ansar2000

تداخل جی کوئری با عملکرد ماژول ها

16 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان من به قسمت فیلد جستجوی قالبی که طراحی کردم با جی کوئری یک افکت انیمیشن براش نوشتم که با کلیک بر ری فیلد جستجو عرض فیلد زیاد شه وبالعکس.ولی متاسفانه قسمت جدیدترین عناوین سایتم حرکت نمیکنه و متوقف شده!نمی دونم این تداخل جی کوئری با ماژول ها ر وچطوری میشه از بین برد!؟راهنمایی کنید.اینم لینک سایت: پایگاه حجت الاسلام والمسلمین انصاری راد - جوملا فارسی توسعه و پشتیانی توسط شرکت نوید ایرانیان

ویرایش شده در توسط ansar2000

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز منم گفتم که مشکل رو دارم. یعنی هنوز حلش نکردم. من حتی از اسلاید شوهایی که از jquery استفاده می کنند رو نمیتونم استفاده کنم.

نتونستم حلش کنم هنوز

دوست عزیز منم گفتم که مشکل رو دارم. یعنی هنوز حلش نکردم. من حتی از اسلاید شوهایی که از jquery استفاده می کنند رو نمیتونم استفاده کنم.نتونستم حلش کنم هنوز
پلاگین های مختلف رفع تداخل رو امتحان کردی؟

میت ونید بصورت کد نویسی رفع تداخل کنید یا از پلاگین رفع تداخل استفاده کنید

بگردم پیدا کردم قرار می دم براتون

میت ونید بصورت کد نویسی رفع تداخل کنید یا از پلاگین رفع تداخل استفاده کنید بگردم پیدا کردم قرار می دم براتون
خیلی ممنونم.منتظرم.

ارسال شده در (ویرایش شده)

نه مثلا چی؟
باید بشه.من اسمش رو میدوونم ولی هنوز دانلودش نکردم.باید ببینم کجا میشه دانلودش کنم.به قول دوستمون با کد نویسی هم میشه مشکل رو حلش کرد. ویرایش شده در توسط ansar2000

مشکل حل شد. این کد

var j = jQuery.noConflict();

رو گذاشتم بالای دستور.بالای این عبارت

$(document).ready(function ()

قرارش دادم.الآن درسته وتداخلی وجود نداره.کار این کد اینه که این کد($) که توی دستورات مختلف jquary مشابه بوده رو تغییر نام میده وشما باید مثلا دستوراتی رو که با ($) نوشته بودید رو به حرفی که الآن معادل سازی کردید تغییر میده و تشابه رو از ین میبره.در اینجا j قرار داده شده و منم ($) رو به j تغییر دادم.این آموزش رو من از این تاپیک فراگرفتم.جناب حبیب خدا هم استانی کرمانی من.اینم لینک تاپیک:http://joomlaforum.ir/showthread.php/4071-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-Conflict-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-JQuery-%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%DB%8C%DA%A9%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-...?

نه مثلا چی؟

مشکل حل شد. این کد

var j = jQuery.noConflict();

رو گذاشتم بالای دستور.بالای این عبارت

$(document).ready(function ()

قرارش دادم.الآن درسته وتداخلی وجود نداره.کار این کد اینه که این کد($) که توی دستورات مختلف jquary مشابه بوده رو تغییر نام میده وشما باید مثلا دستوراتی رو که با ($) نوشته بودید رو به حرفی که الآن معادل سازی کردید تغییر میده و تشابه رو از ین میبره.در اینجا j قرار داده شده و منم ($) رو به j تغییر دادم.این آموزش رو من از این تاپیک فراگرفتم.جناب حبیب خدا هم استانی کرمانی من.اینم لینک تاپیک:http://joomlaforum.ir/showthread.php/4071-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-Conflict-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-JQuery-%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%DB%8C%DA%A9%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-...?

الان من این کد رو کجای ماژول مثلا اسلاید شو که jquery داره وارد کنم؟

اون کدی رو که نوشتم رو باید توی پوشهjs ماژول و همون قسمتی رو که نوشتم پیدا کنی و قرارش بدی و دوباره ماژول گالری رو نصبش کنی.اگه حل شد خبر بده.

الان من این کد رو کجای ماژول مثلا اسلاید شو که jquery داره وارد کنم؟

کسی میتونه کمک کنه؟ دقیق متوجه نشدم . توی ماژول من این فایل js وجو نداره.

این ماژول به درد می خوره؟

jQuery Easy - Joomla! Extensions Directory

ببین من با این ماژول تا حالا کار نکردم.ولی میتونی توی فایل php ماژولی که مشکل تداخل داره جستجو کنی و قسمت جی کوئری اونو پیدا کنی.البته اگه پوشهjs رو نداشته باشه.قاعدتا باید از جی کوئری توی فایل phpاون ماژول باشه.ولی این مازول یا پلاگینی که گفتی رو تجربه کاری باهاش ندارم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری