yavadood

قرار دادن چند تصویر در کنار هم در css

13 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان

میخواستم بدونم چطوری میتونم چند تصویر رو در کنار هم در css مثلا در قسمت هدر ماژول یا بکگراند کنار هم قرار بدم؟

مثلا در قسمت هدر ماژول میخوام 3تا تکه عکس رو در کنار هم قرار بدم به اینصورت که تصویر 1 یکبار تکرار بشه و تصویر 2 در وسط قرار بگیره و به نسبت طول ماژول تکرار بشه و تصویر آخری رو هم در آخر قرار بگیره و یکبار تکرار بشه.

و مثلا در بکگراند یک تصویر در بالا قرار بگیره و فقط در سطر x تکرار بشه و تصویر بعدی در زیر قرار بگیره و به صورت xوy تکرار بشه.

خواهشا با مثال یکی اینو برام توضیح بده هر جوری فک میکنم نمیدونم چطور کدها رو بنویسم که در کنار هم یا در زیر هم اجرا بشه.

ممنونم

موفق و پیروز باشید

یا علی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دقیقا یک معما طراحی کردید ...!؟ حداقل یک نمونه لینک بذارید تا دمویی به صورت عکس قرار بدید .....

درود

یکمی گیج کننده بود.اگه تصویری یا نمونه ای دارید معرفی کنید تا بهتر بشه راهنمایی کرد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

میخوام به اینصورت که تو این عکس ها گذاشتم در بیآد:

نمونه ماژول:

header-module.jpg

نمونه بکگراند سایت:

background.jpg

ممنون

یا علی

ویرایش شده در توسط yavadood

برای اینکه بتونید هدر ماژول را customize خودتون کنید باید از قابلیت overide استفاده کنید و نیاز هست کاملا با بحث طراحی قالب آشنا باشید

در پوشه html در قالب پیشفرض شما فایلی به نام modules.php هست که با توابع داخل اون میتونید استایل اختصاصی برای هدر و فوتر ماژول پیاده سازی کنید

برای اینکه بتونید هدر ماژول را customize خودتون کنید باید از قابلیت overide استفاده کنید و نیاز هست کاملا با بحث طراحی قالب آشنا باشید

در پوشه html در قالب پیشفرض شما فایلی به نام modules.php هست که با توابع داخل اون میتونید استایل اختصاصی برای هدر و فوتر ماژول پیاده سازی کنید

سلام عزیز ممنون که جواب دادی

اما داداش من کاملا میتونم هدر ماژول رو تنظیم کنم و هر چی میخوام میتونم بزارم ولی نمیدونم چطوری 3تا تصویر رو اونطوری پشت هم قرار بدم تو هدر ماژول و چطوری 2تا تصویر رو زیر هم در بکگراند بزارم

فهمیدی عزیزgift

ممنون

یا علی

سلام عزیز

کد که داخل فایل module.css هست اینه:

.mod-box-header .module-title {
margin: -15px -15px 10px -15px;
padding: 13px 15px 11px 15px;
border-radius: 5px 5px 0 0;
border-bottom: 1px solid #d1d1d1;
background: url("../images/cpi_h3.png") repeat-x scroll right top transparent;
}

و در این قسمت background: url("../images/cpi_h3.png") repeat-x scroll right top transparent آدرس تصویر رو قرار میدم و تصویر رو هدر ماژول میآد اینجا چه جوری کنم؟ شرمنده نمیدونم چیکار کنم و گفتین 3تا div بزارم نمیدونم چطوریه؟

سلام به دوستان

آقا یکی نیست یه لطف کنه یه مثال عملی بزنه در مورد کد ها؟

ممنون

یا علی

دوست عزیز راحترین راه فهم موضوع اینه برای مثال شما می خواهی 3 تا تصویر برای موقعیت تیتر ماژول قرار بدی؟

در حالت عادی شما فقط یک تصویر میتونید قرار بدید؟پس راه حل چیه یا تصاویر رو ادغام کنید که تو توضیحات شما این مورد نمی شه

در حالت دوم که مربوط به توضیحات بالا می شه اینکه شما تیتر ماژول رو 3 تا دایو تو در تو برای مثال قرار بدی وبه هر دایو یک تصویر اختصاص بدی

سلام

دوست عزیز چرا از بنر متحرک استفاده نمی کنید این که خیلی بهتره

سلام

ممنون بلاژه عزیز

فقط من نمیدونم چطور div رو قرار بدم؟

ممنون

یا علی

سلام

دوست عزیز چرا از بنر متحرک استفاده نمی کنید این که خیلی بهتره

سلام

بنر متحرک دیگه چیه؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری