Fahrenheit

روش قراردادن کد پاپ آپ تبلیغاتی در قالب سایت جوملایی

4 پست در این موضوع

با سلام

من کل اینترنت ُ گشتم اما اصلا چیز درست حسابی ای در این رابطه پیدا نکردم که برای جوملا اوکی باشه ..

مثلا کدی که یه سایتی در اختیارم گذاشته اینه(0000 شماره یوزره که میتونه هر عددی باشه) :

<script type="text/javascript">var mihanwebads_user_id = 0000;</script>

<script type="text/javascript" src="http://mihanwebads.com/website/js"></script>

باید کد رو قبل از <body/> یا <head/> بذارم

وقتی میرم به قالب جوملام تا تغییری ایجاد کنم ، تنها جایی که میشه تغییر ایجاد کرد اینجاست :

فایل های اصلی قالب

ویرایش صفحه اصلی قالب

کد رو میذارم ! اما سالی ماهی یه بار تاثیر میذاره! یعنی مثلا اگه من 500 بازدید با IP های مختلف داشته باشم ، 100تام نمیگیره...

و مطمئنم که این فقط مشکل منه ، چون دیدم افراد دیگه راضی هستند..

روش درست قراردادن اون کدی که نوشتم ،چیه ؟ کجا باید گذاشت تا واقعا وقتی روی زمینه سایت یا ادامه مطلب یا .. کلیک میشه ، درست جواب بده ؟

اصلا اگه بخوام وقتی طرف روی ادامه مطلب کلیک میکنه تبلیغ بیاد باید چه کنم؟

خوشحال میشم یکی از عزیزان کمک کنه..

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

در تگ head قالب وقتی قرار بدید همه جا اجرا میشه و محدودیتی ندارد

من فکر میکنم مشکل از نحوه قرار دادن کدهای شما نیست .. مشکل از سمت مقابل است!!

به مدیریت هاست خود وارد شوید

و به پوشه ی قالب خود رفته و فایل ها رو در پوشه ی index بین اون تگ هایی که گفتید قرار بدید

ممنون از هر 2نفر عزیز

اما همونطور که گفتم کدها رو قراردادم اما خوب جواب نمیده

همون پستی که پست اولم نوشتم ُ باید دوباره بنویسم!

روش بهتری نیست ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری