amin1

راهنمایی برای ساخت فیلم اموزشی

13 پست در این موضوع

سلام دوستان خسته نباشید

من میخوام فیلم اموزشی بسازم مثل فیلم هایی که اقای امیر پروانه میسازه که هم تصویر کیفیت خوبی داره و هم صدا ولی نمیدونم ازچه نرم افزارهایی استفاده کنم مهمتر از همه چطوری نویز صداهای ضبط شده رو بگیرم اگه ممکنه در این زمینه منو راهنمایی کنید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیزcamtasia 8نصب شد ولی نتونستم فیلم بگیرم ولی با camtasia 5تونستم هم فیلم بگیرم هم صدا ولی یه مشکلی پیش امده تو فیلم ضبط شده صدای جزززززززززززززززجزززمیاد و کیفیت صدا رو خیلی پائین میاره این مشکل رو چطوری حل کنم؟

درود

نرم افزار در ین خصوص زیاده ولی نوع سخت افزار شما هم خیلی ملاکه کیفیت هست . معمولا توی سیستم های قدیمی با کارت صدا های آنبرد قدیمی مشکل خش خش و توی حافظه رم پایین مشکل سینک نبودن صدا و تصویر مشاهده میشه . با نرم افزاری که کار میکنید معمولا داخل خودش یه فایل Txt هست که حداقل سیستم مورد نیاز رو ذکر کرده . بررسی بفرمائید

نوفق باشید

سلام

بررسی کردم سیستمم درسته فقط نمیدونم چطوری نویز گیری کنم می خوام مثل فیلم هایی که افای امیر پروانه میسازه یه همچین چیزی بسازم.صدا رو خب ضبط میکنه معلومه چی میگم ولی جزززززززززززز جزززززززززززز صدا خیلی کیفیت صدارو میاره پائین چطوری باید مشکل رو حل کنم

برای ادیت صدا و حذف خش و هوای صدای ضبظ شده یکی از بهترین نرم افزار ها cool edit هست

خب من حالا چطوری باید از این نرم افزار استفاده کنم ؟

ایا قابلیت اینو داره که صدا های فیلم با فرمتmp4رو توش ویرایش کرد؟

دوستان میشه منو بیشتر راهنمایی کنید

استادذطالبی و اقای پروانه شما بهتر از همه تو این مباحث واردین اگه براتون ممکنه کمک کنید.

درود

بهترین راه اینه که از نرم افزار fast stone استفاده کنید.هم کیفیتش بالاست هم حجم خروجی پایینی میده!

هرجا هم که مشکل داشتید اعلام کنید تا راهنمایی کنم

سلام

دوست عزیز این نرم افزار صدا و تصویر اموزش رو با هم ضبط میکنه

adobe captivate این نرم افزار از نظر سادگی کار اما حرفه ای بودن بسیار عالی میباشید در ضمن این نرم افزار در رشته کامپیوتر فنی و حرفه ای تدریس میشود.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری