rezabaghaie

حضور در اولین کتاب وب ایران با قیمت عالی

7 پست در این موضوع

سلام.

کار طراحی سایت کتاب وب ایران رو من انجام دادم اما بجای پول بهم 3 صفحه از کتاب رو دادن!(کتاب وب ایران زیر مجموعه جشنواره وب ایران)

بدرد من نمیخوره چون سایتی ندارم که بخوام اونتو بزارم واسه همین 2 صحه رو به قیمت عالی یعنی یک سوم قیمت اصلی می فروشم!

اگه کسی دوس داره سایتش توی این کتاب باشه پیام خصوصی بده! شهرداری مشهد - بانک سرمایه - بانک مسکن - خبرگزاری جار - رایتل - مکتب خونه و چند سایت مطرح دیگه توی این کتاب هستن!

قیمت یک صفحه رنگی گلاسه 350.000 تومان(فروش خود مجموعه هر صفحه 1 میلیون تومان)

چاپ اول 3000 نسخه

نسخه هایی از کتاب به بخش انفورماتیک ارگان های دولتی ارسال میشه

در زمان جشنواره وب ا این کتاب رو نمایی می شه

احتمالا از طریق جشنواره وب تبلیغات تلوزیونی داشته باشه

09355629779 رضا بقایی مقدم

برای اطلاعات بیشتر و مشاهده پیش نمایش کتاب به سایت مراجعه کنید. پیش نمایش فقط چند صفحه محدود و طراحی صفحات کتاب رو مشخص میکنه.

افرادی که میخوان توی کتاب حضور داشته باشن باید یک طرف با فرمت psd مثل سایت های موجود توی پیش نمایش تبلیغ سایت خودشون رو طراحی کنن

مدت خرید و ارسال طرح فقط تا روز یکشنبه صبح می باشد.

کتاب وب ایران

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من چون در کار چاپ و طراحی گرافیکی هستم میدونم قیمتش تقریبا مناسبه ولی خب سایت من اینقد ارزش نداره [motat]

دوستان یک شنبه بعد از ظهر آخرین مهلته!

تنها دو صفحش مونده

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13852385191.jpg

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13852385192.jpg

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13852385193.jpg

متاسفانه وب سایت من ارزشش رو داره اما پولش رو ندارم... ارزشی که دارم خدمتتون میگم، چند ماه آینده مشخص میشه....

حیف شد... باشه واسه سال بعد.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری