keshvari67

کمک فوری در مورد سیستم رزرواسیون بلیط هواپیما

5 پست در این موضوع

درود

اگر اساتید محترم راجع به لینک سایت زیر منو راهنمایی کنند ممنون میشم:

sepehr.iranhrc.ir

من میخوام بدونم آیا با جوملا میشه همچین چیزی رو طراحی کرد که چنین فرمهایی داشته باشه؟

در وافع همه اطلاعات پرواز رو داره و امکان رزرو بلیط رو داره .

آیا کاموننت یا افزونه خاصی هست؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای نمایش اطلاعات پرواز در این سایت از iframe استفاده شده که میتونید یک منوی iframe ایجاد کنید و لینک بدید به لینک زیر:

http://ikiafids.ir/DEPLo.htm

برای رزرو بلیط هم افزونه باید اختصاصی طراحی بشه

آخه من نمیخوام iframe بدم البته این موضوع با درست کردن یک فرم قابل حله(چون خودشون میخوان اطلاعات رو وارد کنند) اما برای رزرو بلیط نیاز به افزونه هست درسته؟

برای رزرو بلیط شما میتونید از سیستم های زیادی استفاده کنید که فکر کنم قابلیت نصب رو جوملا رو هم دارن. من یه کسی رو سراغ دارم که کارش همینه و اتفاقا صاحب یکی از همین سیستم های طراحی شده هم هست... فکر کنم اسم سیستمش هم سپهر سیستم بود. خلاصه اگه بخوای، این آیدی یاهوی منه. تماس بگیر که راهنماییت کنم.

برای نمونه ی حرفه ای تر از این میتونی بری سایت http://www.hiholiday.ir رو ببینی.

برداشتن نمونه از اون بهتره.توضیحات سایت های هالیدی

شاید بارها برای شما اتفاق افتاده باشد که برای خرید بلیط هواپیما جستجوی زیادی در آژانس های هواپیمای کرده اید، به دلیل یافتن بلیط ارزانتر و یا مسیری که قصد سفر به آن را دارید. عملا جستجوی تک تک آژانس ها برای یافتن بلیط مورد نیاز خود ،کاری بس وقت گیر است.جستجوگر پرواز این مشکل را برای شما مرتفع می کند.

شما با جستجوی خود در نرم افزار پروازی hiholidayاین امکان را در اختیار دارید تا برای یافتن بلیط در بیش از400 وب سایت آژانس هواپیمایی جستجو انجام دهید.

مدیران آژانس های هواپیمایی ، کانتر های آژانس ، مسافران همگی می توانند به صورت رایگان این نرم افزار و یا خدمات سامانه )های هالیدی hiholiday) را استفاده نمایند و هیچ گونه هزینه بابت استفاده پرداخت نکنند.

امکانات نرم افزار

برخی از ویژگی های نرم افزار های هالیدی را در زیر می توانید ملاحظه بفرمائید

دسترسی به بیش 10000 پرواز

دسترسی به بلیط های لحظه آخری ارزان قیمت

جستجوی پرواز برای بلیط رفت | رفت و برگشت | دوره ای | شماره پرواز

بدون نیاز به ثبت نام و پرداخت هزینه

نمایش آژانس های ارائه دهنده بلیط

نمایش ارزان ترین نرخ در مسیر های پرتردد پروازی

علاقمندان به کار با گوشی های اندروید می توانند با دانلود نسخه موبایل چارتر hiholiday از تمام خدمات پروازی بر روی موبایل خود در هر مکانی استفاده نمایند.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری