mitra1980

اشکال در ورود به سایت

23 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

موقع ورود به سایت یک خطا ایجاد میشه مشکل از کجاست

مرسی gift

403: Access Forbidden

user: test

pass: test

ویرایش شده در توسط mmfallah

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

یک بار نسخه ی جوملای سالم رو روی فایلهاتون آپلود و اکسترکت کنید ببینید چی جواب میده

بسته نصبی سایتتون نال شده هستش؟ چون معمولا در بسته های نال شده این مشکل دیده میشه و اکثرا هم بسته نصبیشون خراب هست

بسته نصبی سایتتون نال شده هستش؟ چون معمولا در بسته های نال شده این مشکل دیده میشه و اکثرا هم بسته نصبیشون خراب هست

نه مشکلی نداشت قبلا کار میکرد

من از ماژول BT Login هم استفاده کردم ولی موقع ورود پیام میداد که باید دسترسی فایل ajax.php رو 755 کنم این کار رو انجام دادم ولی باز هم همین پیام میداد

ماژول ورود رو چک کنید ادرس دهی نکرده باشید در تنظیماتش

افزونه سئو یا هر افزونه ای که برای ثبت نام کاربران هست نصب نکردید؟

با سلام

ماژول رو چک کردم آدرس دهی پیشفرض هست تغییر آدرس هم دادم ولی تغییر نکرد افزونه سئو یا افزونه مربوط به ثبت نام هم نصب نشده فکر میکنم فقط k2 هست که ثبت نام میکنه که من از قسمت ثبت نامش استفاده نمیکنم

فقط اگر دوستان لطف کنن و راهنمایی کنن که چطوری مشکل ماژول BT Login رو رفع کنم فکر کنم مشکلم حل بشه که مشکلش رو در چند پست قبل عرض کردم

من چنتا ماژول ورود دیگه هم نصب کردم مشکلم حل نشد

فکر میکنم مشکل از خود ثبت نام جوملا هست

فایل بروز رسانی جوملا 2.5.17 رو هم کپی کردم نشد

راهنمایی کنید لطفا

ویرایش شده در توسط mitra1980

من وارد شدم . با یوزری که دادید مشکل بود. اما ثبت نام کردم و عضو شدم و مشکلی نبود و عالیه .

من وارد شدم . با یوزری که دادید مشکل بود. اما ثبت نام کردم و عضو شدم و مشکلی نبود و عالیه .

آقا نیما فعلا ماژول رو غیر فعال کردم و لینکش کردم به جومسوشیال چون برای ورود مشکل داشتم ولی با ماژولی که عرض کردم هنوز مشکل دارم

سلام شما از افزونه جومشوشیال استفاده می کنید ؟

اگر از این افزونه استفاده می کنید این مشکل برای من هم پیش اومد پلاگین های jomsocial update و jomsocial facebokk را از انتشار خارج کن من این کار را کردم درست شد .

سلام شما از افزونه جومشوشیال استفاده می کنید ؟

بله استفاده میکنم

اگر از این افزونه استفاده می کنید این مشکل برای من هم پیش اومد پلاگین های jomsocial update و jomsocial facebokk را از انتشار خارج کن من این کار را کردم درست شد .

مرسی از پاسختون ولی تغییری نکرد

error: please check file ajax.php (Permisisons should be set to 755)

درود

پیغامی که به من داد مربوط به سرویس CURL بود . اگه مشکل همینه پلاگین تشخیص هویت gmail رو غیر فعال کنید دوباره تست بزنید .

درود

پیغامی که به من داد مربوط به سرویس CURL بود . اگه مشکل همینه پلاگین تشخیص هویت gmail رو غیر فعال کنید دوباره تست بزنید .

سلام

باز هم درست نشد

مشکل حل شد مرسی از کمک همگی

مشکل از پلاگین jomsocialredirect بود

سلام ، هنگام ثبت نام در کامپوننت جوم سوشیال این اررور رو دارم : كتابخانه curl بر روي اين سرور فعال نميباشد : چه کار باید انجام بدم ؟

سلام ، هنگام ثبت نام در کامپوننت جوم سوشیال این اررور رو دارم : كتابخانه curl بر روي اين سرور فعال نميباشد : چه کار باید انجام بدم ؟

به مدیر هاستتون بگید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری