ابوالفضل طالبی

ماژول و کامپوننت پرداخت زرین پال نسخه 2.5 - 1.7 جوملا _ رایگان _ سری جدید هدایا

75 پست در این موضوع

سلام و خسته نباشید. مهندس جان فکر کنم یادتون رفته کلید های ادیتور رو برای این افزونه انتشار بدید.

حالا چطوری باید لینک خرید کالا ها رو بذارم تو سایت؟

من قبلا از این افزونه توی جوملا 1.5 استفاده می کردم خوب کار می کرد. اما تو این نسخه کلید های ادیتور وجود ندارن

میشه بگید چه کدی رو باید بزنم بجای کلید؟ چون کلید هم همون کد رو می زد.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای 1.5 که تو خود سایت زرین پال قسمت آزمایشگاهش موجوده

بعد از درج مبلغ و افزودن مشخصات ارور زیر رو میده

خطايي در پرداخت بوجود آمد و شرح خطا عبارت است از:

اطلاعات دريافتي ناقص مي باشد

مشکل از چیه ؟؟؟

چی کار کنم ؟؟؟؟

برا جوملا 1.5 نيست؟؟؟:bala:

قبلا منتشر شده .. در انجمن جوملا 1.5 باید برید دانلود کنید

بعد از درج مبلغ و افزودن مشخصات ارور زیر رو میده

اطلاعات دريافتي ناقص مي باشد

مشکل از چیه ؟؟؟

چی کار کنم ؟؟؟؟

مبلغ نیابد 100 تومن کمتر باشه

چک کنید اطلاعات و تنظیمات رو درست انجام داده باشید مخصوصا مرچنت کد زرین پال

ارسال شده در (ویرایش شده)

برای من اخطار زیر رو می ده

وب سرويس نامعتبر است

گشتم جوابی پیدا نکردم برای حلش

http://www.hamyarweb.ir/

ماژول رو پایین سایت گذاشتم

ویرایش شده در توسط ebook4mobile

دقت کنید مرچنت کد زرین پال رو درست وارد کرده باشید

و همچنین آی پی سرور تغییر نکرده باشه

من نصب کردم ولی وقت رو ماژول کلیک میکنم برای تنظیمات این پیغام رو میده

Fatal error: Call to a member function children() on a non-object in /home/clickpuy/public_html/plugins/system/helix/helix.php on line 66

چیکار کنم

دقت کنید مرچنت کد زرین پال رو درست وارد کرده باشید

و همچنین آی پی سرور تغییر نکرده باشه

آیپی اشتباه زده بودم

موفق باشید

من این ماژول رو نصب کردم تو قسمت پرداخت نهایی این خطا رو می ده

wsdl error: Getting http://www.zarinpal.com/WebserviceGateway/wsdl - HTTP ERROR: Couldn't open socket connection to server http://www.zarinpal.com/WebserviceGateway/wsdl prior to connect(). This is often a problem looking up the host name

ماژول رو فعال می کنم این تو سایتم بالای ماژول اینو می نویسه

Notice: Undefined variable: productnamelistbox in /home/silverfa/domains/silverstarco.us/public_html/modules/mod_p30zarinpal/tmpl/default.php on line 0 Notice: Undefined variable: productfeelistbox in /home/silverfa/domains/silverstarco.us/public_html/modules/mod_p30zarinpal/tmpl/default.php on line 0

باید چکار کنم

ارسال شده در (ویرایش شده)

ببخشید که این مشکل رو اینجا مطرح میکنم چون ندیدم جایی تاپیکی مربوط بهش رو تو این سایت....من یکی دو هفته پیش از سایت <p30joomla> پلاگین زرین پال را برای <virtuemart 2> رو خریدم ، با نصبش مشکلی ندارم ولی با استفاده ازش چرا... این پلاگین رو فعال کردم و یک payment method جدید ساختم و merchant id رو وارد کردم ولی بعد از تایید نهایی سبد خرید ،صفحه سفید میاد و به سایت زرین پال متصل نمیشه این رو هم بگم که وقتی قیمت

درست نباشه یا مرچنت آیدی درست وارد نشده باشه بهم error میده و وقتی همه چی درسته به سایت وصل نمیشه

لطفآ نگین مشکل از <ip> سمت زرین پال وارد کردم چون چک کردم و جواب نداد و همچنین کد مرچنت رو هم درست وارد میکنم.........پشتیبانی p30joomla هم جواب درستی نمیده....

در آخر هم بگم من از joomla 2.5.6 استفاده میکنم و virtuemart 2.0.8....

ویرایش شده در توسط hossein1448

با سلام

من قبلا کامپوننت پی 30 زرین را روی جمولا 1.5 بدون مشکل نصب کردم ولی الان روی جوملا 2.5 نصب کردم بر روی سایت www.asasms.in در قسمت ادمین کامپوننت باز نمی شود و ارور Fatal error: Call to a member function getUserStateFromRequest() on a non-object in /home/asasmsin/public_html/administrator/components/com_p30zarinpal/admin.p30zarinpal.php on line 0 می دهد . لطفا راهنمایی کنید چه کار کنم ؟

با تشکر

با تشکر از زحمات دوستان

تاریخ تراکنش هایی که توی کامپوننت ثبت میشه درست نیست مثلا میخوره 25 دی 770

دوم اینکه اگه بخواهیم یک تراکنش رو ویرایش کنیم توی صفحه ویرایش پرداختها دکمه ذخیره وجود نداره

آیا این دو مورد هم در نسخه تجاری هست یا از جایی باید تنظیم بشه

ممنون

نسخه تجاری رو باید تهیه کنید

با سلام

من قبلا کامپوننت پی 30 زرین را روی جمولا 1.5 بدون مشکل نصب کردم ولی الان روی جوملا 2.5 نصب کردم بر روی سایت www.asasms.in در قسمت ادمین کامپوننت باز نمی شود و ارور Fatal error: Call to a member function getUserStateFromRequest() on a non-object in /home/asasmsin/public_html/administrator/components/com_p30zarinpal/admin.p30zarinpal.php on line 0 می دهد . لطفا راهنمایی کنید چه کار کنم ؟

با تشکر

نسخه 2.5 از همین تاپیک دانلود و نصب کنید .. خودتون میگید نسخه 1.5 نصب کردم روی 2.5 خطا میده!! کاملا مشخصه دلیلش چیه!

ببخشید که این مشکل رو اینجا مطرح میکنم چون ندیدم جایی تاپیکی مربوط بهش رو تو این سایت....من یکی دو هفته پیش از سایت <p30joomla> پلاگین زرین پال را برای <virtuemart 2> رو خریدم ، با نصبش مشکلی ندارم ولی با استفاده ازش چرا... این پلاگین رو فعال کردم و یک payment method جدید ساختم و merchant id رو وارد کردم ولی بعد از تایید نهایی سبد خرید ،صفحه سفید میاد و به سایت زرین پال متصل نمیشه این رو هم بگم که وقتی قیمت

درست نباشه یا مرچنت آیدی درست وارد نشده باشه بهم error میده و وقتی همه چی درسته به سایت وصل نمیشه

لطفآ نگین مشکل از <ip> سمت زرین پال وارد کردم چون چک کردم و جواب نداد و همچنین کد مرچنت رو هم درست وارد میکنم.........پشتیبانی p30joomla هم جواب درستی نمیده....

در آخر هم بگم من از joomla 2.5.6 استفاده میکنم و virtuemart 2.0.8....

از پیکربندی جوملا گزارش خطا را روی حداکثر قرار بدید و مجدد تست کنید بجای صفحه سفید خطایی نمایش داده میشه که متن خطا را قرار بدید راهنمایی میکنم خدمت شما

سلام دوستان . موقع نصب ماژول این پیغام خطا برای چی هست ؟ با سرورم تماس گرفتم گفتن ioncube به صورت پیشفرض روی سرور نصب هست .

JInstaller: :نصب: ایراد SQL تابع دیتابیس با ارور 1146 مواجه شد

Table 'ragagame_raga.xdmrk_components' doesn't exist SQL=INSERT INTO `xdmrk_components` ( `id` , `name` , `link` , `menuid` , `parent` , `admin_menu_link` , `admin_menu_alt` , `option` , `ordering` , `admin_menu_img` , `iscore` , `params` , `enabled` ) VALUES ( 1000 , 'zarinjoomina', 'option=com_zarinjoomina', '0', '0', 'option=com_zarinjoomina', 'zarinjoomina', 'com_zarinjoomina', '0', 'components/com_zarinjoomina/assets/images/com_zarinjoomina.ico', '0', '', '1' );

SQL =

INSERT INTO `#__components` (

`id` ,

`name` ,

`link` ,

`menuid` ,

`parent` ,

`admin_menu_link` ,

`admin_menu_alt` ,

`option` ,

`ordering` ,

`admin_menu_img` ,

`iscore` ,

`params` ,

`enabled`

)

VALUES (

1000 , 'zarinjoomina', 'option=com_zarinjoomina', '0', '0', 'option=com_zarinjoomina', 'zarinjoomina', 'com_zarinjoomina', '0', 'components/com_zarinjoomina/assets/images/com_zarinjoomina.ico', '0', '', '1'

);

نصب کامپوننت: ایراد در فایل SQL تابع دیتابیس با ارور 1146 مواجه شد

Table 'ragagame_raga.xdmrk_components' doesn't exist SQL=INSERT INTO `xdmrk_components` ( `id` , `name` , `link` , `menuid` , `parent` , `admin_menu_link` , `admin_menu_alt` , `option` , `ordering` , `admin_menu_img` , `iscore` , `params` , `enabled` ) VALUES ( 1000 , 'zarinjoomina', 'option=com_zarinjoomina', '0', '0', 'option=com_zarinjoomina', 'zarinjoomina', 'com_zarinjoomina', '0', 'components/com_zarinjoomina/assets/images/com_zarinjoomina.ico', '0', '', '1' );

SQL =

INSERT INTO `#__components` (

`id` ,

`name` ,

`link` ,

`menuid` ,

`parent` ,

`admin_menu_link` ,

`admin_menu_alt` ,

`option` ,

`ordering` ,

`admin_menu_img` ,

`iscore` ,

`params` ,

`enabled`

)

VALUES (

1000 , 'zarinjoomina', 'option=com_zarinjoomina', '0', '0', 'option=com_zarinjoomina', 'zarinjoomina', 'com_zarinjoomina', '0', 'components/com_zarinjoomina/assets/images/com_zarinjoomina.ico', '0', '', '1'

);

ببخشید مشکل حل شد . ایراد از نسخه کامپوننت بود . 1.5 روبه جای 2.5 نصب کرده بودم

ویرایش شده در توسط مسعود
مشکل حل شد

سلام . چطور می تونم لوگوی زرین پال رو تو سایتم قرار بدم . از html سفارشی استفاده کردم ولی جواب نداد . لطفا راهنمایی کنید

اولا اینجا تاپیک مربوط به پرداخت بانک ملته در ثانی با همون html سفارشه میشه مشکل کجاست؟

اولا اینجا تاپیک مربوط به پرداخت بانک ملته در ثانی با همون html سفارشه میشه مشکل کجاست؟

مشکل اینه که تو پوزیشن مورد نظر فقط عنوان ماژول رو نمایش میده ولی اثری از لوگو پیدا نیست تا مشتری اطلاعات رو چک کنن . فکر کنم سینتکس ایراد داره

<script type="text/javascript" src="http://www.zarinpal.com/webservice/TrustCode"></script><noscript><a href="https://www.zarinpal.com/users/receptive_websites">ZarinPal Receptive Websites</a></noscript>

ویرایش شده در توسط مسعود

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری