ali110haji

سوال در مورد "لینک های لنگری" (راهنمایی کنید)

16 پست در این موضوع

سلام .. من یه سری مطالب به صورت آکوردین در صفحه اختراعات درست کردم .. میخوام وقتی لینک لنگری از یک صفحه دیگه(مثلا منو) به یکی از مطالب صفحه اختراعات میدم .. اون مطلب مورد نظر خودش باز بشه

این سایت رو ببینید .. مثلا میخوام وقتی رو یکی از اختراعات تو منو کلیک میشه .. به این صفحه هدایت بشه و اختراع موردنظر باز بشه

لینک لنگری رو بلدم ایجاد کنم ولی هرکاری میکنم مطلب (آکاردیون) باز نمیشه .. راه حلی داره؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

میشه با عکس مشخص کنید دقیقا چی رو میخواهید؟

لینک لنگری چه اصطلاحیه دیگه؟ همه لینک ها anchor هستند و لنگرشون همون متن لینک هست

با عکس مشخص کنید تا شاید بتونیم کمکتون کنیم

میشه با عکس مشخص کنید دقیقا چی رو میخواهید؟

لینک لنگری چه اصطلاحیه دیگه؟ همه لینک ها anchor هستند و لنگرشون همون متن لینک هست

با عکس مشخص کنید تا شاید بتونیم کمکتون کنیم

راستش با عکس فکر نکنم بشه توضیح داد .. میخوام وقتی تو قسمت منو .. رو هر یک از گزینه ها(اختراعات) کلیک که میشه .. به صفحه اختراعات هدایت بشه و گزینه(اختراع) موردنظر خودش باز بشه .. همین

ساده تر اینکه وقتی کاربر رو بذرپاش کلیک میکنه(تو منوی اختراعات) به صفحه اختراعات هدایت بشه و اختراع مورد نظر(بذرپاش) توضیحاتش باز بشه .. بقیه ش هم همینطور

شما اصلا مطلبی در مورد "بذرپاش پنوماتیک " تو سایتتون نوشتید؟

چون جستجو کردم چیزی پیدا نشد

جستجو

اگه همچین مطلبی دارید لینکش رو بدید

ارسال شده در (ویرایش شده)

من کلی عرض کردم :(

میخوام وقتی تو قسمت منو .. رو هر یک از گزینه ها(اختراعات) کلیک که میشه .. به صفحه اختراعات هدایت بشه و گزینه(اختراع) موردنظر خودش باز بشه .. همین

ساده تر اینکه وقتی کاربر رو افق سنج کلیک میکنه(تو منوی اختراعات) به صفحه اختراعات هدایت بشه و اختراع مورد نظر(افق سنج) توضیحاتش باز بشه .. بقیه ش هم همینطور

لینک صفحه اختراعات

ویرایش شده در توسط ali110haji

سلام

نمیدونم این چیزی که میگم عملی باشه یا نه... اما امتحان کن.

شما داخل آکوردیون ها یسری مطالب دارید. من گشتم اما هیچ کدوم از تگ های داخل این آکاردیون ها، آیدی نداشت که بتونم امتحان کنم.

شما اولین کاری که میکنی، به یکی از تگهای داخل آکوردیون یه آیدی بده، بعد تو همون مرورگر چک کن ببین میتونی بهش دسترسی داشته باشی یا نه. مثلا آدرسی که امتحان میکنی این باشه: www.yoursite/yorpage.html/#yourID

اگه در این مرحله به نتیجه رسیدی که بقیه شم خودت باید بلد باشی دیگه!!! آدرس منوهارو عوض کن و به نتیجه برس.

اگرم کلا راهکارم اشتباه بود، ببخشد که وقتت رو گرفتم. :)

به قسمت افق سنج .. به متن "ارائه دهنده : شرکت سهوش" .. "name="ekh دادم به جای name از id هم استفاده کردم و در مرورگر هم آخر آدرس صفحه ekh#/ گذاشتم یعنی به صورت زیر

اختراعات

ولی آکوردیون مربوط به افق سنج بازم باز نمیشه .. میخوام آکوردیون خودش باز بشه .. راه حلی وجود داره؟

ببین.. برای هر منو باید یه مطلب بسازی.... برای هر مطلب هم یه آکوردیون... آکوردیون ها باید مثل هم باشند، فقط هر کدوم متناسب با مطلب و صفحه ای که برا اون ساخته شده ند، باید start index شون فرق کنه. همین.

نگاه کن .. من میخوام روی هر کدوم از منوهای اختراعات که کلیک میشه .. این یک صفحه باز بشه .. منتها متناسب با منویی که کلیک کرده .. همون آکاردیون خود به خود براش باز بشه

مفهوم رو تونستم برسونم؟

میدونستم چی میگی.

از همین صفحه چند بار درست کن و از این آکاردیون هم به همون تعداد درست کن.

بعد تو ساختن آکوردیون ها، میتونی بگی این مورد به صورت پیش فرض باز باشه.

حالا این آکاردیون رو میندازی تو همون صفحه مورد نظر.

حالا منو رو به همون مطلب ارجاع میدی. اون مطلبم که باز میشه، توش همون آکاردیونه ست که مربوطه بهش.

نمیدونم... انشاالله منظورمو فهمیده باشی.

منظورت رو متوجه شدم .. اما این خودش یه راه کار دیگست .. میخوام ببینم میشه به هر آکاردییون id یا name بدم .. بعد لینک مخصوص هر کدوم رو به اون مطلب بدم .. که روش که کلیک میشه هدایت بشه به آکاردیون باز مورد نظر ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری