FATEMEH@

درخواست بک آپ گیری از سایت که فقط روی هاست است

12 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

من با کلی بدبختی سایت رو انداختم رو هاست اما بعد متاسفانه فایلش رو سیستمم پاک شد

و از تو خود سایتم که میخام به مدیریت دسترسی پیدا کنم نمیتونم

خطای 500 رو میده

حالامیخاستم ببینم میشه 1جور انتقالش بدم یا بک آپ بگیرم؟

شاخص فرآیند آسیا

ویرایش شده در توسط FATEMEH@

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

سلام ، بله

دو راه دارید

یک : بکاپ گیری به صورت دستی : اگر کنترل پنل شما cpanel باشد وارد آن شوید سپس بر روی Backups کلیک کنید و دکمه Download or Generate a Full Website Backup را بزنید.

دو : به پشتیبانی هاستتون تیکت بزنید و ازشون لینک فول بکاپ بخاید و لینک فول بکاپ رو به جایی که میخواید ازش هاست بخرید تحویل بدید.

1 کاربر پسند دیده است

سلام ، بله

دو راه دارید

یک : بکاپ گیری به صورت دستی : اگر کنترل پنل شما cpanel باشد وارد آن شوید سپس بر روی Backups کلیک کنید و دکمه Download or Generate a Full Website Backup را بزنید.

دو : به پشتیبانی هاستتون تیکت بزنید و ازشون لینک فول بکاپ بخاید و لینک فول بکاپ رو به جایی که میخواید ازش هاست بخرید تحویل بدید.

ممنونم اما میشه یکم بیشتر توضیح بدبد متوجه نشدم

ممنون شرمنده

خیلی واضح بود دوست عزیز ، وارد cpanel بشید یکی از ایکنها مربوط به backup هست روی اون کلیک کنید باقی کارها کاملا واضح و مشخص هست یا اینکه به مدیر هاست تیکن بزنید براتون لینک بک آپ رو بفرستند

خیلی واضح بود دوست عزیز ، وارد cpanel بشید یکی از ایکنها مربوط به backup هست روی اون کلیک کنید باقی کارها کاملا واضح و مشخص هست یا اینکه به مدیر هاست تیکن بزنید براتون لینک بک آپ رو بفرستند

ممنونم اما خب وارد مدیریت نمیشه اخه

چجور باید برم تو سی پنل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

cpanel هاست مربوط به سایت هست که سایت رو روی آون آپ کردید !!!!! مگه سایتتون روی هاست نیست ؟؟؟؟؟

آدرس سایتتون رو قرار بدید لطفا

ویرایش شده در توسط mrs.salari

سلام دوستان

من با کلی بدبختی سایت رو انداختم رو هاست اما بعد متاسفانه فایلش رو سیستمم پاک شد

و از تو خود سایتم که میخام به مدیریت دسترسی پیدا کنم نمیتونم

خطای 500 رو میده

حالامیخاستم ببینم میشه 1جور انتقالش بدم یا بک آپ بگیرم؟

شاخص فرآیند آسیا

درود

سایت شما دارای 2 تا مدیریته . یکی مدیریت جوملاتون که از آدرس yoursite/administrator قابل دسترسی هست و یکی بخش مدیریت هاستتون که سایت روش آپ کردید که از این آدرس قابل دسترسی هست : yoursite/cpanel

ولی به نظر من ابتدا به فکر رفع ایراد اون خطای 500 باشید .

برای رفع خطای فوق هم اول وارد همون مدیریت Cpanel بشید

روی پوشه public_html دکمه شمت راست موس رو بزنید و permisson رو انتخاب کنید و سطح دسترسی رو روی 644 یا 755 بزارید .

اگر این کار مشکلتون رو حل نکرد :

یه فایل دارید به نام htaccess اونو باز کنید یکی از خط ها نوشته Options + Flow SystemLinks . اگه همچین خطی داشتید پاکش کنید .

تا اینجا احتمالا مشکلتون حل شده اگه نشد همین جا بگید تا چند مورد دیگه هم بگم بررسی بفرمائید

موفق باشید

مشکل ایشون فکر کنم یکم جدی باشه. و مشکل از عدم انتقال کامل داده ها به هاست بوده.

یک جوملای کامل را روی هاست اکسترکت کنید و پوشه installation را پس از ان پاک کنید.

نشد مشخصات را پیغام خصوصی کنید بررسی کنم

درود

سایت شما دارای 2 تا مدیریته . یکی مدیریت جوملاتون که از آدرس yoursite/administrator قابل دسترسی هست و یکی بخش مدیریت هاستتون که سایت روش آپ کردید که از این آدرس قابل دسترسی هست : yoursite/cpanel

ولی به نظر من ابتدا به فکر رفع ایراد اون خطای 500 باشید .

روی پوشه public_html دکمه شمت راست موس رو بزنید و permisson رو انتخاب کنید و سطح دسترسی رو روی 644 یا 755 بزارید .

یه فایل دارید به نام htaccess اونو باز کنید یکی از خط ها نوشته Options + Flow SystemLinks . اگه همچین خطی داشتید پاکش کنید .

تا اینجا احتمالا مشکلتون حل شده اگه نشد همین جا بگید تا چند مورد دیگه هم بگم بررسی بفرمائید

موفق باشید

فوق العاده ممنون بابت راهنمایی هاتون خیلی مفید بود

فقط تو سی پنل یوزر و پسوردم چیه؟

دوست عزیز پیام خصوصی تون رو چک کنید ، ضمنا هاست رو خودتون تهیه کردید یا شخص دیگه ؟ ببینید زمانی که شما هاست رو از هاستینگ مربوطه خریداری می کنید یک ایمیل حاوی اطلاعات مورد نیاز شما شامل یوزر ، پسورد ، لینک پنل هاست و .... براتون ارسال میشه حالا اگر شما خوذتون این سرویس رو تهیه کردید این ایمیل برای خودتون ارسال شده ! در این صورت به اون ایمیل مراجعه و اطلاعات لازم رو استفاده کنید

موفق باشید

تشکر از همه

فعلا فکر کنم حله

هست تا وارد بشم و خطا 500 هم حذف بشه

سلام شما گفتید اینکارو بکنم

اما امکان راست کلیک وجود نداره

ممنونم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری