sdns

مشکل در برگردوندن بک آپ گرفته شده با akeeba

9 پست در این موضوع

من بک آپی که با Akeeba گرفتم ( 2 بار گرفتم یه بار با فرمت JPA و یه بار هم با فرمت Zip) ( بک آپ رو توی لوکال هاست گرفتم و می خوام که تو هاست آپدیت کنم)

ولی اول که اومدم یه بار توی لوکال تست کنم این اررور رو می ده و نصب نمی شه:(هر دو تا فرمت هم همین ارور رو می ده):

Not Found

The requested URL /bckup22/installation/index.html was not found on this server.

مشکل از چی می تونه باشه؟

اون فایل index.html رو از کجا پیدا کنم آخه؟؟ تو نمونه های مشابه که با akeeba بک آپ گرفته شده بود رو هم چک کردم و این فایل تو اون ها هم نبود ولی اونها به درستی کار می کردن!

من بعد اینکه که بک رو گرفتم (زده بودم که با حجم های 5MB بک آپ گرفته شه) بعد با کمک نرم افزار Akeeba eXtract Wizard اکسترک کردم و اون فایلها رو مثل بسته ی نصبی جوملا به پوشه www انتقال دادم که معمولی نصب کنم ولی این ارور رو داد.

در واقع من می خوام جوملایی که روی لوکال درست کردم رو به هاست انتقال بدم.کدوم روش بهتره؟! من این رو انتخاب کرده بودم که اونم اینجوری شد!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

از akeeba استفاده نکنید .بهتره به ترتیب کارهای زیر رو انجام بدید:

محتویات پوشه پروژه خودتون رو زیپ کنید و در هاست آپلود نمایید و در مسیر روت مجدد اکستراکت نمایید

از دیتابیس لوکال خودتون هم یک فایل sql اکسپورت کنید و سپس در cpanel خودتون وارد phpmyadmin بشید و اونجا در دیتابیس ساخته شده ایمپورت کنید

اکنون در فایل configuration.php که روی هاست دارید تغییرات زیر را اعمال کنید و تمام:

مسیر پوشه log و tmp رو تغییر بدید 
   public $log_path = 'C:\\xampp\\htdocs\\mysite/logs';
   public $tmp_path = 'C:\\xampp\\htdocs\\mysite/tmp';

نام کاربری دیتابیس و پسورد و همچنین نام دیتابیس را تغییر دهید

public $user = 'root';
   public $password = '';
   public $db = 'mysitedb';

من قبلا این کار رو کرده بودم که جواب نگرفته بودم.احتمالا ناشی بودم رو اشکالاتی داشتم :D فقط یه سوال:

تو قسمتی که گفتین : " نام کاربری دیتابیس و پسورد و همچنین نام دیتابیس را تغییر دهید"

باید توی هاست یه دیتابیس جدید با یه کاربر جدید دلخواه بسازم و اون اطلاعات رو توی configuration.php وارد کنم دیگه؟ درسته؟ یا باید نام دیتابیس همونی باشه که توی لوکال ساخته بودم؟

یه سوال دیگه؟

چرا از akeeba استفاده نکنم؟ من می خوام تند تند از سایتم بک آپ بگیرم.پس به جای akeeba از چی استفاده کنم؟ طوری نشه که خیالم راحت باشه که بک آپ دارم ولی بعدا ببینم کلا بک آپ ها کار نمی کنه!

برا بک آپ گرفتن چه چیزی رو پیشنهاد می دین؟

درود

این نظر آقا ی طالبی

ولی من تا حالا استفاده کردم مشکلی ندیدم ازakeeba

فقط دانلودش تو حجم های بالا مشکل ساز می شه

که اونم مکاتبه کردم باشرکتشون امیدواریم تغییرات اعمال شه

به هر حال الان به نظرتون کدوم راه حل بهتره؟

1 - اینکه سایت رو توی لوکال طراحی کنم و انتقال بدم به هاست؟ از کدوم روش استفاده کنم؟

2 - و اینکه برای بک آپ گیری از چه روشی استفاده کنم؟

3 - و اینکه این ارور بک آپ من چه جوری درست می شه و چه مشکلی داره؟

من گیج شدمااا!:33:

ممنون

سلام دوست عزیز

من هم دقیقا همچین مشکلی دارم ولی تا الان جواب قانع کننده ای نگرفتم

بچه های حرفه ای جوملا،کمک کنید

یا علی

سلام دوست عزیز بک آب مشکلی نداره این ارور هم مهم نیست تو نوارآدرس index.htmlرو به index.php تغییر بده درست می شه

به هر حال الان به نظرتون کدوم راه حل بهتره؟

1 - اینکه سایت رو توی لوکال طراحی کنم و انتقال بدم به هاست؟ از کدوم روش استفاده کنم؟

2 - و اینکه برای بک آپ گیری از چه روشی استفاده کنم؟

3 - و اینکه این ارور بک آپ من چه جوری درست می شه و چه مشکلی داره؟

من گیج شدمااا!:33:

ممنون

سایت رو که در لوکال طراحی میکنید مثل روشی که استاد طالبی گفتن راحت میتونید به هاست منتقل کنید

این آموزش رو نگاه کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری