xxx3dxxx3d

درخواست راهنماي افزونه 3D Banner FX

15 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

دوستان لطفا اين رو راهنماي كنيد اين افزونه رو خيلي لازم دارم :dadad4: پلاگين و ماژول رو نصب و فعال كردم ولي كد رو نميدونم بايد چيكار كنم

کسی راهنما ندارررررررررررررررره؟؟؟

منم تازه کارم ولی به این ماژول نیاززززززززمند

منظورتون از کد چیه؟ فرمودید پلاگین داره . اقبلش برید به مدیریت پلاگین ها و فعالش کنید. در قسمت مدیریت ماژول ها وارد تنظیمات این ماژول بشید و طول و عرض تصاویر رو با زمان تأخیر حرکت مشخص کنید و در سربرگ کناریش ابتدا با کلیک بر روی دکمه ی Add Image تصویر رو اضافه کنید و در فیلد توضیحات متنی رو که می خواین روی اون تصویر نمایش داده بشه بنویسید و اگه لازمه به جایی لینک بشه در فیلد Link لینکش رو قرار بدید.

درود

من باهاش کار نکردم ولی اسن فیلم آموزشیش توی youtube هست یه نگاه بندازید ضرر نداره

درود

من باهاش کار نکردم ولی اسن فیلم آموزشیش توی youtube هست یه نگاه بندازید ضرر نداره

فيلتر شكن ندارم :dadad4:و خود سايت افزونه راهنماي خوبي داشته فقط نتونستم جمع و جورش كنم دوست عزيز خيلي به اين افزونه نياز دارم و روزي چندبار ميام چك كنم ببينم جوابي داشته يا نه ميشه دسترسي سايت رو بگم يه نگاه بندازيد

والا من تا حالا باهاش کار نکردم . کاش بگید میخواید چیکار کنید شاید بتونم یه افزونه مشابه معرفی کنم

والا من تا حالا باهاش کار نکردم . کاش بگید میخواید چیکار کنید شاید بتونم یه افزونه مشابه معرفی کنم

از اين دسته افزونه يه تعدادي دارم و اگه روش استفاده يكي رو ياد بگيرم بقيه رو هم ميتونم استفاده كنم من اطلاعات سايتم رو پ.خ ميكنم ، اگه شما نتونيد ديگه بايد بخيال اين افزونه ها بشم ،

درود

توی همون لینکی که گذاشتید : Flash XML - Image Before and After FX

دمو در واقع یه نرم افزاره . شما از سربرگ edit content عکستون رو بهش میدید تغییرات رو همون جا انجام میدید به نتیجه دلخواه که رسیدید دکمه دانلود ( سبز رنگ بزرگ ) می زنید . یه فایل Setting.xml به شما میده . فایل رو باید extract کنید توی هاستتون توی پوشه flashXML / ImagebeforeafterFX

بعد به تنظیمات ماژول برید و ماژول رو توی موقعیت دلخواه قرار بدید .

موفق باشید

درود

توی همون لینکی که گذاشتید : Flash XML - Image Before and After FX

دمو در واقع یه نرم افزاره . شما از سربرگ edit content عکستون رو بهش میدید تغییرات رو همون جا انجام میدید به نتیجه دلخواه که رسیدید دکمه دانلود ( سبز رنگ بزرگ ) می زنید . یه فایل Setting.xml به شما میده . فایل رو باید extract کنید توی هاستتون توی پوشه flashXML / ImagebeforeafterFX

بعد به تنظیمات ماژول برید و ماژول رو توی موقعیت دلخواه قرار بدید .

موفق باشید

خيلي خوب :4d564ad6::thanks: ممنون gift:ad54ad:

كنار فايل نهايي يك كپي رايت ميندازه نميشه اون رو برداشت :33:

درود

اگه منظورتون اون آیکون Flash-XML هست که لینک میده به سایت اصلی , تو نسخه رایگان حذف نمیشه .

حالا باز وقت کردم روش کار میکنم خبر میدم

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

اگه منظورتون اون آیکون Flash-XML هست که لینک میده به سایت اصلی , تو نسخه رایگان حذف نمیشه .

حالا باز وقت کردم روش کار میکنم خبر میدم

خيلي كد رو ناجور انداخته رو فايل نهايي ، فكر كنم در فايل settings.xlm باشه ، ولي تغييرش دادم فايل اصلي درست كار نكرد

در همين سايت كه فايل نهايي رو ميده در تب اول General website كد ميده نميشه از اون در سايت جوملا استفاده كرد و نياز به ساخت فايل نهايي در اين سايت نداشت

ویرایش شده در توسط xxx3dxxx3d

نه دیگه این کلا افزونه جولایی مستقل نیست . یه اسکریپت فلشه آنلاینه . یعنی در واقع شما یه سری عکس یا مطلب بهش می دید اون استایل رو درست میکنه و موقع استفاده تو سایت شما به سایت خودش وصلید

دوست عزيز اكثر كدهاش رو دستكاري كردم ولي كپي رايتش حذف نشد ، شما هم وقت داشتي ببين راهي داره ، امكان داره كپي رايت بر ما غلبه كنه [jojo]

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری