iraj

چطور میتونم فروشگاهی شبیه به سایت گرافیک ریور ایحاد کنم؟

11 پست در این موضوع

سلام دوستان!

من تقریبا همه فروشگاه سازهای اینجا رو چک کردم! و هنوز نتونستم یه چیز مثل این پیدا کنم:

Design Templates - Fonts - Logo - Icons | Customizable | GraphicRiver

14000+ Graphics Design - PSD Graphic Files | GraphicRiver

راستش بخوام همشو بنویسم خیلی وقت میبره و اگه دوستان یه بزرگواری کنن و یه سر به لینکهای بالا بزنن من دقیقا یه همچین سایتی با همچین قابلیتهایی نیاز دارم!

یه چند تا قابلیتی که واسم خیلی مهمه:

- موس رو روی هر تصویری ببری (هاور) عکس رو با توضیحاتش بزرگ لود کنه! (یعنی نیازی نباشه واسه هر محصول صفحه جدید بازشه! یا نهایتا یه باکس باز شه و صفحه ای جابجا نشه!)

- زیر هر محصول تعداد فروخته شده و قیمت محصول مشخص شده باشه!

باقی توضیحات رو توی پست های بعدی میزارم

با تشکر از دوستان و اساتید عزیز ♥

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

با فروشگاه ساز قاصدک نسخه باران میتونید شبیه اینو درست کنید

دمو : فروشگاه قاصدک نسخه (1 رایگان)

تاپیک مربوطه در انجمن : هدیه فروشگاه ساز فوق حرفه ای قاصدک نسخه باران :: اختصاصی انجمن جوملای ایران

موفق باشید

ممنونم از راهنمایی شما!

ولی میشه طوری اینو تغییر داد که 1-موس روی هر عکس که بره عکس بزرگ لود شه؟

2- و اصل موضوع اینکه بشه محصول دانلودی واسه فروش گذاشت! و تعداد فروش هر محصول از همین روش زیرش نوشته بشه!(دقیق مثل همون سایت)

3- کلا هر محصول خلاصه بشه به :

♦اسم محصول و یک خط توضیح! (در صورت نیاز به توضیحات بیشتر یه دونه از این صفحاتی هست که روی صفحه لود میشه! اسمشو نمیدونم!)

♦قیمت و تعداد فروش همون محصول

♦و اینکه هر محصول در کدام شاخه هست!(مثلا in Graphics \ 3D Renders \ Objects)

شرمنده ها سوالاتم همچین آماتوریه! به تازگی وارد دنیای جوملا شدم خیلی چیزا رو هنوز بلد نیستم!

درود

به جز مورد 1 که مطمئن نیستم بقیه رو فکر کنم مشکلی نداره . توی تاپیک خودش (هدیه فروشگاه ساز فوق حرفه ای قاصدک نسخه باران :: اختصاصی انجمن جوملای ایران ) سوالتون رو مطرح کنید دوستانی که باهاش کار کردن جوابتون رو میدن

موفق باشید

ممنونم از راهنمایی شما!

ولی میشه طوری اینو تغییر داد که 1-موس روی هر عکس که بره عکس بزرگ لود شه؟

2- و اصل موضوع اینکه بشه محصول دانلودی واسه فروش گذاشت! و تعداد فروش هر محصول از همین روش زیرش نوشته بشه!(دقیق مثل همون سایت)

3- کلا هر محصول خلاصه بشه به :

♦اسم محصول و یک خط توضیح! (در صورت نیاز به توضیحات بیشتر یه دونه از این صفحاتی هست که روی صفحه لود میشه! اسمشو نمیدونم!)

♦قیمت و تعداد فروش همون محصول

♦و اینکه هر محصول در کدام شاخه هست!(مثلا in Graphics \ 3D Renders \ Objects)

شرمنده ها سوالاتم همچین آماتوریه! به تازگی وارد دنیای جوملا شدم خیلی چیزا رو هنوز بلد نیستم!

برای سوال اول:با جی کوئری میشه این کارو انجام داد

سوال دوم:از کامپوننت فروش فایل استفاده کنید

بقیه ی سوالات هم امکان پذیر هست.فقط کافیه یکم با جوملا و کامپوننت هاش آشنا باشید و باهاشون کار کنید

برای اختصاصی کردن قالب یا باید به css و php آشنا باشید یا از همین فروشگاه ساز قاصدک و باران استفاده کنید

موفق باشید

اگر دقیقن همون رو می خواید اسکریپت شبیه سازی شده ش هست توی نت و نسخه وردپرس هم داره... برای جوملا هم از روشی که دوستان گفتند می تونید پیش برید

ممنونم از راهنمايي دوستان!

اگر دقیقن همون رو می خواید اسکریپت شبیه سازی شده ش هست توی نت و نسخه وردپرس هم داره... برای جوملا هم از روشی که دوستان گفتند می تونید پیش برید

از شما هم ممنونم!

از ايني كه گفتيد لينكي هم داريد؟ من يه نيگاه بهش بندازم اگه كارمو راه بندازه با همون شروع كنم!

اگر بخاید دقیقا همون شکل بشه با تغییرات در کدنویسی فروشگاه ساز قاصدک راحت میشه اینکار رو انجام داد.اینجور کارها نیاز داره به آشنایی با jQuery , html , php

اگر بخاید دقیقا همون شکل بشه با تغییرات در کدنویسی فروشگاه ساز قاصدک راحت میشه اینکار رو انجام داد.اینجور کارها نیاز داره به آشنایی با jquery , html , php

ممنون

خب من تا بخوام برم اينا رو ياد بگيرم 1 سالي ميشه :D

فكر ميكنيد با چقدر هزينه ميشه مثل همون سايت رو پياده كرد؟ و آيا دوستاني رو براي انجام اين كار ميشناسيد كه به بنده معرفي كنيد؟

همین دوستان که در تاپیک شما رو راهنمایی کردند میتونن انجام بدن .. ضمنا میتونید در بازارچه انجمن مطرح کنید

باز هم ممنون

پس من رفتم بازارچه

پ.ن:

دوستان وارد به كار، از پيغام خصوصي دادن به بنده در زمينه اين كار دريغ نكنيد ;)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری