ho3in

راهنمایی در طراحی قالب

7 پست در این موضوع

سلام من دارم یه سایت میسازم که قالبش رو خودم طراحی کردم.همه چیز خوب پیش رفته فقط میخوام در صفحه اصلی عنوان مطلب با اطلاعات مطلب مثل شکل زیر شه که نمیدونم باید چیکار کنم.

[ATTACH=CONFIG]5105[/ATTACH]

این هم آدرس سایت

http://www.ijquery.ir/

حالا سایت من این شکلیه

[ATTACH=CONFIG]5106[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

درود

من متوجه نشدم . عکسی که قرار دادید با نحوه مطالب سایتتون مثل همه که !!!! بیشتر توضیح بدید

در این عکسی که گذاشتم یه مطلب هست که این مطلب شامل یک عکس و متن هست.حالا کسی که این قالب رو طراحی کرده اومده کاری کرده که عنوان مطلب و اطلاعات مطلب(مثل نام نویسنده و تاریخ ایجاد و....)اومدن کناره عکس . ولی قالب من عنوان و اطلاعات مطلب بالای عکس قرار می گیرن.میخواست که راهنمایی کنید که چگونه میشه اینکار رو انجام داد.به عکس زیر نگاه کنید شاید منظورم رو بهتر متوجه شید.

عکس سایت

[ATTACH=CONFIG]5108[/ATTACH]

عکس سایت خودم

[ATTACH=CONFIG]5109[/ATTACH]

فایل پیوستی که قرار داید باز نمیشه.

در کل تمامی مطالب و عکس ها و . . . . شما داخل دیویژنی با نام fullcontent هست.شما باید دیویژن تصویر و مطالب و . . . . را پیدا کنید و بهش float:right بدید تا همگی در کنار یکدیگر قرار بگیرن.

آدرس سایت رو قرار بدید تا بررسی بشه

این هم از عکس

[ATTACH=CONFIG]5110[/ATTACH]

این کاری که شما میگید رو انجام دادم ولی فقط باعث میشد که مطلب و اطلاعات ئر یک خط قرار بگیرند.شاید جایی رو اشتباه انجام میدم(مثل انتخاب div).سایتم کامل نی الان یه مطلب توش قرار میدم که ببینید.

ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری