paria

مشکل درنصب جومیلا 2.5

5 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام من تازه عضو شدم ممنون میشم کمکم کنید

من جوملا 2.5 را دانلود کردم ووقتی از زیپ درآوردمش وسطاش خطا داد وچند تا ویروس هم نشان داد .وقتی نصبش کردم تمام مراحل انجام میشه اما نمایش کل سایت را نمیشه دید

Warning: require(C:\xampp\htdocs\joomlanews\joomla2517_persian_joomlaforum.ir/modules/mod_AutsonSlideShow/tmpl/default.php): failed to open stream: No such file or directory in C:\xampp\htdocs\joomlanews\joomla2517_persian_joomlaforum.ir\modules\mod_AutsonSlideShow\mod_AutsonSlideShow.php on line 17

Fatal error: require(): Failed opening required 'C:\xampp\htdocs\joomlanews\joomla2517_persian_joomlaforum.ir/modules/mod_AutsonSlideShow/tmpl/default.php' (include_path='.;C:\xampp\php\PEAR') in C:\xampp\htdocs\joomlanews\joomla2517_persian_joomlaforum.ir\modules\mod_AutsonSlideShow\mod_AutsonSlideShow.php on line 17

این ارور را میدهد.

بعدش اومدم نسخه 254 را نصب کردم که تو آموزش بود اونم خطا داد وسطش

[ATTACH=CONFIG]5322[/ATTACH]

اما وقتی وباره نصب کردم بالاش این خطا را میده Strict Standards: Declaration of fa_IRDate::calendar() should be compatible with JDate::calendar($format, $local = false, $translate = true) in C:\xampp\htdocs\joomla\language\fa-IR\fa-IR.localise.php on line 265

که اومدم language نسخه اول را کپی کردم توی این درست شد

اما نمایش سایت هم باز هم اجرا نمیشه

ممنون میشم کمکم کنید

ویرایش شده در توسط paria

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام من تازه عضو شدم ممنون میشم کمکم کنید

من جوملا 2.5 را دانلود کردم ووقتی از زیپ درآوردمش وسطاش خطا داد وچند تا ویروس هم نشان داد .وقتی نصبش کردم تمام مراحل انجام میشه اما نمایش کل سایت را نمیشه دید

Warning: require(C:\xampp\htdocs\joomlanews\joomla2517_persian_joomlaforum.ir/modules/mod_AutsonSlideShow/tmpl/default.php): failed to open stream: No such file or directory in C:\xampp\htdocs\joomlanews\joomla2517_persian_joomlaforum.ir\modules\mod_AutsonSlideShow\mod_AutsonSlideShow.php on line 17

Fatal error: require(): Failed opening required 'C:\xampp\htdocs\joomlanews\joomla2517_persian_joomlaforum.ir/modules/mod_AutsonSlideShow/tmpl/default.php' (include_path='.;C:\xampp\php\PEAR') in C:\xampp\htdocs\joomlanews\joomla2517_persian_joomlaforum.ir\modules\mod_AutsonSlideShow\mod_AutsonSlideShow.php on line 17

این ارور را میدهد.

بعدش اومدم نسخه 254 را نصب کردم که تو آموزش بود اونم خطا داد وسطش

[ATTACH=CONFIG]5322[/ATTACH]

اما وقتی وباره نصب کردم بالاش این خطا را میده Strict Standards: Declaration of fa_IRDate::calendar() should be compatible with JDate::calendar($format, $local = false, $translate = true) in C:\xampp\htdocs\joomla\language\fa-IR\fa-IR.localise.php on line 265

ممنون میشم کمکم کنید

سلام . به انجمن جوملای ایران خوش آمدی .

راه حل سریع اینه که ماژول mod_AutsonS lideShow.php رو حذف و یا غیر فعال کنی . ( آنتی ویروس شما با این ماژول مشکل پیدا کرده)

راه حل بعدی هم اینه که افزونه ای نصب کنی تا آنتی ویروس شما با کتابخانه ی جی کوئری به مشکل بر نخوردند . ( افزونه در همین انجمن منتشر شده جستجو کنید پیداش می کنید)

موفق باشی

ویرایش شده در توسط particular

سلام مرسی حذف کردم نمایش سایت اومد بالا .

افزونه اسمش چیه ؟بلد نیستم والا .تازه دارم یاد میگیرم:yeah:

ماژول اسلایدر هست به نام mod_AutsonSlideShow که تازگی ها نود خیلی بهش گیر میده

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری