drsmsco

سوال تخصصی در مورد محتوا در سئو سایت ؟؟؟

5 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

من میخواهم دو سایت متفاوت داشته باشم با دو دامنه و هاست متفاوت ولی با یک اطلاعات یکسان ولی میخواهم اطلاعاتم را با اضافه کردن یک حرف در نام و آدرس و مشخصات تغییر دهم به صورت زیر :

نمونه یک :

[TABLE=width: 799]

[TR]

[TD=class: xl63, width: 139]صنف[/TD]

[TD=class: xl63, width: 173]نام فروشگاه[/TD]

[TD=class: xl63, width: 367]آدرس[/TD]

[TD=class: xl63, width: 120]تلفن[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: xl63, width: 139]خدمات دارو و درمان[/TD]

[TD=class: xl63, width: 173]عطاری راز سبز[/TD]

[TD=class: xl63, width: 367]اشرفی اصفهانی پونک مجتمع بوستان راهروی ارديبهشت پ 94d/[/TD]

[TD=class: xl63, width: 120]44444444[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

نمونه دو : این نمونه نام صنف.فروشگاه و آدرس چند کلمه اضافه کرده ام : رنگ آبی اضافه شده

[TABLE=width: 799]

[TR]

[TD=class: xl63, width: 139][TABLE]

[TR]

[TD=class: xl63]صنف[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[TD=class: xl63]نام فروشگاه

[/TD]

[TD=class: xl63, width: 367][TABLE]

[TR]

[TD=class: xl63]آدرس[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[TD=class: xl63][TABLE]

[TR]

[TD=class: xl63]تلفن[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: xl63]خدمات پزشکی

[/TD]

[TD=class: xl63, width: 173]فروشگاه عطاری راز سبز

[/TD]

[TD=class: xl63, width: 367]اصفهان -اشرفی اصفهانی پونک مجتمع تجاری بوستان راهروی ارديبهشت پلاک 94d

[/TD]

[TD=class: xl63, width: 120]44444444[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

سوال : آیا در گوگل این دو نمونه متن در سئو و کپی محتوا سایت تاثیر مخربی بر یکدیگر نمی گذارند یا گوگل هر دو را محتوا جدید می داند ؟

ویرایش شده در توسط drsmsco

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

ببینید اینقدرها هم مهم نیست (مطلب تکراری در یک سایت مهمه چون یه سایت یه مطلب رو چند بار بذاره گوگل میگه این داره اسپم بازی می کنه در دو سایت هم مهم هست نه خیلی)

بعدشم بستگی به بقیه جاها هم داره که مطالب چطور باشن و... (بعدشم تو می تونی یک سایت بزنی مطالب رقیبت رو کپی کنی توش آیا گوگل ارزش سایت رقیبت رو کم می کنه؟ نه بلکه ارزش سایت شما رو کم می کنه اونم از سر تاریخ انتشار مطلب )

اگر در این زمینه رقیب دارید با اینکار یکم رقابت با اون سخت میشه

بحث اینجاس که من نمیخوام از سایتی اطلاعات کپی کنم و خودم اطلاعات دقیق و جدید دارم ولی میخوام دوتا سایت متفاوت یکی با جوملا و یکی aspx دارم که میخوام حالا سایت جدیدم( aspx) این اطلاعات رو داشته باشه ولی باعث ضرر سایت قبلیم نشه و سئو و رنک aspx هم بالا بکشه حالا بنظرتون با این سوال من تو پست اول مشکلی پیش نمیاد ؟؟

در اين باب بايد عرض كرد كه اول فرض بر اين كه كليه محتويات دامين اول با جوملا كپي شوند به دامين دوم، هيچ ضرري بر دامين اول در سئو حائل نخواهد شد چون دامين دوم اومده كپي كار كرده و اسپم خواهد شد.

براي اون متن هم اگه عناوين يكي نباشند و بتوانيد تغييراتي بخصوص در اوايل متن بدهيد مشكلي پيش نمي آيد، شايان ذكر است كه اين اطلاعات شما خيلي كوتاه هستند نهايت يك خط اند ولي اون تغييراتي كه داديد خوبه

كار شما ميشه گفت شبيه به فروشگاه هاي لپ تاپ هست كه مثلاً مارك msi مدل fx يك توضيح واحد داره و تمامي فروشگاه ها از آن كپي مي كنند چون واقعاً همينه و حال اين جاست كه سئو واقعي مي تونه جلوه گر و نمايان بشه .....

بستگی به بقیه جاها هم داره که مطالب چطور باشن و... (بعدشم تو می تونی یک سایت بزنی مطالب رقیبت رو کپی کنی توش آیا گوگل ارزش سایت رقیبت رو کم می کنه؟ نه بلکه ارزش سایت شما رو کم می کنه اونم از سر تاریخ انتشار مطلب )

اگر در این زمینه رقیب دارید با اینکار یکم رقابت با اون سخت میشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری