kareez

عدم دسترسی به سایت و مدیریت پس از بروزآوری

5 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من از جوملای 2.5.14 استفاده می کردم . ابتدا از سایتم یه بکاپ گرفتم. بسته ی آپدیت 2.5.24 به 2.5.16 رو از سایت جوملا اصلی دریافت کردم و با اکسترکتش توی روت اصلی، سایتم رو به جوملای 2.5.16 ارتقا دادم. سایت بالا می اومد و هیچ مشکلی نداشت و توی بخش مدیریت هم شماره ی نسخه ی 2.5.16 رو نشون می داد. بعد خواستم ارتقاعش بدم به 3. دوباره بسته ی آپدیت Joomla_3.1.6-Stable-Update_Package.tar رو از سایت اصلی دانلود کردم و اکسترکش کردم توی همو روت اصلی. دیگه نه سایتم چیزی رو نشون می ده و نه بخش مدیریتم. به نظر شما مشکل چطوری حل می شه؟ تازه بکاپ رو هم که برمی گردونم بازم همین مشکل پابرجاست. البته اینم بگم که در سایت فقط کلمه ی اخبار رو در صفحه ی سفید می بینم و در بخش مدیریت پس از وارد کردن نام کاربری و رمز ورود دیگه صفحه ی سفید نمای شداده می شه و هیچ منویی قابل مشاهده نیست.

ویرایش شده در توسط kareez
تکمیل توضیحات

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

در خصوص مشکلات مشابه که در بعضی از فروم ها ذکر شده بود خوندم و بک آپ رو برگردوندم ولی در خصوص خالی کردن جدول session در دیتابیس چیزی متوجه نشدم منظور چیه؟ session رو پیدا کردم ولی متوجه نشدم که چیکارش کنم. لطفا راهنمایی کنید .

پیامی که به هنگام ورود بخش مدیریت میده اینه :

درخواست ارسالی اخیر غیرمجاز است چونکه token امنیتی غیرمعتبر است.لطفا این صفحه را مجددا بارگذاری نمایید.

خیلی توی فروم ها گشتم ولی چیزی دستگیرم نشد.

دوستان عزیز به من رحم کنید قدرت تمرکز من خیلی کمه و در یک زمان فقط می تونم روی یه مطلب تمرکز کنم . اینطوری همه با هم حرف می زنید من متوجه نمی شم:21: خواهش می کنم یکی یکی بفرمایید تا نکته ای از قلم نیافته:hehe: . گل پسرا به دادم برسید. از دیشب تا حالا چشمم به این مانیتور خشک شد و جوابی نیومد. آیا یاری دهنده ای هست که مرا یاری دهد؟

اگر مشکلتون خالی کردن جدول session هست توی دیتابیستون جدول session رو انتخاب کنید و پایین همون صفحه یه لیست هست از اون لیست گزینه Empty رو بزنید و جدول رو خالی کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری