nicholasman206

سوال- نحوه ی آپلود و دانلود یک فایل در سایت

15 پست در این موضوع

سلام.

من قصد داشتم یه فایل رو واسه ی دانلود تو وبسایتم قرار بدم. از قسمت کنترل پنل، فایل رو تو یکی از پوشه های سایت آپلود کردم و لینکشو گذاشتم تو وبسایت. اما مشکلی هست اینه که موقع دانلود فایل، نیاز به یوزر و پسورد کنترل پنل داره ! چطوری میشه یه فایل رو آپلود کرد تا بشه دانلود مستقیم انجام داد ؟!:auau:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

یک ساب دامین ایجاد کنین و تست کنین وفایل رو در ان قزار بدین

دسترسی چند دادین به فولدر ؟

یک ساب دامین ایجاد کنین و تست کنین وفایل رو در ان قزار بدین

subdomain برای چی؟!

من قصد داشتم یه فایل رو واسه ی دانلود تو وبسایتم قرار بدم. از قسمت کنترل پنل، فایل رو تو یکی از پوشه های سایت آپلود کردم و لینکشو گذاشتم تو وبسایت. اما مشکلی هست اینه که موقع دانلود فایل، نیاز به یوزر و پسورد کنترل پنل داره ! چطوری میشه یه فایل رو آپلود کرد تا بشه دانلود مستقیم انجام داد ؟!:auau:

شما فایل خودتون رو داخل یک پوشه در هاست قرار دهید

مثلا اگر فولدر روت شما public_html است ، داخل این فولدر یک فولدر به نام download درست کنید و فایل خودتون رو آپلود کنید داخلش

حالا به صورت زیر لینک بدید به فایل خودتون:

http://mydomain.com/download/myfile.zip

subdomain برای چی؟!

شما فایل خودتون رو داخل یک پوشه در هاست قرار دهید

مثلا اگر فولدر روت شما public_html است ، داخل این فولدر یک فولدر به نام download درست کنید و فایل خودتون رو آپلود کنید داخلش

حالا به صورت زیر لینک بدید به فایل خودتون:

http://mydomain.com/download/myfile.zip

تو قسمت public درست نمیکردم. الان گرفتم چی شد. ممنون دوستان gift

نباید مشکلی باشه اگه میتونید ادرس یات خودتون رو قرار بدین تست کنیم؟نکنه داخل هاست دسترسی ها رو بستین یا افزونه ای نصب کردین؟

شما موقع فراخوانی ادرس سایت رو قرار بدین نهایپی وبرای تست کردن ادرس رو کپی نکنین از هاست ودستی ادرس دهی کنین

برای داشتن لینک مستقیم http می*توانید فایلهای خود را با استفاده از اف.تی.پی یا پنل اکانت (دایرکت.ادمین)٬ آپلود کنید و تمام فایلها و زیر شاخه*های آپلود شده باید در پوشه public_html قرار داده شوند.

برای مثال چنانچه فایلی با نام

sample.zip

را در شاخه

domains/domain.com/public_html

قرار دهید، لینک مستقیم دانلود این فایل آدرس

http://domain.com/sample.zip

خواهد بود.

این موضوع در مورد زیر شاخه های شاخه

public_html

و نیز زیر شاخه های این شاخه ها به صورت سلسله مراتبی نیز صادق می باشد. به عنوان مثال چنانچه شاخه ای با نام

download

در شاخه

public_html

ایجاد کنید و فایلی با نام

sample2.zip

را در شاخه جدید قرار دهید لینک دانلود این فایل آدرس

http://domain.com/download/sample2.zip

خواهد بود.

حالت پیش فرض اجازه دسترسی اینه: چند تا گزینه رو هم تغییر دادم اما باز نشد.

[ATTACH=CONFIG]5286[/ATTACH]

اینم لینک دانلودی که من ساختم اما میره رو کنترل پنل:

لینک

یه سوال دیگه هم اینکه اگه یه فایلی رو خواستم دلیت کنم. میتونم از جوملا این کارو بکنم یا باید از طریق کنترل پنل باشه ؟

یه سوال دیگه هم اینکه اگه یه فایلی رو خواستم دلیت کنم. میتونم از جوملا این کارو بکنم یا باید از طریق کنترل پنل باشه ؟

از طریق کنترل پنل هاستتون

درود

افزونه های قابل نصب بروی جوملا هستند که دسترسی به پوشه ها و فایلها رو از طریق مدیریت جوملا امکان پذیر میکنن . البته یه بحث امنیتی داره و اینه که اگه کسی سایت جوملایی شما رو هک کنه به تمامی فایلهاتون دسترسی داره . روش معمولش استفاده از کنترل پنل هاست هست .

در مورد مشکل اولتون هم احتمالا دارید مسیر رو اشتباه وارد میکنید . بنویسید که فایل تو کدوم پوشه هست و شما دقیقا چی میزنید ؟

درود

افزونه های قابل نصب بروی جوملا هستند که دسترسی به پوشه ها و فایلها رو از طریق مدیریت جوملا امکان پذیر میکنن . البته یه بحث امنیتی داره و اینه که اگه کسی سایت جوملایی شما رو هک کنه به تمامی فایلهاتون دسترسی داره . روش معمولش استفاده از کنترل پنل هاست هست .

در مورد مشکل اولتون هم احتمالا دارید مسیر رو اشتباه وارد میکنید . بنویسید که فایل تو کدوم پوشه هست و شما دقیقا چی میزنید ؟

عکس جایی که آپلود میکنم:

[ATTACH=CONFIG]5289[/ATTACH]

اینهم لینک دانلود.:

http://engforeveryone.com:2082/cpsess5853031566/download?skipencode=1&file=%2fhome%2fengforev%2fpublic_html%2fdownload%2fJordin%20Sparks%20-%20Battlefield.rar

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

لینک دانلود این میشه : engforeveryone.com/download/Jordin Sparks - Battlefield.rar

نام فایلی که میزارید برای دانلود به هم چسبیده و بدون فاصله باشه

من دانلودش کردم . lyrics یک آهنگ خارجیه بصورت فایل pdf

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

بله از مدیریت جوملا هم میشه فایل رو حذف کرد به شرطی که کامپونیت مدیریت فایل های هاست رو نصب کرده باشین

درود

لینک دانلود این میشه : engforeveryone.com/download/Jordin Sparks - Battlefield.rar

نام فایلی که میزارید برای دانلود به هم چسبیده و بدون فاصله باشه

من دانلودش کردم . lyrics یک آهنگ خارجیه بصورت فایل pdf

بله. البته فایل صوتیش هم هست. اما خودم که کلیک میکنم میرو تو قسمت کنترل پنل !!! پس مشکلی نیست و میتونم فعالش کنم

ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری