amirahmad

اشکال در ورود به سایت جوملایی (مشکل مشخصه راه حل میخوام )

6 پست در این موضوع

سلام به دوستان گرامی

من یک مشکلی دارم و میدونم مشکل از کجاست ( البته حدس میزنم ولی 99% مطعمنم که مشکل همینه )اما راه حل کردنش رو نمیدونم

من دیروز تو قسمت پلاگین سایت پلاگین کاربر جوملا رو غیر فعال کردم و از همون به بعد نه وارد مدیریت سایت میشه نه وارد خود سایت ( چون روی سایت پسورد هستش )

هیچ راهی هم پیدا نمیکنم که بتونم برم تو اون پلاگین رو دوباره فعال کنم،البته فایل های بک آپ رو دارم اما ترجیحا نمیخوام ازشون استفاده کنم،خواستم ببینم میشه که اون قسمت مربوط به این پلاگین رو دوباره آپلود کنم این مشکل حل میشه یا نه، و اگر حل میشه کسی میدونم ادرس این پلاگین کجاست با توجه به اینکه یک پلاگین پیشفرض هست باید همه آدرس های با هم یکی باشه

راه حل شما چیه برای این کار

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

درود

1- به مدیریت هاستتون برید

2- وارد phpmyadmin*بشید

3- دیتابیس جوملای خودتون رو انتخاب کنید

4- در ستون سمت چپ بروی جداول extension کلیک کنید . ( دقت داشته باشید اول پسوند جداول رو نوشته بعد یه خط فاصله بعد Extension مثلا اینجوری : jhgf_Extension )

5- در لیستی که در قسمت سمت راست بهتون میده گزینه plg_user_joomla رو پیدا کنید

6- در جداول مقابلش مقدار جدول Enabled رو برابر 1 قرار بدید ( الان خودش باید 0 باشه )

والسلام

موفق باشید

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

1- به مدیریت هاستتون برید

2- وارد phpmyadmin*بشید

3- دیتابیس جوملای خودتون رو انتخاب کنید

4- در ستون سمت چپ بروی جداول extension کلیک کنید . ( دقت داشته باشید اول پسوند جداول رو نوشته بعد یه خط فاصله بعد Extension مثلا اینجوری : jhgf_Extension )

5- در لیستی که در قسمت سمت راست بهتون میده گزینه plg_user_joomla رو پیدا کنید

6- در جداول مقابلش مقدار جدول Enabled رو برابر 1 قرار بدید ( الان خودش باید 0 باشه )

والسلام

موفق باشید

خیلی ممنون از راهنمایی شما

اون قسمت رو فعال کردم اما تغییری ایجاد نشد،پس باید مشکل از جای دیگری باشه

بنظر شما ممکنه از کجا ایراد پیدا کرده باشه که وارد نمیشه اصلا،پیغامی مبنی بر اشتباه بودن رمز نمیزنه اما واردم نمیشه[sharmsar]

ویرایش شده در توسط amirahmad

ارسال شده در (ویرایش شده)

مشکل حل شد دوست عزیز من

مقدار ستون access 2 بود من تنظیمش کردم روی 1 و تونستم وارد بشم

ویرایش شده در توسط amirahmad

یک مشکل جدید درست شده

من با ادمین تولز شناسه مدیر کل رو تغییر دادم،اما هر چی تلاش میکنم نمیتونم وارد مدیریت بشم الان میزنه کاربر موجود نیست

چی کار میشه کرد که این مشکل حل بشه

روی این سایت 2 کاربر دیگه دارم،چجوری میتونم به اونها دسترسی super user بدم از روی هاست و phpmyadmin که وارد بشم و بتونم رمز رو درست کنم

کلا راه حل شما چیه برای اینکه بتونم وارد بشم

درود

از همون روش فقط به جداول مربوط به user برید .

جساراتا شما درگیری خاصی با قسمت کاربری سایتتون دارید ؟ [kotak] : دی

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری