rezayeman

انتقال جوملا به directadmin

13 پست در این موضوع

با سلام

من سایتمو از لوکال به هاست انتقال دادم. یعنی فایلهای داخل پوشه www را zip و در هاست unzip کردم و همین طور دیتابیس هم import کردم و تنظیمات configuration.php انجام دادم اما وقتی اسم سایتو میزنم هیچی نمیاره و میزنه "This webpage is not available" چرا؟

اینم بگم من جوملا نصب نکردم روی هاست و فقط فایل انتقال دادم. به جز این کارها کار دیگه ای باید میکردم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

ارسال شده در (ویرایش شده)

لینک چی بدم؟

ویرایش شده در توسط rezayeman

لینک سایتتون رو

در ضمن چک کنید ببینید در روت سایتتون index.html اگر هست حذفش کنید

متوجه شدم از چیه اما نمیدونم چرا درست نمیشه.

وقتی توی فایل config مقدار public $dbprefix برابر همون چیزی که توی لوکال دارم میزارم چیزی نشون نمیده اما وقتی مقدار دیگه ای میزارم صفحه باز میشه اما متاسفانه میره رو قالب و اطلاعات پش فرض. چرا مقدار اصلی خودش کار نمیکنه؟

باید دقیقا همون پیشوندی رو قرار بدید که در دیتابیس برای جداولتون ثبت شده

چک کنید احیانا در دیتابیس بیش از یه پیشوند نداشته باشید چون ممکنه پیشوند اصلی رو اشتباهی قرار داده باشید

ارسال شده در (ویرایش شده)

چرا اتفاقا بیش از یک پیشوند دارم. اما این پیشوندی که استفاده میکنم همونی هستش که تو فایل کانفیگ توی لوکال تنظیم شده

جالب اینجاست که با همه پیشوندها کار میکنه به جز همینی که هست.

ویرایش شده در توسط rezayeman

الان یه مشکل دیگه دارم. سایت تو سیستم من باز میشه اما توی سیستم های دیگه باز نمیشه. حتی catch مرورگر هم پاک کردم اما بازم تو سیستم من نشون میده. رفتم تو مدیریت جولا اطلاعات اضافه کردم که تو سایت نشون میده. اما نمیدونم چرا توی بقیه سیستم ها نشون نمیده. حتی با موبایل هم باز کردم نشون میده.

مشکل از چیه؟ لطف کنید راهنمایی کنید چون سایت باید دیروز تحویل داده میشد

این سایتو توی 10 تا سیستم امتحان کردم. 4 تا از سیستم ها نشون میده و بقیشون نشون نمیده.

سلام

دوست عزیز، اینقدر پست زدین که سایت باز میشه / نمیشه، خب تو یه پست هم آدرس سایت رو میذاشتین تا دوستان بتونن راهنمایی کنن!

خوب واقعا هم همینطوره. بعضی وقتها باز میشه بعضی وقتها هم نمیشه. متوجه نمیشم از چی میتونه باشه

دوست عزیز آدرس سایت رو قرار بدید !!! شما فقط میگین باز میشه و باز نمیشه !!!

مشکل دوستمون از فعال کردن GZip بود که با غیرفعال کردنش مشکل حل شد.

فقط نمیدونم چرا در مورد هاست هایی که دارای پنل DirectAdmin هستن، این مشکل پیش میاد با GZip. برای من هم چند بار پیش اومده.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری