dayfemale

یک مشکل کوچک در منوی سایتم

12 پست در این موضوع

با سلام

چند مدت پیش آدرس سایتم رو در انجمن قرار دادم که از اون دیدن کنید و نظرتون رو بگید دوستان لطف کردند و اشکلات دیده شده رو بیان فرمودند. حالا سعی کردم که اون مشکلات رو حل کنم و تا حد زیادی شکر خدا موفق شدم فقط نمیدونم چرا زیرمنوهام میرن زیر اسلایدرم؟؟؟؟ اگه راهنمایی بفرمایید که چکار کنم تا این یه مشکل هم حل بشه ممنون میشم.

اینم آدرس سایتم:

وب سایت دکتر محمد صادقی

لطفا بگید که طراحی و کیفیت سایت چطوره و اگر بازم چیزی دیدید که اشکال داشت از راهنمایی اینجانب دریغ نکنید.

باتشکر فراوان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

درود

گرافیک تصاویر خیلی بهتر شده

فونت هم ok شده

1:فقط مشکل منو هنوز برطرف نشده

منو اصلا به قالب نمی خوره

border-radius زیاد داره

فاصله ی بین منوها خیلی زیاده

زیر منوها زیر اسلایدر می افته

2:هدر زیاد جالب نیست بیشتر روش کار کنید

3:ترجیحا بک گراند body رو سفید بزارید بهتره

4:border فرم ورود هنوز برداشته نشده.برای حذف این کد رو به یکی از فایل های css اضافه کنید

html body div#main div#sidbar div#right div#module-content-green div#module-post form#login-form fieldset.userdata{
border:none !important!;
}

5:سایت خیلی خلوته.مطالب رو افزایش بدید

موفق باشید

من هر منویی در قالبم میزارم زیرمنوهاش میره زیر اسلایدرم چکار کنم که زیر منوها زیر اسلایدرم قرار نگیره ، به منو z-index هم دادم ولی درست نشد اگه جناب پروانه لطف کنن در این مورد هم توضیح بدن ممنون میشم.

به نظرتون چه هدری بزنم بهتره?????? برای از بین بردن بوردر فرم ورود گفتید این کد رو داخل یه فایل css قرار بدم، منظورتون همون فایل css قالبمه یا اینکه باید ماژول ورود رو override کنم??????

به نظرتون چه هدری بزنم بهتره?????? برای از بین بردن بوردر فرم ورود گفتید این کد رو داخل یه فایل css قرار بدم، منظورتون همون فایل css قالبمه یا اینکه باید ماژول ورود رو override کنم??????

درود

هدر بسته به سلیقه ی خودتون اما یکم گرافیکی تر.می تونید توی نت جست و جو کنید و ایده بگیرید.برای از بین بردن border یا کادر،کد بالا رو توی یکی از فایل های css قالب قرار بدید.نیازی به override نیست.

من هر منویی در قالبم میزارم زیرمنوهاش میره زیر اسلایدرم چکار کنم که زیر منوها زیر اسلایدرم قرار نگیره ، به منو z-index هم دادم ولی درست نشد اگه جناب پروانه لطف کنن در این مورد هم توضیح بدن ممنون میشم.

اگه دقت کنید.زیر منو روی border و زیر عکس قرار میگیره.پس باید به طور مثال به image اسلایدر z-index:-55 و به زیر منوها z-index:55 بدید.

سلام

جناب پروانه خوب قالب رو که خودم طراحی کردم و یه فایل css بیشتر نداره !!!! من این کد رو داخل فایل css قالبم در انتهای اون قرار دادم ولی بوردر فرم ورود نرفت؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا چکار کنم؟؟؟؟

درود

توی template.css خط 311

;border:none رو اضافه کنید.سپس کش مرورگر رو پاک کنید

یحق

سلا من فالب سایتمو تغییر دادم به نظرتون بهتر شده یا نه؟؟؟؟

این رو هم میدونم که یه اشکلاتی داره هنوز، هنوز مطالب سایتم رو گسترش ندادم و زیرمنوم هنوز یه اشکالاتی داره.

درضمن هر کاری کردم بوردر فرم ورودم هم نرفت!!!!

درضمن من به هیچ عنوان قصد تبلیغ در انجمن رو ندارم چون که فعلا درگیر رفع مشکلات سایتم هستم.

همونطور که مشهوده این قالب رو با نرم افزار طراحی کردم به نظرتون برای طراحی این سایت چه قیمتی بزارم خوبه?????

یه چیز دیگه به نظرتون قالب یه سایت کد نویسی بشه بهتره یا نرم افزاری درست بشه??????

درود

از قبل بهتر شده فقط مشکل زیر منوها اینه که زیر اسلایدر می افته

برای قیمت نمیشه نظر داد چون با نرم افزار میشه یکی مثل همین رو به راحتی زد اما بالاخره چون روش کار کردین و زحمت کشیدین می تونید با مشتری کنار بیاید

سلام

تو فایل

http://www.tjweb.ir/media/mod_vt_nice_slideshow/config/109/style.css

خط 4، z-index رو بردارین یا مقدارش رو صفر قرار بدین. مشکل زیر منوها حل میشه

خیلی ممنون از راهنماییتون . واقعا لطف کردید. نمیشد فقط دکمه تشکر رو بزنم حتما باید نوشتاری تشکر میکردم. خیلی وقته که این مشکلم وجود داشته حالا با راهنمایی شما برطرف شد

بازم ممنون

سلام

تو فایل

http://www.tjweb.ir/media/mod_vt_nice_slideshow/config/109/style.css

خط 4، z-index رو بردارین یا مقدارش رو صفر قرار بدین. مشکل زیر منوها حل میشه

خیلی ممنون از راهنماییتون . واقعا لطف کردید. نمیشد فقط دکمه تشکر رو بزنم حتما باید نوشتاری تشکر میکردم. خیلی وقته که این مشکلم وجود داشته حالا با راهنمایی شما برطرف شد

بازم ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری