aynalserat

دخواست نرم افزار لوکال هاست

28 پست در این موضوع

دوستان من سرچ کرم ولی نرم افزار های مختلفی برای لوکال هاست پیدا کردم می خواستم بدونم

1- همه دوستان اغلب از کدام نرم افزار استفاده می کنن؟؟؟

2- اگه می شه آموزش با شه بهم لینک بدید؟

3- نرم افزار زبان فارسی هم برای چنین کاری هست ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

دوست عزیز توضیحاتتون کامل نیست . روی لوکال برای چه کاری ؟ اگه منظورتون برای راه اندازی جوملا هست بیشتر با wampserver و xampp استفاده میشه که wampserver کاربر پسند تره .

آموزش هر کدوم هم خواستید توی انجمن هست کافیه جستجو کنید

موفق باشید

با همین نرم افزارهایی که دوستان اشاره کردن میتونید اسکریپتها رو هم اجرا کنید فقط باید مراحل اتصال به دیتابیسهاشون رو درست انجام بدید

سلام

wampserver 2.0 پیشنهاد مبکنم نصب راحت و استفاده راحت!!:دی

آقا من از wampserver دارم استفاده می کنم ولی دیتابیس نمی سازه چه کنم؟

درود

بیشتر توضیح بدید . یعنی چی نمی سازه ؟ شما روی آیکون wamp پایین صفحه کلیک میکنید بعد phpmyadmin*رو میزنید و Create database رو میزنید ؟ اگه

این کار رو میکنید و نمی سازه در مورد ایراد توضیح بدید یا متن خطایی که میده رو بنویسید

دوستان می خواستم امروز از نرم افزار xampp استفاده کنم اما روی ویندوز xp نصب نمی شه چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفاً اگه می شه لینک معتبر بهم بدید ممنونم.

درود

مراحل سایت دیتابیس.............................................................................................:didi:

بعد از اجرای WAMP یک آیکون سبز رنگ به این شکل در پایین سمت راست ظاهر خواهد شد.

[ATTACH=CONFIG]5639[/ATTACH]

روی آیکون wamp کلیک کنید تا صفحه ای مانند عکس پایین ظاهر شود و بر روی phpmyadmin کلیک کنید

[ATTACH=CONFIG]5640[/ATTACH]

بعد از کلیک صفحه ای جدید در مرورگر شما باز خواهد شد، و شما بر روی تب database کلیک کنید.

[ATTACH=CONFIG]5641[/ATTACH]

بعد از کلیک صفحه ای ظاهر می شود که به ترتییب

1: نام دیتابیس

2: ایجاد

[ATTACH=CONFIG]5642[/ATTACH]

را کلیک کنید تا به آسانی دیتا بیس ایجاد شود. البته کار تمام نشده و لازم هست تا یک کاربر برای این دیتابیس ایجاد کنیم، پس...

بر روی تب Users در بالای صفحه کلیک کنید و در صفحه ایجاد شده بر روی لینک Add user کلیک کنید

[ATTACH=CONFIG]5643[/ATTACH]

در صفحه ظاهر شده به ترتیب

1: یک نام برای کاربری که به دیتابیس دسترسی دارد انتخاب نمایید

2: با یک از لیست کشویی روبرو آن localhost را انتخاب و یا کلمه localhast را تایپ نمایید.

3: یک رمز عبور مطمئن ورد نمایید.

4: رمز را دوباره تکرار نمایید.

5: لینک check all را کلیک نمایید.

6: و در آخر دکمه Add user را کلیک نمایید.

[ATTACH=CONFIG]5644[/ATTACH]

کار ما به اتمام رسید و یک دیتابیس ایجاد کردیم.

درود

xampp با ویندوز XP* سازگاره . از ورژن 1.8.3.1 می تونید استفاده کنید . اگه تازه کار با جوملا رو شروع کردید wampserver کاربر پسند تره

موفق باشید

1 کاربر پسند دیده است

آقا اینو دانلود کردم ولی بازم روی xp جواب نمیده لطفاً لینک مطمئن بدید. ممنون

سلام

- اینکه جوا نمیده یعنی چی ؟ لطفا مشکل خود را درست و کامل مطرح نمایید تا سریعتر به نتیجه برسید

- از سلامت سیستم عامل خود مطمئن هستید ؟

- به جز این ۲ لوکال سرور شما از mowes هم میتوانید استفاده کنید که قبلا تو انجمن ارایه شده و کافی است که جستجو کنید

- در صورتی که نرم افزار team viewer دارید اطلاعات را خصوصی ارسال نمایید تا بررسی و مشکل برطرف شود.

برنامه اجرا نمی شه می گه این نسخه با ویندوز xp سازگار نیست.

البته قبلاً از WampServer استفاده می کردم الان که ویندوز عوض کردم متاسفانه اینم خطای اجرا می ده و بسته می شه

درود

پیش نیاز داره توی xp . پیشنهاد میکنم آموزشی رو که در دانشنامه جوملا بهش اشاره شده بررسی بفرمائید :

نصب جوملا 1.7 در لوکال با WampServer - دانشنامه جوملا فارسی - مامبو فارسی

این فایل هم پیش نیازه نصب wampserver هست . ابتدا اینو نصب کنید بعد wamp رو : vcredist_x86 دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

موفق باشید

اگه با غیر فعال کردن node32*مشکل حل نشد دیگه احتمال 99% سرویس IIS روی ویندوزتون فعاله

به این مسیر برید : control panel و بعد add/remove programs

توی سربرگ Add/remove windows components برید و گزینه internet information service (IIS رو غیر فعال کنید .

و در بی نهایت اگه بازهم نشد به این مسیر برید : c:/windows/system32/drivers/etc و هر چی فایل توش بود پاک کنید و مجدد تست بزنید .

و دیگه هاگه نشد یه پیام خصوصی به من بدید تا من چهار گوشه انجمن رو ببوسم و دنیای وب رو برای همیشه ترک کنم : دی :oom::13:

موفق باشید

این خطا مربوط به تداخل با یه وب سرور یا برنامه ای که از پورت 80 استفاده می کنه مثل

IIS, Microsoft Web Deploy, Web Deployment Agent Service, SQL, Skype, Zonealarm, firewall/antivirus, NOD32, Eset,

اگه حل نشد بگید تا ادامه بدیم

اگه با غیر فعال کردن node32*مشکل حل نشد دیگه احتمال 99% سرویس IIS روی ویندوزتون فعاله

به این مسیر برید : control panel و بعد add/remove programs

توی سربرگ Add/remove windows components برید و گزینه internet information service (IIS رو غیر فعال کنید .

و در بی نهایت اگه بازهم نشد به این مسیر برید : c:/windows/system32/drivers/etc و هر چی فایل توش بود پاک کنید و مجدد تست بزنید .

و دیگه هاگه نشد یه پیام خصوصی به من بدید تا من چهار گوشه انجمن رو ببوسم و دنیای وب رو برای همیشه ترک کنم : دی :oom::13:

موفق باشید

من از آنتی ویروس شید استفاده می کنم و اون مسیری که فرمودید رو رفتم باز هم نشد ولی برادر عزیزم آقای صدیقی اینکه کاری رو نتونستیم انجام بدیم و دیگه مکانی رو ترک کنیم آیا کارها با خداحافظی ما انجام می شن ؟

صدیقی جان امیدوارم موفق باشی.

درود

نه دوست خوبم اون شوخی بود . من همیشه پا به پای دوستان انجمن جوملای ایران قدم بر میدارم ( البته اگه دوستان هم راضی باشیند )

نرم فزار هایی که دوست خوبم amirhacker فمودند هم چک کنید . ایشون درست میگن این ایراد مربوط به تداخل با نرم افزارهای دیگه هست . اگه از لیست نرم افزاری رو نصب دارید بگید تا ببینیم میشه کاریش کرد یا نه .

موفق باشید

اینو تست کنید فایل httpd.conf را باز کنید و خط listen 80 را به خط listen 8181 تغییر بدید و 'http://localhost:8181' را بزنید بدون ' اگه جواب داد یعنی اینکه پورت 80 اشغاله

وقتی می رم توی کنترل پنل فایروال همه فایروال ها آف هستند به جز آخری چطور آفش کنم؟ آف نمی شه. احتمال می دم مشکل از اینجا باشه

اینو تست کنید فایل httpd.conf را باز کنید و خط listen 80 را به خط listen 8181 تغییر بدید و 'http://localhost:8181' را بزنید بدون ' اگه جواب داد یعنی اینکه پورت 80 اشغاله

اینم تست کردم نشد اگه می شه ویرایش خودتون رو بزارید تا جایگزین کنم .

ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری