mahta.mirzaie

خواهشا کمکم کنید

17 پست در این موضوع

من میخوام تو این سایت

عکسی که زمیه پشت به شکل زمین فوتبال تبدیل به یه عکس بشه که فقط بتوتم طراحیش کنم و اپلود کنم

دردسر نداشته باشم تو تعویضش

خواهشا کمکم کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
من میخوام تو این سایت

عکسی که زمیه پشت به شکل زمین فوتبال تبدیل به یه عکس بشه که فقط بتوتم طراحیش کنم و اپلود کنم

دردسر نداشته باشم تو تعویضش

خواهشا کمکم کنید

کدوم سایت ! ؟

سلام

دقيقا ميشه بگيد كدوم عكس رو ميخواييد توي اين سايت ويرايش كنيد؟؟من عكسي واسه زمينه نميبينم

عکسی که شکل زمین فوتباله
توی خانه رنگ سبز چمنی رو انتخاب کنی

يا براي من چيزي نشون نميده يا اينكه مشكل از سمت من هست

[ATTACH=CONFIG]5164[/ATTACH]

هست ، فکر می کنم از طریق استایل خود قالب بتونید این کار رو انجام بدید از طریق مدیریت قالبها چک کنید ببینید راهی هست یا نه ؟

من كه چيزي نديدم ولي اگه تصويري هست كه ميخواهيد تغييرش بديد بايد بريد تو پوشه قالب و بخش تصاويرش به احتمال زياد بخاطر اينكه با تغيير استايل تصاويرش تغيير ميكنه براي هر استايل بايد يه پوشه داشته باشه وارد اون پوشه ميشي و عكس مورد نظر رو پيدا ميكني و ويرايش ميكني و با همون اسم و پسوند برش ميگردوني سرجاش

ارسال شده در (ویرایش شده)

لطفا آدرس سایت رو بذارید.

دوست عزیز تاپیک رو کامل بخونید آدرس رو گذاشتن !!!!!! توی پست دومشون گذاشتن !!!

کاربر گرامی mahta ، از طریق استایل قالبتون چک کنید حتما گزینه ای برای تغییر بک گراند داره

ویرایش شده در توسط mrs.salari

عکس رو ضمیمه کردم

هر چر گشتم عکس نبود که بتونم پاکش کنم یه عکس دیگه جا گزین کنم

یا اصلا پاکش کنم پیشتش هیچی نباشه

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

دلیل اینکه شما اون بک گراند فوتبالی رو داری و دوستان ندارند اینه که شما از این آدرس دارید سایت رو می بینید

خانه

اون قسمت آخر پروفایل گرین یعنی شما از زیر منوی خانه برای خودتون استایل سبز چمنی رو انتخاب کردید. از طریق مدیریت قالبتون می تونید پروفایل های دیگه رو تست کنید .

اما ا اگر می خواید رنگ بندی سایت همین سبز باشه اونوقت مسیری که برای اصلاح بک گراند باید برید اینه

http://2tonline.ir/templates/yoo_revista/css/background/sports.css

استایل مورد نظر شما در فایل sports.css واقع شده. فایل رو باز کنید و این موارد رو تغ

body#page {
   background: #78853F;
}
#page-bg {
   background: url("../../images/background/sports/sports_img.png") no-repeat fixed 50% 0 rgba(0, 0, 0, 0);
   position: relative;
}
#page-bg > div {
   background: url("../../images/background/sports/sports_gradient.svg") no-repeat fixed 50% 0 / 100% 1200px rgba(0, 0, 0, 0);
}

برای اینکه فقط رنگ باشه بکگراند و اون خطوط حذف بشه کافیه شما در خط اول در مقابل

body#page {
   background: ;
}

و دو خط بعدی رو غیر فعال کنید.

ویرایش شده در توسط anarshia

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری