mina_rp

مشکل ماژول BT-Content slider با مرورگر کروم

45 پست در این موضوع

سلام

در یکی از سایتهایی که از BT content slider استفاده کردم در مرورگر مازیلا بدون مشکل بود ولی در کروم و اکسپلور به هم ریخته باز میکرد

از اونجایی که توی سایت از فونت BMitra استفاده کرده بودم،فونت رو به تاهوما تغییر دادم ،مشکل اکسپلور حل شد اما کروم همچنان به هم ریختست

فکر میکنید چکار باید کنم؟

:33:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فکر کنم یک دمو بدید دوستان بتونند نظری بدند این طوری خیلی کلیه که می گید

بارگذاری jquery را در ARI Image Slide بردارید اگر درست شد که هیچ اگر نشد بارگذاری های jquery در bt slider و ARI Image Slider و http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.4.2/jquery.min.js (که نمی دونم برای چی بارگذاری می شه ) را برداید و یک پلاگین jquery سراسری نصب کنید :37:

ممنون از اینکه پاسخ دادید

وقتی که بارگذاری jquery را در ARI Image Slide بر میدارم اسلایدم کار نمیکه دیگه؟!!

در ضمن مشکل هم حل نمیشه

اگه بارگذاری های jquery در bt slider و ARI Image Slider هم بردارم خب هیچکدوم دیگه کار نمی کنند

شایدم من درست متوجه نشدم چکار باید کنم!

نه کار می کنه الان از 3-4 تا جا دارید یک کتابخانه را بارگذاری می کنید و با نسخه های مختلف .همه ی ان ها را غیر فعال کنید (این http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.4.2/jquery.min.js هم ببیند از کجا بارگذاری می شه و غیر فعال کنید ) و بعد این پلاگین را نصب کنید

http://extensions.joomla.org/extensions/core-enhancements/scripts/7230

یا اگر کار نکرد این

http://extensions.joomla.org/extensions/core-enhancements/scripts/18327 هم فکر کنم خوب باشه. :21:

دوستان دیگه هم یک بررسی کنند شاید من اشتباه می کنم.:13:

متاسفانه نتونسنم مشکل رو حل کنم:13:

نمیدونم این کتابخانه چرا از چند جا بارگذاری میشه

:37:

مشکلم با تمام تلاشی که کردم هنوز پابرجاست

اگه از اساتید کمک کنند ممنون میشم:65d6a5d6s:

مشکلم با تمام تلاشی که کردم هنوز پابرجاست

اگه از اساتید کمک کنند ممنون میشم:65d6a5d6s:

مشکل رو پیدا کردم

<script type="text/javascript" src="/media/system/js/mootools.js"></script>

<script type="text/javascript" src="/media/system/js/caption.js"></script>

اینا رو غیر فعال کردم درست شد

ولی دلیل منطقی این رو که اینا برای چی فراخونی شده بودن رو نمیدونم!!!!

وقتی این اسکریپت ها(/media/system/js/caption.jsو/media/system/js/mootools.js) رو غیر فعال کردم منو پنل مدیریت از کار می افته

فکر میکنم حتما باید این http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.4.2/jquery.min.js رو غیر فعال کنم اما م:13:تاسفانه نمیدونم کجا فراخوانی میشه!

مثل این که کسی هم نیست کمک کنه

وقتی این اسکریپت ها(/media/system/js/caption.jsو/media/system/js/mootools.js) رو غیر فعال کردم منو پنل مدیریت از کار می افته

فکر میکنم حتما باید این http://ajax.googleapis.com/ajax/libs.../jquery.min.js رو غیر فعال کنم اما م:13:تاسفانه نمیدونم کجا فراخوانی میشه!

مثل این که کسی هم نیست کمک کنه

افزونه ای قطعا نصب هست که jquery فراخوانی میشه .. پلاگین ها و ماژولها رو بررسی کنید .. اگر نبود قالب رو چک کنید در برخی قالبها به صورت پیشفرض jquery لود میشه

لطفا کسی به بنده بگه چجوری میتونم این read more رو به ادامه مطلب ترجمه اش کنم هر جارو که میشد گشتم اما نشد

لطفا راهنمایی کنید دوستان

این آدرس ماژول هستش روی این سایته و مشکل داره .... BT CONTENT

هر کی حل کرد بگه لطفا

سلام ، من اين ماژول را ترجمه كردم و در انجمن قرار دادم، يك سرچ كنيد چون با موبايلم الان براي خودم سخت هست ، در فايل زبان نبود ، در كد هاي php بود اينگار

لطفا بگید چیکار کنم که این مشکل زمینه سفید رفع بشه

سایت esteghlaliha.ir

در قالبتون در مسیر زیر:

/templates/esteghlalihanew/css/template.css

در خط 956 ، رنگ فونت رو عوض کنید (که الان سفیده)

color: #ffffff;

color: #000000;

در قالبتون در مسیر زیر:
/templates/esteghlalihanew/css/template.css

در خط 956 ، رنگ فونت رو عوض کنید (که الان سفیده)

color: #ffffff;

color: #000000;

منظورم ماژول بود نه قالب

به هر حال ممنون

سلام،

من از ماؤول bt content slider برای جوملا 2.5 استفاده کردم، سایت من یک سایت دو زبانه است، در بخش انگلیسی سایت مشکلی با این افزونه ندارم، اما در بخش فارسی حرکت ماژول دیده می شه اما متن ها دیده نمی شن! وقتی تعداد مطالبی که انتخاب می کنم به تغییر اسلاید نیازی نداره ماژول درست کار می کنه اما در غیر اینصورت فقط حرکت اسلایدر دیده می شه و محتوا نه! چون تمامی ماژول های بخش فارسی و انگلیسی یکسان هستند فکر نمی کنم مشکل conflict در jquery وجود داشته باشه، لطفا منو راهنمایی کنید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری