ho3in

نمایش لینک دانلود در موقعیت ماژول

11 پست در این موضوع

سلام من برای قسمت دانلود سایتم از فوکا دانلود استفاده می کنم حالا میخوام در صفحه اول قسمت پایین سایت لینک های دانلود رو بزارم که با کلیک روشون فایل دانلود شه.ولی مشکلم اینجاس که وقتی توی htmlدستی لینک های دانلود رو میزارم و در موقعیت ماژول نمایش میدم به جای لینک دانلود,کدهای فوکادانلود نمایش داده میشه.مثل عکس زیر

[ATTACH=CONFIG]5262[/ATTACH]

اگر کسی میدونه که اینکار رو چه جوری باید انجام بدم ممنون میشم بگه.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

در قسمت html دستی اگر می خواید با کد بنویسید باید در پایین صفحه روی "تغییر ویرایشگر" کلیک کنید.

اگر هم میخواهید مثل ایجاد مطلب داخلش بنویسد و در موقعیت ماژول نمایش بدید لازم نیست ویرایشگر رو تغییر بدین

به همین راحتی

کد خود فوکادانلود

{phocadownload view=file|id=2|text=المپیاد|target=s}

این کد رو کپی کن به احتمال زیاد ردیف میشه

<p><a href="%20{phocadownload%20view=file|id=2|text=المپیاد|target=s}%20">دانلود</a></p>

آقا درست نشون داد با این کده فقط مشکلش اینه که وقتی رو نوشته کلیک می کنیم فایل دانلود نمیشه و این پیغام رو میده

You don't have permission to access /rawezhfinal/ {phocadownload view=file|id=2|text=ال مپیاد|target=s} on this server.

با پلاگین درج لینک دانلود ، نمیتونید داخل ماژول html سفارشی لینک رو قرار بدید

خود فوکادانلود ماژول داره که لیست فایلهای دانلودی شما رو لیست کنه و نمایش بده برای دانلود

به لینک های زیر برید و ماژول فوکادانلود رو پیدا و نصب کنید:

Modules

آقا من تمام ماژول ها رو نصب کردم ولی اون چیزی که میخوام نبود توش.

فقط Phoca Downloat Tree Menu Module یکم شبیه چیزی بود که میخوام که اونم وقتی روی گزینه کلیک میکنیم به یه صفحه منتقل میشه که اونجا میتونیم دانلود کنیم ولی من میخوام که تو همون صفحه اول دانلود شه و هیچ صفحه دیگه ای باز نشه.

حالا راهکار دیگه ای شما دارید؟ اصلا این کار شدنیه؟

شما یه مطلب ایجاد کنید و کد فوکا رو داخلش قرار بدید تا اجرا بشه سپس اون مطلبتون رو با استفاده از ماژول زیر در موقعیتی که میخواین به شکل ماژول نمایش بدین

هدیه ماژول نمایش مطلب در موقعیت ماژول article placed anywhere

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری