ali110haji

سطح دسترسی خاص

6 پست در این موضوع

سلام .. چطور میشه یه منو فقط به سطح دسترسی public نشون داده بشه و همون منو به سطح دسترسی register نشون داده نشه؟ شدنیه آیا؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

سطح دسترسي Public سطح دسترسي مادر هست يعني هر چيزي كه براي نمايش در اين سطح نشون داده بشه براي سطح اعضا و مديران و هر سطح دسترسي ديگه نسون داده ميشه.

شما ميتونيد يه سطح دسترسي جديد براي مهمان هاي سايت ايجاد كنيد و توي تنظيمات جوملا سطح دسترسي مهمان رو سطح دسترسي جديد كه ساختيد قرار دهيد و در اين صورت ميتوانيد بخش هايي رو براي نمايش به مهمان ها بزاريد كه فقط مهمان ها ببينند.

خب من چطوری میتونم سطح دسترسی درست کنم که فقط مهمان بتونه مشاهده کنه؟ راهنمایی کنید

الان که میخوام یه گروه جدید ایجاد کنم .. گزینه پدر میخواد .. که دوباره میشه زیر مجموعه ی عمومی دیگه ؟ درسته؟

سلام

از بخش كاربران » سطح دسترسي ، يك سطح دستري جديد ايجاد كن (به عنوان مثال:مهمان) و گزينه ريشه يا پدر رو بزار همون Public و ذخيره كن.

سپس از قسمت تنظيمات (انتخابها) در سربرگ كامپوننت ها گزينه گروه كاربري مهمان را از Public به سطح دسترسي كه ساختي تغيير بده (به عنوان مثال: از Public به مهمان)

بازم نشد .. اول از قسمت گروه کاربران .. یه گروه با نام guest ایجاد کردم و گزینه پدر رو public گذاشتم .. بعد از قسمت سطوح دسترسی هم یه سطح دسترسی جدید با نام guest ایجاد کردم و "گروه های کاربری دارای این سطح دسترسی" رو هم یه بار هیچی نذاشتم .. یه بار public و یه بارهم guest گذاشتم .. در انتخابها هم گروه کاربری مهمان رو guest گذاشتم

همینجوری که امتحان کردم نشد .. اومدم تو خود منو دسترسی رو .. رو guest گذاشتم بازم نشد

میخوام این منو فقط به مهمان نمایش داده بشه .. به کسایی که وارد سایت میشن نمایش داده نشه .. راه کار چیه؟

در بخش تنظيمات سايت هم يه گزينه هست به اسم سطح دسترسي پيشفرض ، اون رو هم بزار روي guest ببين جوا ب ميده يا نه؟

البته بايد مواردي كه سطح دسترسي واسه نمايششون روي public هست رو به guest تغيير بدي

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری