mahsam

فوری:عدم نمایش سایت در نتایج گوگل

13 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز

بنده یک سایت به آدرس traxtorfans.ir ایجاد کردم الان حدود یک ماهی میشه کار میکنه . توی فیس بوک هم گذاشمتش و الان مطالب سایت توسط فیس بوک به صورت اتوماتیک دریافت و نمایش داده میشه که نتیجه جستجو در گوگل هم شاهد این امر هستش

Google

حدود 200 صفحه از سایتم هم ایندکس شده این رو هم نتایج میگه هم تو کنترل پنل وب مستر تولزم نشون میده . در جستجوی یک کلمه کلیدی هم برای مثال تراکتورسازی در سایت من تو گوگل با این جستجو :

Google

نزدیک به 100 صفحه سایت من رو نشون میده که نشان از سئو نسبتا خوبش هست.

اما مشکل اینجاست که در جستجوی عادی کلمات مثله تراکتورسازی سایت من رو نمیاره !!! دلیلش رو ممنون میشم برام توضیح بدین و راهکارهای حل این مشکل رو بهم یاد بدین.

با سپاس فراوان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

واقعيت اينه كه شما نوع نگرش خود را نسبت به سرچ كلمه كليدي در باب رسيدن به سايت خود مي بايست عوض كنيد

چرا؟

بدليل اينكه شما اومديد و كلمه اي را در سايت خود سرچ كرديد و گوگل هم اومده پست هاي مرتبط با اون كلمه در وب سايت شما را به نمايش قرار داده.

ولي وقتي شما نيز مانند كاربران ديگه وقتي كلمه اي را سرچ كنيد و سايت شما در صفحه اول باشد اونوقت مي شه گفت شما در سئو به هدف خود رسيديد البته به نوع جايگاه شما هم بستگي دارد.

وقتي تعداد پست هاتون زياد باشه و لينك دريافت كنيد و تكنيكهاي جديد سئو گوگل را پياده سازي و نقشه سايت منطقي داشته باشيد به طبق ايندكس هاي شما در گوگل بالا مي رود

تعداد صفحات ايندكس شده در گوگل ملاك بر سئو قوي سايت نيست

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

ممنون از پاسخ تون. اما چند تا نکته : 1- من نقشه سایت رو به گوگل وب مستر معرفی کردم و کامل ایندکسش میکنه 2- در بخش کیورد وب مستر تولز کمله تراکتورسازی جزء بالاترین رتبه هاست با بیشترین تکرار در مطالب سایت 3- تمامی عکسهام alt دارن اونم باز با تگ تراکتورسازی 4- از افزونه تور تگ استفاده کردم و لینک کلمات کلیدی نیز تو سایتم موجود هست 5- توی فیس بوک در جستجوی کلمات سایتم رو میاره 6- خوراک سایت هم دارم و بدرستی کار میکنه 7- لینک های سایتم هم برای موتور های جستجو بهینه شده 8- از جستجوی گوگل تو سایتم استفاده کردم 9- تو این سایت های آنلاین سئو سایتم روچک کردم حداقل تو گرید d قرار گرفته و ...

خوب به نظر شما اینا برای یک سایت اولیه که می خواد تو جستجو نشنون داده بشه کافی نیست ؟؟ حداقل که باید تو 10 صفحه اول گوگل باشه یا نه؟!! مشکل اینجاست که اصلا نمیاره!!!! تو هیچ صفحه ای !

من شنیدم که میگن گوگل 2 ماه تا 3 ماه طول میکشه سایت رو تو نتایج جستجوی کلمات بیاره درسته ؟؟؟ اگه اینطوری باشه جایه امید هست.

راستی این چندمین سایتم هست که ایجاد کردم تو سایتای قبلی اصلا سئو کار نکردم تو یک ماه اول تو نتایج میاوردشون !!! تو این اومدم کلی وقت براش گذاشتم نتیجه بی نتیجه !!!

ممنون میشم دوستانی که تجربیاتی در این زمینه دارن راهنمایی کنن.

با تشکر

ویرایش شده در توسط mahsam

از اساتید محترم و دوستان کسی از تجربیاتش در اختیار ما می زاره ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

با تشکر

بازم هم گفته های شما دلیل نمیشه درر صفحه های برتر باشین شاید سایت شما در صفحات 100 به بالاباشه پیشنهاد میکنم صبر کنید تا ببیند بعد از مدتی چه اتفاقی می افته اگر میخواهید واقعا در صفحات اول دیده شوید پیشنهاد میکنم 5 ماهی صبر کنید

ممنون از پاسخ تون .

این صبر آدم و دیونه می کنه !! دو سه ماه تا راه ندازی وب سایت تلاش کنی و چندی ماه بعدش هر روز سایت رو آپدیت کنی که زودتر به نتیجه بررسی واقعا زیاده !!! گوگلم هم بی انصافه حداقل میزان آپدیت سایت رو هم ملاک می کرد من هر روز چندین مطلب به سایت اضافه می کنم.

راستی می دونم ملاک اسپم شاید باشه ولی دلم نیومد نگم تو عکس تون طوری ژست گرفتین انگار با همه قهر هستین !!!

روال اكنون به اين شكل اينقدر سخت نيست خيلي راحت امروزه مي شه به نتايج دلخواه رسيد

يكم بايد دقت كنيد

روال اكنون به اين شكل اينقدر سخت نيست خيلي راحت امروزه مي شه به نتايج دلخواه رسيد

يكم بايد دقت كنيد

استاد عزیز می دونم سرتون شلوغه و مشغله زیاد اما کاش می شد کمی بیشتر توضیح بدین تا زودتر به نتیجه برسم و سایر دوستان نیز از این مطلب بهره ببرن تا واسه آخرتم توشه ای شده باشه.

ممنون از لطف تون

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون استاد عزیز مطمئنا پاسخ های شما گره گشای بسیاری از مشکلات کاربران انجمن خواهد بود . پس سوالاتم رو این طوری مطرح میکنم :

1- آیا دلیل خاصی داره که سایت من بعد از گذشت یک ماه با مواردی که در بالا اشاره کردم و رعایت شده هنوز در 100 صفحه اول گوگل نیست ؟ با توجه به اینکه سایتی داشتم که اصلا سئو توش کار نشده اما در جستجوی کلمات در صفحه اول اومده اونم در یک ماه اول !!

2- آیا کلمات کلیدی که در سایتم استفاده کردم تاثیری بر رتبه سایت داره و یا فقط وقت تلف کردنه ؟ (تراختورفنس|تراکتورسازی|هواداران تراکتورسازی)

3- برای عکس هام ازافزونه iseo استفاده کردم آیا این alt (تراختورفنس،تراکتورسازی،باشگاه تراکتورسازی( براش درسته ؟ اگر نیست راهنمایی بفرمائید.

4- وقتی کلمه تراختورفنس رو جستجو می کنم در صفحه اول گوگل سایتم رو میاره اما وقتی کلمه تراکتورسازی رو جستجو میکنم گوگل سایتم رو اصلا نمیاره این در حالیه که در وب مستر تولز واژه تراکتورسازی بسیار بیشتر از تراختورفنس تکرار شده و هر دو هم در عنوان سایت هستن !! دلیلش چی هستش؟

با تشکر از راهنمایی تون

ویرایش شده در توسط mahsam

1- اگر می خواهید سئو واقعی و دائمی داشته باشید می بایست از پایه بهینه کنید سایت خود را و الگوریتم های جدید سئو گوگل را پیاده سازی نمائید. روشهای تقلب بسیاری وجود دارد که در کمتر از یکماه در صفحه اول گوگل می آئید ولی تا زمان که بودجه دارید جوابگو هست وقتی تموم شه سقوط می کنید.

2- کلمات کلیدی امروزه نقش بسیار کمرنگی دارند زیاد تکیه نکنید بر آنها بیشتر روی عنوان تاکید داشته باشید - کلمات کلیدی را از سرچ باکس گوگل کمک گیرید.

3- alt تصاویر می بایست راسننده نام تصویر باشد نه کلمات کلیدی

4- باید حتما بررسی بشه بصورت زیرساختاری، گاهی ناخواسته اعمالی در سایت انجام می شود که کلمه ای می آید صفحه اول گوگل

ممنون استاد عزیز مطمئنا پاسخ های شما گره گشای بسیاری از مشکلات کاربران انجمن خواهد بود . پس سوالاتم رو این طوری مطرح میکنم :

1- آیا دلیل خاصی داره که سایت من بعد از گذشت یک ماه با مواردی که در بالا اشاره کردم و رعایت شده هنوز در 100 صفحه اول گوگل نیست ؟ با توجه به اینکه سایتی داشتم که اصلا سئو توش کار نشده اما در جستجوی کلمات در صفحه اول اومده اونم در یک ماه اول !!

2- آیا کلمات کلیدی که در سایتم استفاده کردم تاثیری بر رتبه سایت داره و یا فقط وقت تلف کردنه ؟ (تراختورفنس|تراکتورسازی|هواداران تراکتورسازی)

3- برای عکس هام ازافزونه iseo استفاده کردم آیا این alt (تراختورفنس،تراکتورسازی،باشگاه تراکتورسازی( براش درسته ؟ اگر نیست راهنمایی بفرمائید.

4- وقتی کلمه تراختورفنس رو جستجو می کنم در صفحه اول گوگل سایتم رو میاره اما وقتی کلمه تراکتورسازی رو جستجو میکنم گوگل سایتم رو اصلا نمیاره این در حالیه که در وب مستر تولز واژه تراکتورسازی بسیار بیشتر از تراختورفنس تکرار شده و هر دو هم در عنوان سایت هستن !! دلیلش چی هستش؟

با تشکر از راهنمایی تون

عالی بود ودکمه می پسندم براش کم

همیشه موفق و موید باشید استاد عزیز

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری