samira222

مشکل در ماژول Autson Slideshow

14 پست در این موضوع

سلام

در سایت زیر ماژول Autson Slideshow استفاده شده اما تصاویر دو تکه میشه ، مشکلش از کجا میتونه باشه !؟

ممنون میشم کمکم کنین

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این کار رو انجام دادم اما متاسفانه حل نشد ، من عرض و ارتفاع رو گذاشتم 550 و 300 ، تصاویر رو هم همین اندازه به پیکسل گذاشتم ، درسته دیگه ؟

اما بازم تصویر دو تکه است !!

مشکل من هنوز حل نشده !!

من عرض و ارتفاع تصویرم رو مطابق چیزی که تو ماژول دادم دراوردم اما همچنان تصویرم دو تکه میشه

:14:

درود

الان سایزی که به ماژوا دادید 960 در 300 هست نه 550 در 300 . دوباره تست کنید .

نه همین مقدار رو برای عرضش زدم

مطمینم

حالا باید چی کار کنم ؟ :21:

ارسال شده در (ویرایش شده)

به نظر منم عرض ماژولت رو زیاد گذاشتی یا شایدم تغییرات رو درست saveنمی کنی.بیشتر دقت کن.باید عرض مازولت زیاد باشه.

ویرایش شده در توسط ansar2000

ضمنا یه سئوال داشتم.از چه ماژولی برای منوی خودتون استفاده کردین!؟لینک دانلود یا جایی که دانلود کردین رو میشه بگین!؟

سلام

خواهش میکنم کمک کنید

من این ماژول رو قبلا بدونه مشکل بارگذاری کردذه بودم تا اینکه این اواخر وقتی سایت رو باز میکردم به خاطر این ماژول انتی ویروس(nod 32)اجازه ورود نمیداد

اول فکر کردم تصاویرم مشکل داره حذفشون کردم و جدید بارگذاری کردم

بعد درست نشد ماژول رو کامل حذف کردم و دوباره بارگذاری کردم بدونه اینکه عکسی بهش بدم با همون عکسای اصلی خودش دوباره توی یه موقعیت قرارش دادم بازم همون مشکل رو داشت و انتی ویروس اجازه ورود نداد

میشه کمک کنید که چطوری مشکل رو حل کنم؟

اگه شبیه همین که کاربریش ساده باشه ماژولی هم میشناسید معرفی کنید حدود 10 تا ماژول اسلاید شو جدید نصب کردم ولی همشون گیجم کردند و هیچ کدوم کار نکردند!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری