alireza10025

اخطار انسداد هاست

8 پست در این موضوع

با سلام و احترام

دوستان عزیز، من از هاستم یک اخطار دریافت کردم مبنی بر اینکه:

مصرف مموری سایت شما ده برابر بیشتر از حد مجاز است و تا 48 ساعت آینه سایت شما مسدود میشود

من در این هاست 3 اد اون دامین دارم که دو تا از آنها تنها دو الی سه مطلب دارند و تنها یکی از آنها 400 مطلب دارد. با وجودیکه من در روت هاستم 2 فایل بک آپ جمعا به حجم 600 مگابایت دارم و بخش دانلودم هم جمعا 140 مگابایت است، مشکل میتواند مال کجا باشد؟

دوستان پیشنهاد زیر را دادند:

اگر هم می خواهید فایل های اضافی هاستتان را حذف کنید تا فضای هاستتان کمتر بشود، به filemanager بروید و فایل های اضافی مانند tmp را حذف کنید. همچنین اگر ایمیل دارید که حجم بالایی از هاستان را پر کرده و به محتوایش نیازی ندارید، می توانید ایمیل ها را هم در پوشه mail در فایل منیجیر حذف کنید.

حلا بفرمایید که:

1. در روت هاست، یک پوشه tmp وجود دارد و در پوشه www هم یک پوشه tmp وجود دارد . من دقیقا باید کل محتویات این دو پوشه را پاک کنم؟

2. و دیگری اینکه در پوشه ایمیل واقع در بخش فایل منیجر یا همان روت هاست، چندین پوشه و فایل موجود است. همه آنها را باید پاک کنم؟

اگر مشکل مربوط به اینجا نمیشود من چکار باید بکنم. لطفا کمک کنید چون 48 ساعت بیشتر فرصت ندارم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

به نظر من ابتدا از پوشه ی tmp بک اپ بگیرید و بعد از اون پوشه های درون این فایل را پاک کنید.اگر مشکلی در بالا امدن سایتوون پیش نیامد بک اپشم پاک کنید.منم با همین مشکل شما رو به رو شدم . حجم زیادی از هاستم رو پوشه ی tmp اشغال کرده بود که با پاک کردن محتویاتش مشکلم حل شد

سلام

مصرف بالای رم اصن به حجم اکانت شما مربوطی نمیشه

ممکنه یه ماژول ساده مصرف بالایی داشته باشه و با کم کردن حجم هم مشکل حل نشه

به پشتیبانی هاست تیکت بزنید و درخواست کنید دلیل مصرف بالا را با توجه به دسترسی به سرور هایی که دارند پیگیری کنند و کمکتون کنن

سلام

دوست عزيز در مورد پوشه هاي tmp فرقي نداره از هركدوم ميتوني پاك كني ولي فقط محتويات داخلش پاك كن نه خود پوشه رو.

اما يه نكته، اين اخطاري كه دادن مربوط ميشه به رم سروري كه هاست شما روي آن قرار داره چون در مورد فضا هيچ وقت به شما اجازه نميدن حتي يك دهم درصد هم اضافه تر از فضايي كه داري استفاده كني چه برسه كه بشه ده درصد.

بهترين كار اينه كه با مسئول هاست تماس بگيري و پيگير موضوع بشي.

دوست عزیزمون راست میگن, ربطی به فضای هارد نداره,

فایل ها را پاک نکنید,

احتمالا بازدید کننده سایت شما نسبت به پلنی که انتخاب کردید بسیار بیشتر است یا اینکه یک ماژول یه اسکریپت بیش از حد منابع استفاده می کنه,

به پشتیبانی تیکت بزنید و بگیرد مشکل از چه فایل هایی هست که بیشترین منابع رو استفاده می کنند,

با سلام

در مورد پوشه ایمیل ها لطفا یکی از دوستان راهنمایی کنند. اما واقعا کدامیک از افزونه ها ی زیر می توانند تا این اندازه منابع مصرف کنند

ماژولها:

خبرنامه AcyMailing Module

ماژول خبری AiDaNews 2

*****naPingoman

ماژول شبکه های اجتماعی Nice Social Bookmark

پلاگین شبکه های اجتماعی socialsharebuttons

تبلیغات گوشه ای Page Peel Banner

سیستم آمار بازدید کنندگان

پلاگین فعال و یا غیر فعال سازی MOOTOOLS

آمار بازدید پرشین استیت

با سلام

در مورد پوشه ایمیل ها لطفا یکی از دوستان راهنمایی کنند. اما واقعا کدامیک از افزونه ها ی زیر می توانند تا این اندازه منابع مصرف کنند

ماژولها:

خبرنامه AcyMailing Module

ماژول خبری AiDaNews 2

*****naPingoman

ماژول شبکه های اجتماعی Nice Social Bookmark

پلاگین شبکه های اجتماعی socialsharebuttons

تبلیغات گوشه ای Page Peel Banner

سیستم آمار بازدید کنندگان

پلاگین فعال و یا غیر فعال سازی MOOTOOLS

آمار بازدید پرشین استیت

دوست عزيز كاري به حجم فايل ها شما نداره كه بخواهيد از فايلهاي ايميل حذف كنيد مشكل اصلي جايي ديگه هست و بهترين كمك يار شما مسئول هاست شما هست باهاش تماس بگيريد ببينيد مشكل از كدوم قسمته

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری