sajad89m

طراحی قالب از اول یا کار با قالب هاب آماده؟؟؟؟؟؟؟

7 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام.

دوستان من html و css رو تا حد متوسط یاد گرفتم. در حدیکه میتونم بیشتر تغییرات مورد نیازمو روی قالب های آماده انجام بدم.

حالا بنظر شما در بحث طراحی قالب آیا در همین حد کفایت کنم کافیه و ازین به بعد انرژی و وقتمو و صرف یادگیری بقیه مباحث مربوط به طراحی سایت کنم (سئو و امنیت و.....)

یا نیاز هست که طراحی قالب رو از پایه یاد بگیرم؟

ویرایش شده در توسط sajad89m

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

سئو و امنیت در کنار گرافیک مهمترین رکن سایت محسوب میشه.که حتما باید آموزش ببینید

برای طراحی قالب هم پیشنهاد میشه با تمامی زبان های برنامه نویسی مثل php،css،css3،html،html5،javacscript،asp.net،jquery آشنا و مسلط بشید

برنامه نویسی روز به روز درحال پیشرفته.سعی کنید خودتون رو همیشه بروز نگه دارید

موفق باشید

درود

به نظر من طراحی قالب رو به طور حرفه ای یاد بگیرید / بیشتر بدرد میخوره . سئو و امنیت هم مهم هستن

درود

به نظر من طراحی قالب رو به طور حرفه ای یاد بگیرید / بیشتر بدرد میخوره . سئو و امنیت هم مهم هستن

تشکر از دوستان...

من میخام بصورت تخصصی کلیه مباحث مربوط به جوملا رو یاد بگیرم... از طراحی فالب تا سئو و امنیت و....

و سراغ cms های دیگه مثل وردپرس یا بقیه نرم و حتی فعلا سراغ زبان asp.net هم نرم.

اگر فعلا هدفم همین باشه در مجموعه مطالعه و آموزش چه مباحثی و به چه ترتیبی رو پیشنهاد میدین؟

درود

توی کلاس های استاد طالبی حتما شرکت کنید آموزشگاه جوملا ایران

اگرم مشکل رفت و آمد دارید می تونید آموزش های ویدیویی ایشون رو تهیه کنید.که فوق العاده آموزش های مفیدی هستند و به جرات می تونم بگم مثل این آموزش ها توی نت و بازار پیدا نمیشه!!!بسته های آموزشی طراحی سایت با جوملا

موفق باشید

تشکر از دوستان...

من میخام بصورت تخصصی کلیه مباحث مربوط به جوملا رو یاد بگیرم... از طراحی فالب تا سئو و امنیت و....

و سراغ cms های دیگه مثل وردپرس یا بقیه نرم و حتی فعلا سراغ زبان asp.net هم نرم.

اگر فعلا هدفم همین باشه در مجموعه مطالعه و آموزش چه مباحثی و به چه ترتیبی رو پیشنهاد میدین؟

درود

کار بسیار خوبی میکنید . شما اگه جوملا رو خوب یاد بگیرید همه جور سایتی می تونید باهاش کار کنید . فوق العاده دستتون بازه توی جوملا و خب امکانات برنامه نویسی php هم که دنیاییه . و اینو بهتون اطمینان میدم جوملا پر قدرت ترین cms هست و کساییکه از بقیه cms ها مثل wordpress دفاع میکنند چون از امکانات جوملا کامل مطلع نشدن . ( البته این نظر منه و نظرات کلیه دوستان برای من محترم )

منم با نظر مدیر محترم amirparvaneh موافقم . فیلمهای استاد طالبی محشره .

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری