princegameh7

قالب پیدا نشدنی ...

4 پست در این موضوع

سلام دوستان ببخشید

من می خواستم ببینم شبیه ترین قالبی که توی جوملا وجود دارد (یعنی بدون طراحی ) به این دو قالب سایت کسی میشناسه

زبانش مهم نیست فقط منوش شبیه باشه

قالب ها : بازی سنتر و گیم سیزن

خواهش میکنم کمک کنید

, ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

قالب این سایتها رو میتونی با هر قالبی ایجاد کنی ولی مهمتر از قالب ماژولهایی هست که تو صفحه شما میبینی و باید مشابه اون رو پیدا کنی روی جوملا و دقیقا مشابه همون استایل بدی تا به شکل مورد نظر شما در بیاد

قالب این سایتها رو میتونی با هر قالبی ایجاد کنی ولی مهمتر از قالب ماژولهایی هست که تو صفحه شما میبینی و باید مشابه اون رو پیدا کنی روی جوملا و دقیقا مشابه همون استایل بدی تا به شکل مورد نظر شما در بیاد

خیلی خیلی ممنون داداش ولی من باید با کدوم قالب ها کار کنم که این شکلی شوند من بیشتر تاکیدم روی منو های این دو قالب هست اما تو هیچ کدوم از قالب ها ندیدم !

درخواست من از دوستان عزیز اینه که شبیه ترین قالبی که میتونه شباهت زیادی داشته باشه رو به من معرفی کنند و نمی خوام طراحی باشند پولی عب نداره اما طراحی نباشند

ممنون

دوست عزیز اگه منظورت درج تصویر کنار آیتم های منو هست، که در تمام قالب ها امکان داره.

همون طور که بچه ها اشاره کردن باید یه قالب که به قالبت به لحاظ موقعیت ها نزدیکه انتخاب کنی و روش وقت بذاری و شبیه قالبی که میخوای درش بیاری

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری