jmahyar152

crawl error در google webmaster

5 پست در این موضوع

بازم سلام... آقا من با گوگل وب ممسترم مشکل پیدا کردم.....

این یه عکس از crawl error گوگل وب مستره...

اگه یادتون باشه من یه مشکلی قبلا با عبارت uncathegorized-2 داشتم و به این دلیل بود که تمام مطالب مجموعه unncathegorized-2 من، تو اون صفحه میومد.... خوب اون منو رو حذف کردم و دیگه تو سرچ کوکل نیومد... اما هنوزم که هنوزه وبمستر میشناسدش... و باهاش یسری برنامه ها میریزه..... مثل همین که دارین میبینین. یسری عبارت گذاشته جلوش که اصلا نمیفهمم مفهومشون چیه... منظورم اینه:(format=feed&type=atom)

البته میدونم مربوط میشه به url parameeters .... ولی کار باهاشو بلد نیستم.... کمکم میکنید؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

اگه دیگه آدرس ارورر ها وجود ندارند ارورر ها رو تیک بزن Fixed کلیک کن

تا یه مدت هنوز میان بعد یه مدت گوگل متوجه میشه که دیگه همچین بخشی تو سایتت نیست (اینکه دوباره ارورر میده واسه اینه که میره صفحاتی که قبلا کش شده رو دوباره چک می کنه ) البته احتمال داره یه جایی از سایتت هم بهش لینک دادی و یا توی سایت مپت وجود دارند که باید از بین بردشون

البته بايد نقشه سايت خود را بروز كنيد و مطمئن شويد اين لينكهايي كه ارور گرفته گوگل وجود ندارد

يك صفحه هم براي ارور 404 سايت حتماً بسازيد.

بله خيلي خوبه فقط براي تشكر از دكمه مي پسندم هم استفاده كنيد خيلي بهتره

يك لينك ورود به صفحه اصلي هم قرار بديد

ممنون از شما

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری