remigolian

مشکل در دانلود در RSmembership

8 پست در این موضوع

باسلام

دوستان عزیز من مشکلی در دانلود در فایل های RSmembership دارم وقتی کاربرام می خوان دانلود کنند . هر قطع میشه و قابلیت ایست و بازهم دانلود رو نداره !

من باید چیکار کنم که مشکلی به وجود نیاید .

هرکسی دانلود می کنه میگه همش قطع میشه !

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

تو این کامپونت میشه یه فرم ساخت که کاربر بعد از پر کردنش دکمه پرداخت رو بزنه هم اطلاعاتش ذخیره بشه هم وصلشه به بانک ؟

تو این کامپونت میشه یه فرم ساخت که کاربر بعد از پر کردنش دکمه پرداخت رو بزنه هم اطلاعاتش ذخیره بشه هم وصلشه به بانک ؟

خیر این برای کار دیگه ای هست

برای چیزی که شما میخای از فرم ساز BreezingForms متصل به پرداخت باید استفاده کنید و یا از RSform که هر دو در انجمن هست.

دوستان عزیز من مشکلی در دانلود در فایل های RSmembership دارم وقتی کاربرام می خوان دانلود کنند . هر قطع میشه و قابلیت ایست و بازهم دانلود رو نداره !

من باید چیکار کنم که مشکلی به وجود نیاید .

هرکسی دانلود می کنه میگه همش قطع میشه !

فایلهای خودت رو با چی قرار دادی برای دانلود؟

خیر این برای کار دیگه ای هست

برای چیزی که شما میخای از فرم ساز BreezingForms متصل به پرداخت باید استفاده کنید و یا از RSform که هر دو در انجمن هست.

مهندس جان

در آر اس فرم یه فرم کار بر پر می کنه ارسل رو می زنه اطلاعاتش واسه من میاد در صفخه بعد که دکمه continue میاد واسه دکمه کانتیو می خوام یه کد html (دکمه پرداخت درگاه جهان پی) تعریف کنم .

آموزش می دین ؟

فایلهای خودت رو با چی قرار دادی برای دانلود؟

تشکر از شما جناب طالبی .

با فرمت zip از طریقه فایل های کامپوننت rsmembership .

در آر اس فرم یه فرم کار بر پر می کنه ارسل رو می زنه اطلاعاتش واسه من میاد در صفخه بعد که دکمه continue میاد واسه دکمه کانتیو می خوام یه کد html (دکمه پرداخت درگاه جهان پی) تعریف کنم .

آموزش می دین ؟

آموزش های اینجوری رایگان نیست دوست عزیز .. اگر آشنا به کدنویسی نیستید بدید یکی از بچه های انجمن تو قسمت بازارچه انجام بده برای شما

با فرمت zip از طریقه فایل های کامپوننت rsmembership .

اگر مستقیم هست دانلودش مشکل از سمت سرور شماست که محدودیت ایجاد کرده

آموزش های اینجوری رایگان نیست دوست عزیز .. اگر آشنا به کدنویسی نیستید بدید یکی از بچه های انجمن تو قسمت بازارچه انجام بده برای شما

اگر مستقیم هست دانلودش مشکل از سمت سرور شماست که محدودیت ایجاد کرده

نه لینک های مستقیم که برای دانلود قرار می دم سرعتشون خوبه !

ولی چون rsmembership لینک رو مخفی نگه می داره و قابلیت ایست نداره ! خیلی سرعتش کمه و بیشتر اوقات واسه مشتری ها دانلود نمیشن .

راستی اگه به سرور مربوط میشه باید به مدیر سرور بگم چه محدودیتی رو واسم برداره ؟

با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری