avmajid

*سوال* آیا باید افزونه آمار بازدید در صفحه ی بازدیدی قرار داشته باشه تا عمل کنه ؟ *

9 پست در این موضوع

با سلام

می خواستم بدونم اگه بخوایم آمار بازدید سایت رو داشته باشیم ،باید حتما افزونه رو در صفحه هایی که بازدید می شن مثل صفحه اول قرار بدیم ؟!!

من می خوام آمار بازدید قابل رویت برای همه نباشه و البته سایت عضویت هم نداره که اعضا ببینن. الان خودم یه صفحه جدا ایجاد کردم با یه آدرس خاص و قرار دادم اونجا ولی فقط آمار بازدید اون صفحه رو نشون می ده :(

کسی راه حلی یا افزونه ی خاصی سراغ داره ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

دوست گلم فرقی نمیکنه کجا قرارش بدید آمار بازدید کل رو نشونتون میده . در واقع کارش به این نحو هست که به محضی که ip آدرسی به سایت شما ارتباط پیدا میکنه ثبتش میکنه .

موفق باشید

پس مشکل از این افزونه است !

چون همین الان با دوتا کامپیوتر وصل شدم

تا وارد اون صفحه که ماژول بازدید رو روش نمایش می دم نشدم ، آمار تغییر نکرد!

یه افزونه تست شده و سبک کسی معرفی می کنه ؟ نیاز به گرافیک خاصی ندارم براش ،فقط نمایش نمایش ارقام.

با سلام

دانلود و نصب کردم ولی مشکل همچنان باقی است!

رفتم از یه کامپیوتر دیگه هم وصل شدم

و دیدم آمار تغییر نکرد،

تا به اون صفحه نمایش آمار رفتم یکی به آمار اضافه شد!

من برای این آمار یه مجموعه ساختم و یه منو ایجاد کردم و به مجموعه ارتباط دادم و آدرسش رو دارم، ولی منو رو نمایش ندادم و با آدرسش بهش دسترسی دارم.

با سلام

می خواستم بدونم اگه بخوایم آمار بازدید سایت رو داشته باشیم ،باید حتما افزونه رو در صفحه هایی که بازدید می شن مثل صفحه اول قرار بدیم ؟!!

من می خوام آمار بازدید قابل رویت برای همه نباشه و البته سایت عضویت هم نداره که اعضا ببینن. الان خودم یه صفحه جدا ایجاد کردم با یه آدرس خاص و قرار دادم اونجا ولی فقط آمار بازدید اون صفحه رو نشون می ده :(

کسی راه حلی یا افزونه ی خاصی سراغ داره ؟

راستی یادم رفت بگم از افزونه گوگل آنالیز هم میتونید استفاده کنید . اطلاعات رو فقط به مدیر میده . اگه پیداش نکردید بگید براتون آپ کنم

اونو مطالعه کردم الان ، زیاد بدردم نمی خوره ،

اگه با منوی پنهان بشه خیلی خوبه

وگرنه باید توی یه صفحه کم بازدید سایت بذارم براشون!

اونو مطالعه کردم الان ، زیاد بدردم نمی خوره ،

اگه با منوی پنهان بشه خیلی خوبه

وگرنه باید توی یه صفحه کم بازدید سایت بذارم براشون!

تو یه صفحه ی فعال هم گذاشتم (تماس با ما) فرقی نکرد ،

انگار باید در همه ی صفحات قرار داشته باشه تا کار کنه ، یعنی فقط در صفخه ای که باز میشه کار می کنه! البته منطقی هم بنظر میرسه!

باید ماژولی پیدا کنم که خودبه خود اجرا بشه بدون توجه به صفحه ای که کاربر باز می کنه !

اگه کسی ماژولی کامپوننتی چیزی سراغ داره بگه ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری