mb1765

مشکل در مراحل نصب

18 پست در این موضوع

با سلام در هنگام نص[ATTACH=CONFIG]5380[/ATTACH]ب اولیه در مرحله 4 بعد از کیلیک روی گزینه ادامه در حالت انتظار می مونه زیاد صبر کردم ولی نمیر مرحله بعد

لطفا راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

به phpmyadmin برید و دیتابیس بسازید سپس نصب کنید

یاحق

داداش گلم من تازه کار با جومولا رو شروع کردم. میشه بشتر توضیح بدی چجوری بسازم و نصب کنم

اگه روی لوکال هستید این آدرس رو در مرورگر تایپ کنید

localhost/phpmyadmin

سپس در کادر Create new database نام دیتابیسی که دوست دارید رو وارد کنید.سپس روی creat کلیک کنید

حالا به مرحله ی نصب برگردید و در قسمت نام دیتابیس،نامی که برای دیتابیس در phpmyadmin ساختید رو وارد کنید

یاحق

با سلام در هنگام نص[ATTACH=CONFIG]5380[/ATTACH]ب اولیه در مرحله 4 بعد از کیلیک روی گزینه ادامه در حالت انتظار می مونه زیاد صبر کردم ولی نمیر مرحله بعد

لطفا راهنمایی کنید

شما باید ابتدا لوکال هاست رو نصب کنید.بعد از اون از آن آدرس localhost/phpmyadmin رو تایپ می کنید و صفحه باز میشه که می تونید برای خودتون دیتا بیس ایجاد کنید.یک اسم دلخواه هم براش انتخاب می کنید.بعد از اون باید از آیکن کوچکی که پایین صفحه قرار داره و روی اون کلیک می کنید گزینه www directory رو انتخاب کنید.سپس با کلیک روی این گزینه هدایت می شین به پوشه ای که باید در اون فایل جوملا خودتون رو از حالت زیپ خارج و اکسترکت کنید.برای اینکار در قسمت بایستی همینجا یک پوشه ایجاد کنید و فایل زیپ جوملای خودتون را اکسترکت کنید.یک اسم هم برای پوشه تون انتخاب کنید.بعد در نوار ادرس بالای صفحه و توی مرورگر عبارت localhost رو بدون هیچ پسوند و پیشوندی تایپ کنید! localhost خالی رو بنویسید و اینتر رو بزنید.به یک صفحه می رسین که در سمت چپ و تقریبا پایین نام پوشه ای که در مرحله قبل ایجاد کردین وجود داره.روی اون کلیک کنید و صفحه نصب جوملا باز میشه و باید قدم به قدم مراحل رو دنبال کنید.وقتی به مرحله دیتابیس رسیدی باید نام کاربری رو چون داری جوملا رو روی لوکال نصب می کنی root قرار بدی و نام دیتابیس رو هم وارد کنید.(همون دیتابیسی که اول ساختی. دقیقا باید اسمش همون باشه.).چون روی لوکال هستید بایستی رمزعبور رو هم خالی بگذارید و گزینه بعدی رو بزنید.تنظیمات ftp رو هم کاری نداشته باشید و بعدی رو کلیک کنید و در این مرحله اطلاعات جوملای خودتون از جمله اسمش رو که هرچه خواستید بگذارید،نام کاربری رو هم یه اسمی که دلخواه هستش و پسورد رو هم انتخاب کنید.گزینه نصب اطلاعات نمونه رو هم بزنید تا اطلاعات پیش فرض هم بیاد(بعدها اگر قالب ساختید برای نصبش روی جوملا،گزینه نصب اطلاعات نمونه رو نزنید-برای بسته نصبی قالبی که ساختید تا ماژول ها و کامپوننت ها همگی ظاهر بشوند).در مرحله بعد هم گزینه حذف پوشه installation رو بزنید تا این پوشه به صورت خودکار حذف شه.حالا که نصب به پایان رسید.میتونید با نام کاربریو پسوردی که در اخرساخته بودین می تونین وارد قسمت کاربری جوملای خودتون بشین.

سعی کردم کامل توضیح داده باشم.اگه سئوالی بود باز هم اینجا بپرسین.در پناه خدا

ارسال شده در (ویرایش شده)

لطفا راهنمایی کنید

شما باید ابتدا لوکال هاست رو نصب کنید.بعد از اون از آن آدرس localhost/phpmyadmin رو تایپ می کنید و صفحه باز میشه که می تونید برای خودتون دیتا بیس ایجاد کنید.یک اسم دلخواه هم براش انتخاب می کنید.بعد از اون باید از آیکن کوچکی که پایین صفحه قرار داره و روی اون کلیک می کنید گزینه www directory رو انتخاب کنید.سپس با کلیک روی این گزینه هدایت می شین به پوشه ای که باید در اون فایل جوملا خودتون رو از حالت زیپ خارج و اکسترکت کنید.برای اینکار در قسمت بایستی همینجا یک پوشه ایجاد کنید و فایل زیپ جوملای خودتون را اکسترکت کنید.یک اسم هم برای پوشه تون انتخاب کنید.بعد در نوار ادرس بالای صفحه و توی مرورگر عبارت localhost رو بدون هیچ پسوند و پیشوندی تایپ کنید! localhost خالی رو بنویسید و اینتر رو بزنید.به یک صفحه می رسین که در سمت چپ و تقریبا پایین نام پوشه ای که در مرحله قبل ایجاد کردین وجود داره.روی اون کلیک کنید و صفحه نصب جوملا باز میشه و باید قدم به قدم مراحل رو دنبال کنید.وقتی به مرحله دیتابیس رسیدی باید نام کاربری رو چون داری جوملا رو روی لوکال نصب می کنی root قرار بدین و نام دیتابیس رو هم وارد کنید.(همون دیتابیسی که اول ساختی. دقیقا باید اسمش همون باشه.).چون روی لوکال هستید بایستی رمزعبور رو هم خالی بگذارید و گزینه بعدی رو بزنید.تنظیمات ftp رو هم کاری نداشته باشید و بعدی رو کلیک کنید و در این مرحله اطلاعات جوملای خودتون از جمله اسمش رو که هرچه خواستید بگذارید،نام کاربری رو هم یه اسمی که دلخواه هستش و پسورد رو هم انتخاب کنید.گزینه نصب اطلاعات نمونه رو هم بزنید تا اطلاعات پیش فرض هم بیاد(بعدها اگر قالب ساختید برای نصبش روی جوملا،گزینه نصب اطلاعات نمونه رو نزنید-برای بسته نصبی قالبی که ساختید تا ماژول ها و کامپوننت ها همگی ظاهر بشوند).در مرحله بعد هم گزینه حذف پوشه installation رو بزنید تا این پوشه به صورت خودکار حذف شه.حالا که نصب به پایان رسید.میتونید با نام کاربریو پسوردی که در آخر ساخته بودین می تونین وارد قسمت کاربری جوملای خودتون بشین.

سعی کردم کامل توضیح داده باشم.اگه سئوالی بود باز هم اینجا بپرسین.در پناه خدا

ویرایش شده در توسط ansar2000

داداشم همه این کارارم کردم ولی هنوز تو انتضار میمونه اینم اسکرینش[ATTACH=CONFIG]5381[/ATTACH]

سلام

از کدام نسخه زمپ استفاده میکنید ؟

اگر تیم ویور دارید دسترسی را پیام خصوصی کنید تا بررسی شود .

آقا درست شد مرسی دمتون گرم

و بازم مشکل ببخشد الان مراحل نصب تمام شد ولی سایت باز نمیشه پیقام زیر رو میده

[ATTACH=CONFIG]5383[/ATTACH]

شما نمایش خطا ها را خاموش کنید

اگر باز هم مشکل بود باید اسلاید شوی mod-autson slidshow را غیر فعال کنید

ببخشید از کدوم قسمت این کارا رو بکونم بگین ممنون میشم . آخه امروز روز اولیه که با جوملا کار میکنم

یه سوال دیگه من یه قالب فروشگاه دانلود کردم چه جوری رو سایتم بزارمش

مرسی داداش دمت گرم میخونم اگه مشکلی بود بازم مزاحمتون میشم[sibil]

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری