amin1

ضبط فیلم و صدا از صفحه نمایش

16 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام به همه

دوستان من با استفاده از این نرم افزارCamtasia Studio 5هم فیلم گرفتم هم صداولی دوتا مشکل دارم

1-میخوام بعد از ذخیره کردن فیلم سایزشونو کمی کوچکترکنم ولی کیفیتش اصلا پائین نیاد بافرمتaviمثل فیلم اموزشی که شرکت ها می سازن دقیقا اموزش تو وسط پلیر (Camtasia Player)

بدون افت کیفیت ولی هرچقد این کارو انجام میدم درست از اب در نمیاد

2-مشکل با ضبط همزمان صدا. صدا رو ضبط میکنه ولی وقتی که فیلم رو اجرا می کنم صدا اصلا مناسب نیست

لطفا دوستان راهنمایی کنن اینارو واسه ساخت اموزش نرم افزار مهندسی(شبیه سازی فرایندهای شیمیایی) میخوام

ویرایش شده در توسط amin1

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فرمت ناسب با حجم کم mp4 پیشنهاد میشه

مشکل صدا هم حتما تنظیمات شما درست نیست نباید مشکلی باشه

چطوری تنظیمش کنم تو محیط برنامه صدا خیلی خوبه ولی بعد از اکسپورت اصلا معلوم نیست چی به چیه

خواهشا یکی راهنمایی کنه بدجوری لازمش دارم

منتظریم ها...استادان گرامی خواهشا کمک کنین؟

دوست عزیز این همه پست بی خودی برای چی میدین؟اسپم هم حدی داره؟اگر کسی بلد باشه خب راهنمایی خواهد کرد دلیل نمی شه همش پست بزارین کسی نیست راهنمایی کنه؟در صورت تکرار برخورد خواهد شد لطفا به قوانین احترام بگزارین وکمی صبور باشین

مشکل صدا داخل خود برنامه است یا بعد از تبدیل کردن؟

یک نمومنه کم حجم قرار بدین منم بررسی کنم ببینم صدا مشکل داره یا نه؟

در قسمت تبدیل تنظیمات رو چک کنین

درود

صرف نظر از اینکه برنامه های کرک شده بعضی وقتها این مشکل رو دارن شما توی document نرم افزارتون هم بخونید ببینید حداقل سیستم مورد نیاز چیه . خیلی وقتها بدلیل ضعف سخت افزار مورد نیاز این مشکل پیش میاد ( البته این در ضورتیه که تنظیمات نرم افزارتون مشکلی نداشته باشه )

نه چک کردم مشکل از سیستم نیست چون بعد از اکسپورت اینطوری میشه و تو محیط نرم افزار صدا کاملا واضحه

مشکل عدم هماهنگی صدا و تصویر بخاطر نوع سخت افزار هست.فیلمهای بیشتر از ده دقیقه بدلیل صرف منابع سیستم هنگام ضبط و اکسپورت دچار جابجایی صدا و تصویر میشن.. حتما باید performance سیستم شما عالی باشه برای فیلمهای آموزشی

البته به خاطر همین مشکل داخل خود نرم افزار قسمتی برای ویرایش صدا و تصویر قرار میدن که بتونید با جابجایی صدا و تصویر مشکل تاخیر را رفع کنید و بعد اکسپورت بگیرید.نرم افزار BB Flash back این امکان رو داره

ممنون با این نرم افزارم امتحان میکنم ببینم چی میشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری