برید یک قسمت دارد ارجاعاتا redirect از طریق خود جوملا راحت هر ادرسی را به ادرس جدید انتقال بدید.

درود

لینک بیلدینگ بطور کلی یعنی لینک سازی داخلی سایت، بین صفحات سایت خود از لینک لینک اتباط ایجاد کنید البته با کلمات کلیدی اصلی همان صفحات

برای اینکه هم گفتید قبلا صفحه 9 بودید و الان ناپدید شدید بخاطر الگوریتم های جدید گوگل است(فیلمی در دست ساخت است در همین مورد که یکی از مشتریان اخیر من مواجه شدن با آن و بزودی قرار میگیره تو انجمن) می بایست اعتبار و شهرت صفحات و لینکهای سایت خود را بالا ببرید با همین لینک بیلدینگ و دریافت لینک از سایت های دیگر - ساخت نقشه سایت و ارائه به گوگل - بروزرسانی سایت بطور منظم و طبق برنامه ریزی خاص- عدم کپی کاری

به تمامی صفحات سایت خود توجه نکنید نه یکی یا چند مورد .....

برای مورد دوم هم تو انجمن با مدیران متخصص این امر مشورت کنید (خیلی از کارهای غیرممکن جوملا با فایل htaccess عملی و واقعی می شوند):ds6a5d:

ممنون از راهنماییتون ولی درست متوجه نشدم که چطوری باید این لینکهارو ایجاد کنم و اینکه چرا گوگل کلمات اشتباه را به عنوان کلمانت کلیدی سایت در نظر گرفته چطوری باید این هارو درست کنم ؟و اینکه به غیر از خرید لینک که در سایتهای دیگه قرار بدم لینک سایتمو راه دیگه ای برای ایجاد لینک نیست ؟gift

به قسمت کامپوننت ها برید یک قسمت دارد ارجاعاتا redirect از طریق خود جوملا راحت هر ادرسی را به ادرس جدید انتقال بدید.

ممنون از راهنماییتون ولی این ارجاعی که میدم باید به یک صفحه ای باشه مثلا همین جستجو چطوری میتونم آدرسشو عوض کنم چون خودش یه صورت درونی جستجو میکنه ونتایج جستجو رو در یک صفحه نشون میده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری