Sejrik

گم شدن موقعیت هام در قالب!

4 پست در این موضوع

سلام

من یه مشکل عجیب دارم

اول خدمت همه عرض کنم که 3 روزه کار با جملا رو یاد گرفتم قبل از این حتی اسمشم نشنیده بودم (لطفا خیلی نخندین):didi:

1.

من وقتی از /tp=1 یا ?tp=2 استفاده می کنم داخل قالبم لوگین کردن اعضا رو نشون میده

ولی وقتی به صورت عادی می خوام تو سایت ببینمش قابل مشاهده نیس !!!!!!

اگر کسی خواست کمک کنه ادرس دقیق جایی که باید تغییر بدم رو بگه چون :5:

خوش آمدید به

خوش آمدید به

2.

نکته بعد اینه که وقتی سایت رو تغییر میدم با رفرش کردن فورا درست نمیشه حتما باید علامت سوال آخر ادرس استفاده کنم

چند جا شنیدم که از کش اسم میبرن !

این کش نامرد کجاست ؟ تا غیر فعالش کنم[shamshir]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

سوالاتتون اصلا مفهوم نیست

این کدی که گذاشتید برای نشان دادن موقعیت های قالبه که برای شما فعال نیست . برای فعال کردنش توی صفحه مدیریت به منوی افزونه ها و منوی تنظیمات قالب برید . گزینه " انتخابها" رو بزنید و نشان دادن موقعیت های قالب رو فعال کنید . کد صحیح هم اینه : tp=1?/

سوال بعدی هم من متوجه نشدم ولی برای خاموش کردن کش جوملا : توی صفحه مدیریت / منوی سایت / تنظیمات کلی / سربرگ سیستم / گزینه "ذخیره ساز" رو خاموش کنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

سوالاتتون اصلا مفهوم نیست

این کدی که گذاشتید برای نشان دادن موقعیت های قالبه که برای شما فعال نیست . برای فعال کردنش توی صفحه مدیریت به منوی افزونه ها و منوی تنظیمات قالب برید . گزینه " انتخابها" رو بزنید و نشان دادن موقعیت های قالب رو فعال کنید . کد صحیح هم اینه : tp=1?/

سوال بعدی هم من متوجه نشدم ولی برای خاموش کردن کش جوملا : توی صفحه مدیریت / منوی سایت / تنظیمات کلی / سربرگ سیستم / گزینه "ذخیره ساز" رو خاموش کنید

خب من بالای صفحه سمت چپ یه گزینه داشتم برای نشون دادن ورود کاربر و ثبت نام

ولی توی سایت من غیر فعال هست

نمیدونم چرا نمیبینمش

ولی وقتی با این کد نشان دادن موقعیت ها نگاه می کنم میبینم که اونجاست !

عکس رو پیوست می کنم

ببینید

[ATTACH=CONFIG]5307[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]5308[/ATTACH]

در ضمن اگر خوب دقت کنید میبینید که قابلیت نشان دادن موقعیت ها در قالبم فعال هست

و متاسفانه شما نتونسته بودین ببینیدش !

ویرایش شده در توسط Sejrik

آها الان متوجه شدم . ببخشید از اینکه منظورتون رو اشتباه برداشت کردم

احتمالا این ماژول نیست چون براش موقعیتی تعریف نشده در واقع جزئی از قالبتونه . توی مدیریت قالب دنبالش بگردید یا اگه دوست داشتید مشخصات پنل جوملاتون رو برام پ . خ کنید چکش کنم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری