farsian

درگاه مستقیم بانک ها

5 پست در این موضوع

سلام

من تا حالا با بانک ها به طور مستقیم کار نکردم

می خواستم ببینم آیا برای درگاه گرفتن خیلی سخت گیری می کنند؟

واریز هایشان به چه صورت است؟

ممنون می شوم راهنماییم کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مهندس تا الان همین کار رو می کردم

می خوام ببینم اگر بخوام با خود بانک کار کنم چجوری هست؟

سلام و درود

تا اونجایی که من خبر دارم مثلا برای گرفتن درگاه بانک ملت باید به یکی از شعب بانک ملت مراجعه کنید و یک سری مدارک از شما میخوان.یکی از دوستان که رفته بود جواز کسبشو هم خواسته بودن. بعد ظرف مدت چند روز درگاه پرداخت ش رو فعال کردن و یوزر پسورد دادن بهش

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت شما دوست عزیز به بانکی که برای این کار انتخاب میکنی بستگی داره مثلا درگاه بانک ملت اولین لازمه داشتن یه حساب تو بانک ملت

بعد یه مرحله ثبت نام اینترنتی داره که وارد آدرس سایت به پرداخت (وابسته به بانک ملت) شده و روی قسمت تخصیص درگاه اینترنتی به متقاضیان کلیک میکنیدبعد از ثبت نام اینترنتی باید به بانک مراجعه کنی به اندازه یه افتتاح حساب باید وقت بذاری و فرم ها رو پر کنی و مدارکی که میخوان رو ارائه بدی بعد از این بستگی به درصد شناخت بانک از مشتری امکان داره برای باز دید از محل و آدرس قید شده در فرم های ثبت نام یه بار بیان و محلی که به عنوان فروشگاه اعلام کردید رو ببینند و بعد تاییده رو برای شما ارسال کنندبعد از تایید توسط بانک بین یک تا دو روز کاری طول میکشه فرم قرار داد برای شما به آدرس ایمیلتون ارسال میشه که اون رو در سه نسخه پرینت میگیرید میخونید و امضا میکنیدو بعد به آدرس گفته شده در قرار داد ارسال میکنید بعد از ارسال مدارک و دریافت مدارک توسط شرکت به پرداخت ملت که تقریبا 3 روزه کاری طول میکشه

یه ایمیل دیگه برای شما میاد که توی اون شماره ترمینال و پسوردش و یه سری فایل و الگو برای کسایی که دانش وب نویسی دارن و میخوان سیستم باب میل خودشون طراحی

و استفاده کنن قرار داده شده بعد از این به راحتی میتونید ار سرویس استفاده کنید هیچ هزینه اضافی هم نمیخواد پرداخت کنید درست عین مبلغ خرید به حسابتون توی بانک ملت واریز میشه این روال کاری بانک ملت بود اگر دوست داشتی تا مابقی بانک ها رو هم برات توضیح بدم

ویرایش شده در توسط Ali_tx

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری