zahra.Ar

فرم ساز فابریک

8 پست در این موضوع

یه سوال من یه فرمی می خوام طراحی کنم که لیست کسایی که تو این فرم ثبت نام می کنند به یه سری کاربر نمایش داده شود . چه طوری می تونم این کار رو انجام بدم می شه راهنمایی ام کنید ؟ این کار رو می خوام با فابریک انجام بدم و یه چیز دیگه وقتی فرم جدید می شازم و از منو لینک می دم که نمایشش بده خطای 500 می ده . اما فرمای پیش فرض خودش رو نشون می ده . دلیلش چی می تونه باشه ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

کار با فرم ساز فابریک نیاز به تخصص بالایی داره و اگر کاملا با query و php اشنایی ندارید من پیشنهاد نمیکنم

به نظر من این سیستم رو بدید به صورت کامپوننت برای شما طراحی کنند

آخه نمی تونم هزینه کنم ، چون دارم برای شرکتی که توش کار می کنم می سازم

با query آشنایی دارم اما php زیاد بلد نیستم . نمی شه راهنماییم کنید ؟ بالاخره که باید یاد بگیرم .

من الان مشکلم اینه که لیست می سازم تو فابریک و لینک می دم به منو خطا می ده . عکسشو اینجا گذاشتم . می شه لطفا کمک کنید خطا رو رفع کنمممممممم ؟؟؟؟؟ [ATTACH=CONFIG]5404[/ATTACH]

هم فرم هم لیست که می سازم اینجوریه . اما برای فرم های پیش فرض خودش چنین مشکلی نداره

می شه یه نفر منو راهنمایی کنهههههههه ؟؟؟؟ من باید تا آخر این ماه این مشکل رو رفع کنم . خواهش می کنم ........ :oom:

من مشکلم حل شد . می گم چه جوری که اگه کسی چنین مشکلی داشت بتونه رفعش کنه .

باید نوع template رو برای front-end و back-end مشخص بشه که مشکلی نداشته باشه .

شاد باشین :)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری