Mohsen Shahbazi

راهنمایی راجبه راه اندازی یک فروشگاه

17 پست در این موضوع

سلام دوستان من یک راهنمایی لازم دارم میخوام یک فروشگاه راه اندازی کنم که امکانت زیر رو داشته باشه

1- طبقه بندی محصولات

2- وقتی داخل یک محصول رفتیم بتونیم راجبه محصول کامنت بدیم

3- یکسری عکس از محصول

4- یک توضیحی راجبه محصول

5- مشخصات محصول

6- امکان پرداخت آنلاین و خرید از طریق پست

آیا این امکان هست که با ویرچو مارت یا فروشگاه ساز انجمن خودمون (قاطر) انجام بشه؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

بند 2 رو مطمئن نیستم شاید در نسخه های جدید اضافه شده باشه اما سایر موارد در VirtueMart وجود داره.

سلام

بند 2 رو مطمئن نیستم شاید در نسخه های جدید اضافه شده باشه اما سایر موارد در VirtueMart وجود داره.

خب برای اینکار چی رو پیشنهاد میکنید؟؟؟؟

دوست گرامی با ویرچو مارت تمامی این کار ها قابل انجامه

من میخوام با جوملا 1.5 و ویرچومارت همین انجمن خودمون انجامش بدم مطمئن هستید میشه اون کامنت دادن رو هم تو سایت داشت؟؟؟؟

خب برای اینکار چی رو پیشنهاد میکنید؟؟؟؟

من قبلا" با Virtuemart کار کردم نزدیک 2 سال پیش لوح آموزشی تهیه کردم راهنما رو کامل خوندم یه مشکل بزرگ داشت اون هم این بود که وقتی سیستم های حمل و نقل مثل پست معمولی سفارشی و .. رو تعریف میکردی در مرحله 5 اگر اشتباه نکنم که مربوط به انتخاب سیستمم های انتقال برای کاربر بود دیده نمیشد در انجمن جومفای قدیم بارها مطرح کردم کسی پاسخگو نبود در لوح آموزشی هم که دارم دقیقا" اون قسمت وجود نداره تماس گرفتم باهاشون هم میپیچوندن.از نطر من افزونه مزخرفیه کار باهاش راحت نیست قلق های خاص خودش رو داره و فقط وقتت رو میگیره دقیقا" 1 ماه از وقتم رو با این افزونه سروکله میزدم.

هر سایتی هم که دیدید داره به نحوی از این سیستم استفاده میکنه بدونید با علم کد نویسی افزونه رو ادیت کرده.

بهترین راه از نظر من برید با بانک هایی مثل ملت و پارسیان برای فروشگاه اینترنتی کار کنید اگر شرکت دارید ملت اگر هم شخصی پارسیان هم کار تمیزتره هم اعتماد و کلاس کار بالاتر میره و مطمئن از بروز مشکلات ناعلاج.

سلام دوستان من یک راهنمایی لازم دارم میخوام یک فروشگاه راه اندازی کنم که امکانت زیر رو داشته باشه

1- طبقه بندی محصولات

2- وقتی داخل یک محصول رفتیم بتونیم راجبه محصول کامنت بدیم

3- یکسری عکس از محصول

4- یک توضیحی راجبه محصول

5- مشخصات محصول

6- امکان پرداخت آنلاین و خرید از طریق پست

آیا این امکان هست که با ویرچو مارت یا فروشگاه ساز انجمن خودمون (قاطر) انجام بشه؟؟؟

من پیشنهاد میکنم از اسکریپت های فروشگاهی مثل اپن کارت ، پریستا شاپ ویا توماتو کارت استفاده کنید و خودم اپن کارت فارسی رو پیشنهاد میدم. البته خودتون با مقایسه این سی اس ام ها خصوصا در مورد شماره 6 نتیجه بهتری خواهید گرفت...

به نظر من اگر محصولات شما زیاد هست و دارای حساب کتاب زیادی خواهید شد به نظر من و سابقه چندین سالم اینه که از فروشگاه سازهای تجاری استفاده کنید.

مثلا ما برای مشتریانمون از مارکت ساز استفاده می کنیم چرا چون میزان فروش و اطلاعاتشون زیاد بود و اینکه دارای پشتیبانی فنی هست و اگر هنگام کارکرد به مشکل بر بخوره ساپورتر خودشونو داره نه مثل این راگانها که شاید پاسخی مدارن.

دوستان در شروع کار قراره فقط محصولات لوکس و عتیقه به تعداد محدود بفروش بره اما فکر میکنم در ادامه باید توسعه بدمش و محصولات قراره بسیار متونع بشن به نظرتون اگر از اسکریپتهای فروشگاه ساز استفاده کنم بعدها به مشکل بر نمیخورم برای توسعه؟؟؟؟

فروشگاه سازی که من معرفی کردم خیر در هر شرایط امکان آپدیت به نسخه جدید رو داره

به نظر من توماتو کارت خیلی خوبه. انجمن پشتیبانی فارسیش هم هست که کارشون خوبه.

دوستان در شروع کار قراره فقط محصولات لوکس و عتیقه به تعداد محدود بفروش بره اما فکر میکنم در ادامه باید توسعه بدمش و محصولات قراره بسیار متونع بشن به نظرتون اگر از اسکریپتهای فروشگاه ساز استفاده کنم بعدها به مشکل بر نمیخورم برای توسعه؟؟؟؟

فروشگاه ساز هایی رو که خدمتتون عرض کردم همگی اپن سورس هستند و امکان توسعه توسط هر فردی رو دارند. به نظرم اگه نمیخواید هزینه کنید بهتره از این اسکریپت های مجانی که بصورت تخصصی کار فروشگاه رو انجام میدن استفاده کنید.

پشتیبانان اپن کارت فارسی

www.opencart.ir

http://opencart.openfa.com

پشتیبانان پریستا شاپ فارسی

www.presta-shop.ir

www.prestastore.ir

پشتیبان توماتو کارت فارسی

www.tomatoshop.ir

من قبلا" با Virtuemart کار کردم نزدیک 2 سال پیش لوح آموزشی تهیه کردم راهنما رو کامل خوندم یه مشکل بزرگ داشت اون هم این بود که وقتی سیستم های حمل و نقل مثل پست معمولی سفارشی و .. رو تعریف میکردی در مرحله 5 اگر اشتباه نکنم که مربوط به انتخاب سیستمم های انتقال برای کاربر بود دیده نمیشد در انجمن جومفای قدیم بارها مطرح کردم کسی پاسخگو نبود در لوح آموزشی هم که دارم دقیقا" اون قسمت وجود نداره تماس گرفتم باهاشون هم میپیچوندن.از نطر من افزونه مزخرفیه کار باهاش راحت نیست قلق های خاص خودش رو داره و فقط وقتت رو میگیره دقیقا" 1 ماه از وقتم رو با این افزونه سروکله میزدم.

هر سایتی هم که دیدید داره به نحوی از این سیستم استفاده میکنه بدونید با علم کد نویسی افزونه رو ادیت کرده.

بهترین راه از نظر من برید با بانک هایی مثل ملت و پارسیان برای فروشگاه اینترنتی کار کنید اگر شرکت دارید ملت اگر هم شخصی پارسیان هم کار تمیزتره هم اعتماد و کلاس کار بالاتر میره و مطمئن از بروز مشکلات ناعلاج.

1. ابتدا در قسمت (مدير) در سمت چپ ويرچومارت فارسي به قسمت ( پيكربندي) و از آنجا به قسمت (حمل) برويد .

2. در اينجا فقط گزينه ( ماژول استاندارد حمل و نقل با نرخ ها و حمل كننده منحصر به فرد ) را تيك بزنيد و سپس با دكمه (ذخيره ) در بالا تغييرات را ذخيره كنيد سپس از منوي سمت چپ به ( حمل و نقل ) و از آنجا به ( حمل كننده ) برويد تا ليست ارسال نمايش داده شود بعد همه حمل كننده ها را پاك كنيد و با كليد ( جديد ) يك حمل كننده به شكل زير ايجاد كنيد . و آن را ( ذخيره ) كنيد .

شركت ارسال كننده: 1

ليست سفارش: 1

3. به قسمت ( فروشگاه ) در سمت چپ و از آنجا به قسمت ( ليست مدل هاي حمل و نقل ) برويد

4. به گزينه ( Standard Shipping Module ) برويد و روي لينك ( تنظيمات نحوه ارسال ) آن كليك كنيد .

5. ليست نرخ ارسال ها نمايش داده ميشود همه گزينه موجود در ليست را پاك كنيد تا ليست كاملا خالي شود .

6. روي كليد ( جديد ) در بالا كليك كنيد و يك نرخ ارسال بعنوان مثال مانند زير درست كنيد .

توضيحات سرعت حمل: پيشتاز

ليست سفارش: 1

ارسال كننده: 1

كشور: IRAN

ZIP range start: 0000000000

ZIP range end: 9999999999

كمترين وزن: 1

بيشترين وزن: 300

هزينه: 20000

دستمزد بسته بندي:1500

پول: IRANIAN RIAL

5. روي دكمه ( ذخيره ) در بالا كليك كنيد تا يك نرخ ارسال به ليست شما اضافه شود . در اينجا توجه داشته باشيد كه بايد براي كليه كالا هاي خود وزن را تعيين نماييد . اگر وزن كالاي شما در رنج كمترين و بيشترين وزن كه در اينجا تعريف كرده ايد باشد . آن نرخ ارسال در هنگام ثبت سفارش توسط مشتري براي مشتري نمايش داده خواهد شد . پس كار شما اين است كه ابتدا نرخ ارسال ها را از سايت پست جمهوري اسلامي ايران در اين آدرس http://www.post.ir/HomePage.aspx?Tab...tal&Lang=fa-IR برداريد و براي هر مورد يك نرخ ارسال درست كنيد مثلا پست سفارشي از وزن فلان تا فلان قيمت فلان و همينطور الي آخر وقتي . وقتي تمامي اين نرخ ارسال ها را وارد نموديد مشتري در هنگام ثبت فقط نرخ هاي حمل و نقل مربوط به وزن كالاي خود را مشاهده ميكند و ديگر نرخ ها براي او نمايش داده نميشود.

موفق و پيروز باشيد

زكات علم نشر آن است ( مولا علي كه درود خدا بر او باد )

اگر بخوام با ویرچویی مارت کار کنم.مشکل اینو دارم که پس از معرفی محصولات و طبقه بندی ها شون و همین طور نوع پرداخت و نوع حمل و نقل وغیره در فرانت ، سایت نه در قسمت رده و نه در قسمت محصول لینکهایی جهت افزودن محصول به سبد خید وجودنداره......چرا؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری