wubian

اکانت جوملارت joomlart.com

10 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان گرامی

من میخوام یک اکانت جوملارت بخرم برای دانلود یک قالب به صورت اورجینال و همچنین امکان آپدیت شدنش. اگر هریک از دوستان تمایل داره بیاد باهم خریداری کنیم. اگر هم کسی اکانت داره اونجا بگه من یک قالب ازش بخرم. در هرصورت لطفا نظر و پیشنهادات خودتون رو بدید.

باتشکر

بدرود

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

یه سر به سایتهای p30joomla یا افزونه ها بزنید احتمالا قالبی رو که میخواین داشته باشن

سلام صابر جان،

خیلی ممنون که زمان گذاشته و برای من پاسخی رو نوشتید. من قالب smashboard رو میخواستم، تقریبا مقدار زیادی از سایت ها یک نسخه از این قالب رو گذاشتن اما ورژن های بتا و شماره یکش هست. من دنبال آخرینش هستم.

بازهم از توجه شما تشکر میکنم

بدرود

ارسال شده در (ویرایش شده)

یک توصیه دارم برای شما, به هیچ وجه از سایت ایرانی خرید نکنید که به احتمال خیلی زیاد یک قالب نال شده را به شما خواهند فروخت. برای خرید اکانت جوملارت می تونید از سایتهای واسطه پرداخت ارزی استفاده کنید( *****) در ضمن اگر می خواید کمتر هزینه کنید باید تو همین چند روزه خرید کنید که اکثر سایتها تخفیف پایان سال دارند.

ویرایش شده در توسط saber

یک توصیه دارم برای شما, به هیچ وجه از سایت ایرانی خرید نکنید که به احتمال خیلی زیاد یک قالب نال شده را به شما خواهند فروخت. برای خرید اکانت جوملارت می تونید از سایتهای واسطه پرداخت ارزی استفاده کنید( *****) در ضمن اگر می خواید کمتر هزینه کنید باید تو همین چند روزه خرید کنید که اکثر سایتها تخفیف پایان سال دارند.

دوست عزیز سایتهایی که معرفی شده بود دقیقا با لایسنس اورجینال شرکت سازنده قالبها رو ارایه میدن بهتره بدون شناخت از فعالیتی در موردش نظری هم ندیم

سلام. من اکانت 50 دلاریش رو دارم که البته درحال حاضر با 30 درصد تخفیف شده 35 دلار. فقط میتونم اکتنشن های سایت رو دانلود کنم.

Buy Now

تحقیق کن ببین اگر بشه با مبلغی حق عضویت را آپگرید کرد که امکان دانلود قالب هم وجود داشته باشه خیلی خوب میشه. در غیر اینصورت توصیه میکنم از وبسایتهای فارسی معتبر در این زمینه (همون هایی که saber میگه) برای کارت استفاده کنی.

درود

دوست گلم پی سی جوملا کلیه قالبهاش با لایسنس اصلیه . کلا کارش بدین صورته که قالب اصلی رو با لایسنس اوریجینال نامحدود میخره و ترجمش میکنه . البته اگه جملتون اینجوری بود : اکثر سایتهای ایرانی قالب نال شده میدند من کاملا باهاتون موافق بودم .

من میخوام یک اکانت جوملارت بخرم برای دانلود یک قالب به صورت اورجینال و همچنین امکان آپدیت شدنش. اگر هریک از دوستان تمایل داره بیاد باهم خریداری کنیم. اگر هم کسی اکانت داره اونجا بگه من یک قالب ازش بخرم. در هرصورت لطفا نظر و پیشنهادات خودتون رو بدید.

دوست عزیزم توی همون سایت پی سی جوملا درخواست بدبد قالب رو براتون اوکی میکنن .

موفق باشید

سلام. من اکانت 50 دلاریش رو دارم که البته درحال حاضر با 30 درصد تخفیف شده 35 دلار. فقط میتونم اکتنشن های سایت رو دانلود کنم.

Buy Now

تحقیق کن ببین اگر بشه با مبلغی حق عضویت را آپگرید کرد که امکان دانلود قالب هم وجود داشته باشه خیلی خوب میشه. در غیر اینصورت توصیه میکنم از وبسایتهای فارسی معتبر در این زمینه (همون هایی که saber میگه) برای کارت استفاده کنی.

سلام دوست عزیزم

مرسی از توجهتون، چک کردم متاسفانه امکان آپگریدش وجود نداره!!!

باز اگر دوستان تمایل داشتن بیایید باهم یک اکانت بخریم.

باتشکر، بدرود

درود

دوست گلم پی سی جوملا کلیه قالبهاش با لایسنس اصلیه . کلا کارش بدین صورته که قالب اصلی رو با لایسنس اوریجینال نامحدود میخره و ترجمش میکنه . البته اگه جملتون اینجوری بود : اکثر سایتهای ایرانی قالب نال شده میدند من کاملا باهاتون موافق بودم .

دوست عزیزم توی همون سایت پی سی جوملا درخواست بدبد قالب رو براتون اوکی میکنن .

موفق باشید

سلام دوست عزیزم

سایتشون رو چک کردم و اون قالب رو ندیدم. حالا جالبه من هم فکر میکردم خب این سایت ها قالب های نال شده رو فارسی میکنن و بعد میفروشن. البته دستشون هم درد نکنه اما تصورم از روال کار اینطور بود. چون میدونید که همون قالب های جوملارت رو هم که میگه نمیتونید روی دوتا دومین نصب کنید براحتی امکان پذیره انجام اینکار.

بهرحال جالبه برام اگه برای هر نفر یک قالب اورجینال بگیرن!!! خوبه اگه اکانت جوملارت داشته باشن که مشکل من رو هم حل خواهند کرد.

باسپاس فراوان

بدرود

درود

برای هر نفر یک قالب خریداری نمیشه . در واقع یک لایسنس خریداری میشه . بعضی از قالب سازها هم لایسنس نامحدود با قیمت بیشتر میفروشن که شرکت های فارسی کننده خودشون لایسنس تک کاربره رو میسازن .

کلا من خیلی وقته از قالبهای این سایت استفاده میکنم جزو معدود سایتهایی هستند که تمیز کار میکنن ( چشمشون نزنم )

احتمال زیاد مشکل شما رو حل میکنن

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری